לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

 משלחת מפתיעה הגיעה בשבוע שעבר למועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

משלחת מפתיעה הגיעה בשבוע שעבר למועצה האזורית שדות נגב

ביום ראשון האחרון הגיעה משלחת מפתיעה ומרשימה לשטח המועצה האזורית שדות נגב. ראש המשלחת היה מר אריק סל (Erik Selle), תומך נלהב במדינת ישראל ועוטף עזה. המשלחת הגיעה ללשכתו של ראש המועצה, תמיר עידאן במטרה לפגוש את ראש המועצה ולשמוע ממנו על מצבם של התושבים, החוסן הנפשי, האיומים מעזה ובלוני הנפץ (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב לא שוכחים את דור המייסדים של יישובי המועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב לא שוכחים את דור המייסדים של יישובי המועצה

במועצה האזורית שדות נגב זוכרים את דור המייסדים של יישובי המועצה. בשבוע שעבר נפגש תמיר עידאן, ראש המועצה, יחד עם נוח אלמסי, מנהל המחלקה לשירותים חברתיים, עם כמה מוותיקי המועצה בכדי לשמוע ממקור ראשון על סיפורי ההקמה, הזיכרונות שלהם מימייה הראשונים של המדינה ודרכי ההתיישבות בעת ההגעה לארץ (צילום: דוברות המועצה)

המועצה האזורית שדות נגב קיימה טקס הענקת מלגות לסטודנטים צעירים - מ.א שדות נגב בהעוטף

המועצה האזורית שדות נגב קיימה טקס הענקת מלגות לסטודנטים צעירים

המועצה ומרכז הצעירים של שדות נגב עושים רבות בכדי להשקיע, לנטוע ולטפח מצוינות בקרב האוכלוסייה הצעירה. בטקס, שהתקיים ביום רביעי ה- 22.1, חילקה המועצה מלגות לכ- 250 סטודנטים. ראש המועצה: "אני מאמין שבאמצעות תרומה לקהילה ופיתוח אקדמי נוכל לצמוח כחברה, להתפתח ולתרום חזרה לכלכלת ישראל" (צילום: דוברות המועצה)

אושר תקציב מועצת שדות נגב לשנת 2020 - מ.א שדות נגב בהעוטף

אושר תקציב מועצת שדות נגב לשנת 2020

בתום ישיבת מליאת המועצה שהתקיימה ביום שני האחרון, אישרה מליאת המועצה בפה אחד את התקציב לשנת 2020. לאחר עבודת מטה נרחבת בכל אחת ממחלקות המועצה, נבנו תכניות עבודה בהתאם ליעדי תכנית החומש המועצתית. התקציב נבנה באחריות ותוך הבנה של האתגרים, התוכניות והצפי להכנסות ופרויקטים לשנה הקרובה (צילום: דוברות המועצה)

ראש מועצת שדות נגב תומך במאבק הרבש"צים - מ.א שדות נגב בהעוטף

ראש מועצת שדות נגב תומך במאבק הרבש"צים

בעקבות מאבק הרבשצ"ים (רכזי בטחון יישוביים) שתופס תאוצה בשבועות האחרונים, זימן ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, את כל הרבשצ"ים של יישובי המועצה בכדי לסייע ככל הניתן ולשמוע ממקור ראשון וללא מתווכחים את עיקרי הדברים אותם מבקשים הרבשצ"ים (צילום: דוברות המועצה)

מועצת שדות נגב - הראשונים בישראל בניקיון ותחזוקת מקלטים ציבוריים - מ.א שדות נגב בהעוטף

מועצת שדות נגב - הראשונים בישראל בניקיון ותחזוקת מקלטים ציבוריים

בטקס שהתקיים בתחילת השבוע התבשרו במועצה האזורית שדות נגב על זכייתם במקום הראשון והענקת מגן הוקרה "חמישה כוכבי יופי" על תחזוקת המקלטים במועצה. אלוף פיקוד דרום, שלקח חלק בטקס, ציין שהתחזוקה השוטפת של המקלטים מתקיימת לאורך כל השנה ומתאפשרת הודות לעובדי המועצה ובסיוע של הרבשצ"ים ביישובים שלוקחים עליהם באופן אישי את הניקיון ובדיקת המקלטים (צילום: דוברות המועצה)

בדרך לאזרחות – כנס משתחררים 2020 בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

בדרך לאזרחות – כנס משתחררים 2020 בשדות נגב

בשבוע שחלף קיימו במועצה האזורית שדות נגב כנס משתחררים בהובלת מרכז הצעירים של שדות נגב - מרחבים ובשיתוף היחידה להכוונת חיילים משוחררים של משרד הביטחון וקרן גרוס. במהלך הכנס הוצגו למשתתפים מגוון נושאים כהכנה לחייהם האזרחיים, בין היתר כיצד לבחור מקצוע, ניהול תקציב והתנהלות כלכלית נכונה, זכויות להן זוכים החיילים עם שחרורם מצה"ל ואף יום שיא שהוקדש לעולם האקדמיה וכלל נסיעה למכללת אחווה ושיח עם מרצים מובילים מהמכללה (צילום: דוברות המועצה)

מנכ"ל בנק הפועלים הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

מנכ"ל בנק הפועלים הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב

בשישי האחרון במסגרת קמפיין "שביל העסקים" של בנק הפועלים הגיע דב קוטלר, מנכ"ל הבנק, מלווה בבכירים למשתלת "נוי אביב מפלסים" במושב בית הגדי ול"תקומה הידרופוניקה" במשתלת מיצפור במושב תקומה. הביקור כלל שיח עם בעלי העסקים, סקירה של הפעילות וכמובן למידה על ההצלחות ותכניות פיתוח והרחבה לעתיד (צילום: דוברות המועצה)

ביקור עמותת "שמחה לחיים" בגני המועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

ביקור עמותת "שמחה לחיים" בגני המועצה האזורית שדות נגב

את השבוע שעבר פתחו במועצה האזורית שדות נגב בפגישה מרגשת עם עמותה שכל פעילותה נועדה לשמח את האחר בחברה הישראלית. מדובר בעולות חדשות מפריז, שבמשך שנים שמעו על המצב הביטחוני בעוטף וכעת הגיעו לישראל על מנת לחזק ולשמח את ילדי העוטף. הנשים הצטרפו לצוות המועצה וסיירו בגני הילדים, חילקו שי לחנוכה לילדים ולמדו על הנעשה במועצה (צילום: דוברות המועצה)