לפרסום חייגו: 050-5788255

תחבורה בהעוטף

תחבורה

לאחר מאבק ארוך שנים: רמזור חדש יוצב בכניסה לקיבוץ ניר עם - תחבורה בהעוטף

לאחר מאבק ארוך שנים: רמזור חדש יוצב בכניסה לקיבוץ ניר עם

בשבוע שעבר התבשרו במועצה האזורית שער הנגב באופן רשמי (וכתוב) על סיום מוצלח של מאבק ארוך שנים, ובשנה האחרונה בדחיפה וקידום על בסיס יום יומי, כי יצא צו תחילת עבודה על רמזור חדש בכניסה לקיבוץ ניר עם. בשבועות הקרובים יחלו העבודות בשטח, ובקרוב מאוד יעמוד רמזור חדש שיסדיר את הכניסה לקיבוץ (צילום: depositphotos)

התחדשות בצי האוטובוסים הצהובים של חוף אשקלון - תחבורה בהעוטף

התחדשות בצי האוטובוסים הצהובים של חוף אשקלון

שני אוטובוסים חדשים הצטרפו השבוע לצי האוטובוסים הצהובים של המועצה האזורית חוף אשקלון. האוטובוסים מסוג וולוו, המכילים 55 מקומות, מצוידים במערכות מתקדמות ומובילים בבטיחות ובנוחות. ראש המועצה: "תודה למחלקת התחבורה ולנהגינו המיומנים והמקצועיים המסיעים את ילדינו בבטחה מדי יום" (צילום: דוברות המועצה)

החל מאתמול: תחבורה ציבורית גם בקיבוץ ניצנים - תחבורה בהעוטף

החל מאתמול: תחבורה ציבורית גם בקיבוץ ניצנים

אמש בישר איתמר רביבו, ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, כי כחלק משיפור מערך התחבורה הציבורית במועצה, ייכנס החל מאתמול קו אוטובוס של חברת "אפיקים" לקיבוץ ניצנים, שעד כה נאלצו תושביו לצעוד עד לכביש הראשי כדי לעלות על אוטובוס (צילום: דוברות המועצה)

בשורה משמחת לתושבי הדרום והנגב: שינויים ושיפורים בתחבורה הציבורית - תחבורה בהעוטף

בשורה משמחת לתושבי הדרום והנגב: שינויים ושיפורים בתחבורה הציבורית

במסגרת הרחבות במפות השירות באזור, תשיק מטרופולין קווים חדשים לציבור, וכן תתגבר קווים קיימים, בעלי ביקוש גבוה, ולאור בקשות חוזרות מצד הנוסעים. שינויים אלה מהווים שלב ראשון במסגרת שורה נוספת של הרחבות ותוספות שירות, שמתכננת מטרופולין בשיתוף משרד התחבורה בשבועות הקרובים (צילום: יח"צ מטרופולין)