לפרסום חייגו: 050-5788255

תחבורה בהעוטף

תחבורה

שדרות: מנגישים את מעברי החצייה

עיריית שדרות ממשיכה במהלך נרחב של עבודות תשתית להנגשת מעברי חצייה והצמתים בעיר. דוידי: "הפרויקט הוא חלק ממדיניות עירונית כוללת שמטרתה לספק לכל התושבים נגישות פיזית" (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

עיריית שדרות ממשיכה במהלך נרחב של עבודות תשתית להנגשת מעברי חצייה והצמתים בעיר. המדרכות הסמוכות למעברי החצייה ורציפי תחנות האוטובוס יונגשו וכל זאת בהתאם לתקנים וההנחיות למען משתמשי הדרך ולטובת עגלות תינוקות ובעלי מוגבלויות. עבודות תשתית נרחבות החלו ברחבי העיר, במסגרתן הונמכו המדרכות לגובה הכביש ויותקנו במעברי חצייה תבליטים על מנת שבני אדם המתניידים עם כיסא גלגלים, עיוורים ואפילו הורים עם עגלות תינוק יוכלו לחצות את הכביש בצורה חלקה, מהירה ובטוחה.

העבודות יתבצעו בכל רחובות העיר. בנוסף, מלבד הנמכת המדרכות, יבוצע טיפול באבני שפה בולטות. הנגשת המרחב הציבורי היא חלק ממיזם עירוני רחב היקף, לטובת עגלות תינוקות ובעלי מוגבלויות. במידה והתושבים נתקלים במפגע או תקלה ניתן ליצור קשר עם מוקד מידע ושירות לתושב בטלפון 8516*. 

ראש העיר, אלון דוידי: "הפרויקט הוא חלק ממדיניות עירונית כוללת שמטרתה לספק לכל התושבים נגישות פיזית, תרבותית וקהילתית. אני מאמין כי חברה חזקה ובריאה נבחנת ביכולתה לראות את החלש ואת בעל המוגבלות שבקרבה ולספק לו מציאות חיים והזדמנויות שוות. כך אנו פועלים וכך נמשיך לפעול ביתר שאת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: