לפרסום חייגו: 050-5788255

מדריך העסקים

מרים פלג

הבחירה תמיד בידך. האבחון הגרפולוגי נותן לך כלים, גורם לך להיות מודע ליכולותיך, למה שטוב לך ולמה שאתה זקוק לו ומקל עליך לעשות את הבחירה הנכונה לך.

כתובת: מפלסים

טלפון עיקרי: 052-3275168

טלפון משני: 052-3275168

דוא"ל: mirjampeleg@gmail.com

תגיות: גרפולוגיה , גרפולוגית , גרפולוגית בדרום , גרפולוגיה בדרום , אבחון כתב יד , ייעוץ על פי כתב יד , ייעוץ אישי , אבחון גרפולוגי , אבחון למעסיקים , ייעוץ לימודים , הכוונה ללימודים , ייעוץ קריירה , הכוונה לקריירה , התאמה זוגית , בחירת עובדים ,

כגרפולוגית ועורכת לשונית, תמיד מצאתי את השפה ואת השימוש במילים מרתקים. הכתיבה, ובייחוד בכתב יד, משקפת את עולמו הפנימי של אדם. הכתב מאפשר לי לראות את התכונות הדומיננטיות של האדם, את הפוטנציאל שלו ומסייע לי לכוון אותו בהתאם.
הגרפולוגיה מסייעת לנו לקצר תהליכי טיפול ואבחון וחושפת שכבות שייקח זמן רב לקלף בשיטות אחרות. למעשה, הגרפולוגיה היא כלי אבחוני שנועד לסייע בהכוונה של אדם לעבר המטרות שלו והיעדים הנכונים ביותר עבורו.
ההבנה שלי כגרפולוגית, גם של הצד הצורני של השפה, מאפשרת לי לעזור לאדם להכיר את עצמו ואת יכולותיו לעומק. הכתיבה היא למעשה הרבה יותר מכלי תקשורת, היא מהווה גם ביטוי פיזי לעולמו הפנימי של האדם, עולם שלא בהכרח היה מודע לו.
ההבנה וההכרה במורכבות שלנו, בגיוון הרב שקיים בכולנו, הגילוי שמעבר לדף, מעבר לאוסף הסימנים האקראיים כביכול, מסתתר אדם שלם, עם מעלות וחסרונות, רגישויות, בעיות, שאיפות וחלומות – כל אלו מפתיעים, מלהיבים ומרגשים אותי בכל פעם מחדש.

האבחון הגרפולוגי יכול לשרת מעסיקים בבחירת עובדיהם כמו גם לייעל ולשפר את סביבת העבודה.

הגרפולוגיה יכולה לסייע בהכוונה ללימודים או לעיסוק מתאים.

הגרפולוגיה עוזרת לנו בפרשות דרכים, בצמתים שבהם עלינו לבחור את דרכנו ובמקרה הצורך יכולה גם להפנות לטיפול הנכון לנו.

בגרפולוגיה אנו יכולים להיעזר בבחירת בן או בת זוג או שותף עסקי.

הבחירה תמיד בידך. האבחון הגרפולוגי נותן לך כלים, גורם לך להיות מודע ליכולותיך, למה שטוב לך ולמה שאתה זקוק לו ומקל עליך לעשות את הבחירה הנכונה לך.