לפרסום חייגו: 050-5788255

מדריך העסקים

דבורה גלעד

מאמנת ADHD, ילדים צעירים, הורים ומבוגרים שהילד שבהם, שחווה קושי ותסכול עדיין לא קבל מענה, לא קבל ביטוי והתייחסות להפרעת הקשב שלו. אני עוזרת לקהל המתאמנים שמגיעים אלי להתמודד בהצלחה עם

כתובת: אשקלון, קיימת אפשרות להדרכה ואימון טלפוני ובסקייפ

טלפון עיקרי: 052-8773160

טלפון משני: 052-8773160

דוא"ל: dvora@dvoragilad.co.il

פייסבוק: לעמוד הפייסבוק

אתר: https://dvoragilad.co.il/

תגיות: הפרעת קשב וריכוז , ADHD , אשקלון , אימון אישי , אימון תעסוקתי , אסטרטגיות למידה , ניהול זמן , ניהול כעסים , תקשורת מקרבת , סדר וארגון , שיעורי בית , מבחנים , מוטיבציה ללמידה , הורים , ילדים , הנחיית הורים , מבוגרים עם הפרעת קשב וריכוז , וויסות ,

אני מאמנת ADHD, ילדים צעירים, הורים ומבוגרים שהילד שבהם, שחווה קושי ותסכול עדיין לא קבל מענה, לא קבל ביטוי והתייחסות להפרעת הקשב שלו.

אני עוזרת לקהל המתאמנים שמגיעים אלי להתמודד בהצלחה עם סוגיות אופייניות לקהילת הקשב והריכוז. 
להרגיש בטוחים יותר, נינוחים יותר, יעילים יותר, שתהיה להם חוויה שיש להם שליטה על החיים שלהם ושהם מצליחים להתנהל באופן מיטבי.

הניסיון והידע שלי של 40 שנה בתחום החינוך מהן 12 שנה בתחום האימון למדו אותי להקשיב, לדבר בגובה העיניים, ליצור רוגע, אמון וביטחון ולהוביל ילדים ומבוגרים להצלחה.
אני מלמדת את הלקוחות שלי שיטות פשוטות להתנהלות יעילה, לניהול הזמן שלהם, לניהול הרגשות שלהם, האימפולסיביות והתנועתיות. מלמדת אותם שיטות להרגיש טוב יותר עם עצמם.
וכל זה כדי שהביטחון שלהם (גם מבוגרים וגם ילדים) יתחזק, כדי שהם יצליחו לשתף פעולה עם דרישות חינוכיות או דרישות מערכתיות, כדי ליצור אווירה טובה בבית ובמקומות העבודה ושתהיה חוויה של צמיחה והתקדמות.

במקצועי אני נושאת שני כובעים: 

מנחת קבוצות ומאמנת אישית כבר 19 שנים, במגוון רחב של קהילות מרתקות ומאתגרות, עם קהל מגוון, צעיר ובוגר, נשים וגברים. מיקוד האימון האישי שאני בחרתי להתמקד בו הוא אימון תעסוקתי
הכובע השני שלי הוא - מומחיות בפתרונות להפרעת קשב וריכוז, עם מגוון גילאים, צעירים ובוגרים, אותם אני כבר פגשתי ופוגשת לאורך כל שנות עבודתי בהוראה, בהנחייה ובאימון.
ואני מאד מאד אוהבת את מה שאני עושה ופעילה בו.

למרכז האימון, באשקלון, מגיעים אנשים, צעירים ובוגרים, הרוצים ליצור שינוי בר-ערך בחייהם ומתקיימות בו סדנאות במיקוד תעסוקתי ובמיקוד ניהול עצמי, ומפגשי העשרה בנושאים שונים. למרכז מגיעים גם הורים וילדים המחפשים פתרונות ודרכים יעילות להתמודד עם קשיים יומיומיים, ורוצים מאד למצוא דרך להצלחה, בתחום החברתי, הלימודי והרגשי.
40 שנות עבודתי בחינוך, הפגישו אותי עם ילדים והורים רבים, שמצאו את עצמם מתמודדים עם קשיים כאלו ואחרים, כשרגשות של כאב, תסכול, אכזבה, חוסר אונים, כעס מלווים אותם ביומיום. המפגשים הרבים כל כך עם קשיים מגוונים כל כך למדו אותי שקשת המאפיינים מאד גדולה וכל ילד וכל משפחה מביאים צרכים שונים לתהליך האימון. מה שאני במיוחד למדתי שישנה דרך להתגבר ולהתמודד עם כל קושי, ולאפשר לילדים שלנו ולעצמנו חיים טובים יותר, רגועים יותר איכותיים יותר.
הנחת העבודה שלי, וזו הנחת עבודה המסתמכת על ניסיון רב שנים, היא שאפשר להצליח עם הפרעת קשב וריכוז, בכל גיל ובכל שלב בחיים. גישה יעילה יכולה להביא לנו תוצאות מעולות. התמודדות יעילה עם ADHD היא בעצם המפתח בכל הקשור ליצירת תוצאות טובות עבורנו כאנשים בוגרים ובכל הקשור למענה לילדים שלנו ולאפשר להם צמיחה והצלחה.

קורס דיגיטלי להורים - איך לסייע לילדים להצליח גם בלימודים וגם עם חברים

מיועד להורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז, גילאי בית-הספר, שרוצים להבין יותר, לדעת ולקבל כלים ברורים ומדוייקים כדי לעזור לילדים.

הקורס מורכב משלושה פרקים:

1. עמודו - המאפיינים של הפרעת קשב וריכוז ואיך אנחנו יכולים להבין טוב יותר את הילד/ה שלנו.

2. אחת שתיים שלוש דג מלוח - איך מלמדים את הילד/ה לעצור רגע, לאזן את עוצמת הכעס והתסכול ולשפר את הביטחון העצמי שלהם.

3. ארץ עיר חי - איך אפשר לחזק את המוטיבציה של הילד/ה ללמוד ואיך משפרים את יכולת הקשב והריכוז שלהם.

הקורס מכיל 20 סרטונים (עם כתוביות בעברית), דפי עבודה, ליווי בקבוצת פייסבוק סגורה.

פרטים נוספים בקישור הזה -https://adhd.ravpage.co.il/kurs1

השיעורים קצרים ומכילים ידע ספציפי וממוקד וכלים ברורים ויישימים.

אשמח להתייחס לכל שאלה ובקשה.

להיות עצמאית

19 שנות עשייה עצמאית במרחב האימון וההנחיה למדו אותי על נושאים שלא היה לי מושג בהם: על שיווק, על פרסום, על המדיה, על מטרות עסקיות, על התנהלות עסקית, על תקשורת יעילה ואפקטיבית, על אסרטיביות, על כך שכדי שאשיג את מה שאני רוצה אני נדרשת להיות על המגרש, להיות פעילה, להיות ביוזמה.
בתוך זה יושבת לה התמודדות עם תסכולים, אכזבות, רפיון, בדידות. תחושות לא נעימות ובוודאי לא מקדמות. גם אתן למדתי להתמודד.
כשנחבר את כל החוויה הזו עם הפרעת קשב וריכוז נקבל קרוסלה שמסתובבת מהר מהר ואת בקושי מצליחה לנשום. 
מהמקום הזה אני מאמנת עצמאיות לקשב ולריכוז, לנשימות ולפעילות עם חיוך אהבה ולהגיע לתוצאות לשביעות רצונן.

קליניקה להשכרה

הקליניקה שלי נמצאת בשכונת ברנע באשקלון, ניתן לשכור לפי שעה!

מרחב נעים, מותאם למאמנים, מטפלים, מאבחנים, יועצים. 

מותאם למפגשי אחד על אחד ו/או למפגשים של עד 10 משתתפים.