לפרסום חייגו: 050-5788255

מדריך העסקים

אריה אשדת ייעוץ זוגי ופרטני, הדרכת הורים והרצאות

כתובת: מושב נווה, רח’ הלבנון, 1

טלפון עיקרי: 054-4533450

טלפון משני: 054-4533450

דוא"ל: aeshdat@gmail.com

פייסבוק: לעמוד הפייסבוק

אתר: https://www.tipul-yehudi.co.il

תגיות: טיפול זוגי בדרום , יעוץ עוטף עזה , הדרכת הורים בדרום , טיפול CBT , CBT בדרום , טיפול זוגי בדרום , טיפול זוגי בבאר שבע , טיפול זוגי בחבל אשכול , הדרכת הורים בדרום , הדרכת הורים בבאר שבע , הדרכת הורים בחבל אשכול , טיפול בOCD , ייעוץ זוגי בדרו ,

שמי אריה אשדת, ואני נשוי למיכל ואב לתשעה ילדים חמודים.

המנוע הפנימי שלי בעבודתי נובע מכך שזוגיות היא בעיני עניין מקודש, בעל פוטנציאל אמיתי להוות מקור של חוסן ועצמה, ובודאי שלא מקור למתח וטרדות תמידיים. זוגיות טובה מאפשרת לבנות אווירה משפחתית חמה ומפרגנת, ומתוך כך לזכות לגדל ילדים בעלי דימוי עצמי חיובי שיוכלו בתורם לצאת לעולם כשהם מלאי כוחות לממש את שליחותם ולהעניק מטובם לדורות הבאים.

מתוך שמחה על הזכות ליטול חלק משמעותי בשינוי מצבם של זוגות רבים, גיבשתי שיטה ייחודית, המסייעת לזוגות לצאת ממעגלי הקונפליקט השליליים לדרך חדשה של צמיחה הדדית. גם היום, לאחר שנים של עבודה עם זוגות, אני עדיין מתרגש לראות את הזוגות מגלים את אהבתם מחדש.

בתחום ההורות – בניתי מודל ייחודי (בימים אלה אני כותב עליו דוקטורט) שמדריך את ההורים כיצד לצאת ממעגלים של סמכות כוחנית, למעגלים של מנהיגות הורית מעוררת השראה, תוך התמקדות בפיתוח המוטיבציה הפנימית של הילד וגיבוש אישיותו מתוך הזדהות עם הערכים עליהם מחנכים אותם הוריהם. אני נהנה בכל פעם מחדש, לחוות עם המשפחות את עוצמת הקשר שנבנה בין ההורים לילדים כאשר הם פועלים על פי המודל שפיתחתי.

בתחום הטיפול הפרטני – התמחיתי בטיפול קוגנטיבי-התנהגותי (CBT), שהוא טיפול קצר מועד שמחקרים אין ספור הוכיחו את יעילותו. נסיוני עם המטופלים בקליניקה, מתאים לתוצאות הללו, ומעודד אותי להמשיך לעבוד בשיטה זו כדי להועיל לאנשים נוספים.

אני עושה את עבודתי מתוך תחושת שליחות והתלהבות, משום שאני מאושר לראות את הזוגות שאני זוכה ללוות, מוצאים את הדרך לבנות את המשפחה שעליה הם חלמו, הן מהבחינה הזוגית והן מהבחינה ההורית, על ידי ייעוץ זוגי או הדרכת הורים (ולעתים שניהם ביחד), כמו גם את המטופלים הפרטניים שמוצאים את הדרך לממש את המטרות שהם מציבים לעצמם, ולצאת ממצבי משבר כמו דיכאון, OCD וחרדה.

על מנת להשיג את המטרה הנכספת אני משלב את היידע המקצועי שרכשתי במהלך השנים, ביחד עם מה שזכיתי ללמוד ממקורות היהדות, ובנוסף אני מרצה לקהלים שונים בתחומי ההתמחות שלי, ובין השאר מנהל תוכנית להכשרת מנחי הורים, ומרצה בתוכנית להכשרת יועצי נישואים ומשפחה.

ניתן לפגוש אותי למטרת ייעוץ זוגי, ייעוץ פרטני או הדרכת הורים, באחת מהקליניקות שלי בדרום – בבאר שבע ובחבל אשכול, או בירושלים. תוכלו גם להזמין אותי להרצאה או סידרת הרצאות לעובדים, לקהילה או לצוות בית הספר שלכם.

כתובתן של הקליניקות האחרות שלי (בנוסף על הקליניקה במושב נווה): בירושלים (הרב עזראן, 3), ובבאר שבע (בית הנשיאים, שדרות רגר, 22)..

להרשמה לחץ כאן