לפרסום חייגו: 050-5788255

מדריך העסקים

העוטף

מקומון - דיגיטלי - חברתי

כתובת: עוטף עזה

טלפון עיקרי: 072-3938700

טלפון משני: 0505788255

דוא"ל: haotef@gmail.com

פייסבוק: לעמוד הפייסבוק

אתר: https://www.haotef.co.il//

תגיות: העוטף , עוטף עזה , מקומון , דיגיטלי , מקומון עוטף עזה , מקומון דרום , העוטף מקומון , מקומון העוטף , מקומון דיגיטלי , מקומון בדרום , עיתון , עוטף עזה , חדשות ,

מי אנחנו?
יזמים וחברים תושבי העוטף. הקמנו אפליקציה ואתר אינטרנט שעוסקים בכל דבר שזז בעוטף: חדשות, התראות, אירועים והופעות, עסקים ויזמויות, גלריות, לוחות, טיולים, חינוך, ספורט ועוד.
ניתן במה לאנשים שרוצים להשמיע את קולם / דעתם מישובי העוטף. גם כותבים - אורחים מבחוץ יתקבלו בברכה. נוכל להכיר ולתמוך אחד בשני דרך אירועי תרבות משותפים או דרך הפן העסקי, לוחות בעלי מקצוע וכו. נשתדל לשכנע אתכם לעשות קניות ולצרוך שירותים מעסקים הממוקמים בתוך העוטף, כדי לעזור אחד לשני. ניצור יחד אתכם, מערכת מידע חדשותית, חברתית, עסקית אזורית של עוטף עזה. אנו פונים לאנשים שמעניינים אותנו בארץ ובעולם על מנת שיהיו חלק מהכותבים ומביעי הדעה לגבי האזור שאנו חיים בו. מכירים מישהי/ו שמעניין לקרוא מה כותבת? צרו קשר.
 
מאיזו מפלגה אנחנו?
המקומון הוא א-פוליטי ואינו קשור, נתמך או משתייך למפלגה, קבוצה או רעיון פוליטיים.
 
למה מקומון?
כי זה מקומי ואישי ושלנו ושום שריפה לא תפחיד אותנו. אנחנו תושביה האמיצים של ארבע מועצות אזוריות: חוף אשקלון, שער הנגב, שדות נגב ואשכול. באזור העוטף יש התרחשויות רבות מידי יום. נאסוף עבורכם את מה שקורה בעוטף, נשפר את ההופעה ונגיש לכם את כל ההתרחשויות במקומון אחד הכולל את כל האינפורמציה החדשותית והתרבותית בקליק אחד באפליקציה או באתר.
קליק להורדת האפליקציה: www.haotef.co.il/getapp