לפרסום חייגו: 050-5788255

תחבורה בהעוטף

תחבורה

לאחר מאבק ארוך שנים: רמזור חדש יוצב בכניסה לקיבוץ ניר עם

בשבוע שעבר התבשרו במועצה האזורית שער הנגב באופן רשמי (וכתוב) על סיום מוצלח של מאבק ארוך שנים, ובשנה האחרונה בדחיפה וקידום על בסיס יום יומי, כי יצא צו תחילת עבודה על רמזור חדש בכניסה לקיבוץ ניר עם. בשבועות הקרובים יחלו העבודות בשטח, ובקרוב מאוד יעמוד רמזור חדש שיסדיר את הכניסה לקיבוץ (צילום: depositphotos)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר התבשרו במועצה האזורית שער הנגב באופן רשמי (וכתוב) על סיום מוצלח של מאבק ארוך שנים, ובשנה האחרונה בדחיפה וקידום על בסיס יום יומי, כי יצא צו תחילת עבודה על רמזור חדש בכניסה לקיבוץ ניר עם. בשבועות הקרובים יחלו העבודות בשטח, ובקרוב מאוד יעמוד רמזור חדש שיסדיר את הכניסה לקיבוץ.

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית: "הרמזור בניר עם הוא רק הצעד הראשון בתוכנית ההסדרה הכוללת של צמתי שער הנגב. אנו עמלים על קידום אי הפרדה מול הכניסה לקיבוץ מפלסים, אנחנו נמצאים בשלבים שונים של התקדמות בהסדרת הצמתים בכניסה לקריית החינוך, צומת איבים והכניסה ליכיני. בתקווה שבקרוב עבודתנו תישא פרי ונוכל לראות שינוי משמעותי בכבישי שער הנגב. אני מבטיח להמשיך ולעדכן בכל התפתחות. מזל טוב לתושבי ובאי ניר עם. תתחדשו!".

(צילום: depositphotos)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: