לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

מועצת שדות נגב - הראשונים בישראל בניקיון ותחזוקת מקלטים ציבוריים - מ.א שדות נגב בהעוטף

מועצת שדות נגב - הראשונים בישראל בניקיון ותחזוקת מקלטים ציבוריים

בטקס שהתקיים בתחילת השבוע התבשרו במועצה האזורית שדות נגב על זכייתם במקום הראשון והענקת מגן הוקרה "חמישה כוכבי יופי" על תחזוקת המקלטים במועצה. אלוף פיקוד דרום, שלקח חלק בטקס, ציין שהתחזוקה השוטפת של המקלטים מתקיימת לאורך כל השנה ומתאפשרת הודות לעובדי המועצה ובסיוע של הרבשצ"ים ביישובים שלוקחים עליהם באופן אישי את הניקיון ובדיקת המקלטים (צילום: דוברות המועצה)

בדרך לאזרחות – כנס משתחררים 2020 בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

בדרך לאזרחות – כנס משתחררים 2020 בשדות נגב

בשבוע שחלף קיימו במועצה האזורית שדות נגב כנס משתחררים בהובלת מרכז הצעירים של שדות נגב - מרחבים ובשיתוף היחידה להכוונת חיילים משוחררים של משרד הביטחון וקרן גרוס. במהלך הכנס הוצגו למשתתפים מגוון נושאים כהכנה לחייהם האזרחיים, בין היתר כיצד לבחור מקצוע, ניהול תקציב והתנהלות כלכלית נכונה, זכויות להן זוכים החיילים עם שחרורם מצה"ל ואף יום שיא שהוקדש לעולם האקדמיה וכלל נסיעה למכללת אחווה ושיח עם מרצים מובילים מהמכללה (צילום: דוברות המועצה)

מנכ"ל בנק הפועלים הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

מנכ"ל בנק הפועלים הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב

בשישי האחרון במסגרת קמפיין "שביל העסקים" של בנק הפועלים הגיע דב קוטלר, מנכ"ל הבנק, מלווה בבכירים למשתלת "נוי אביב מפלסים" במושב בית הגדי ול"תקומה הידרופוניקה" במשתלת מיצפור במושב תקומה. הביקור כלל שיח עם בעלי העסקים, סקירה של הפעילות וכמובן למידה על ההצלחות ותכניות פיתוח והרחבה לעתיד (צילום: דוברות המועצה)

ביקור עמותת "שמחה לחיים" בגני המועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

ביקור עמותת "שמחה לחיים" בגני המועצה האזורית שדות נגב

את השבוע שעבר פתחו במועצה האזורית שדות נגב בפגישה מרגשת עם עמותה שכל פעילותה נועדה לשמח את האחר בחברה הישראלית. מדובר בעולות חדשות מפריז, שבמשך שנים שמעו על המצב הביטחוני בעוטף וכעת הגיעו לישראל על מנת לחזק ולשמח את ילדי העוטף. הנשים הצטרפו לצוות המועצה וסיירו בגני הילדים, חילקו שי לחנוכה לילדים ולמדו על הנעשה במועצה (צילום: דוברות המועצה)

שבת ארגון ביישובי מועצת שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שבת ארגון ביישובי מועצת שדות נגב

במוצאי שבת שעבר, לאחר תקופה ארוכה של הכנות והתארגנות, התקיימה שבת ארגון של בני עקיבא ברחבי המועצה האזורית שדות נגב. האירועים השונים היו מושקעים, וכללו מפגנים מרהיבים שהזכירו את המשמעות של תנועות הנוער, משמעותה של קהילה חזקה והקשר בין הילדים והנוער למקום בו הם חיים (צילום: דוברות המועצה)

מציינים את יום המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

מציינים את יום המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים בשדות נגב

יום המודעות הבינלאומי צויין במגוון מסגרות במועצה האזורית שדות נגב, אשר במהלך כל השנה מציבה את הנושא כעוגן מרכזי בפעילות מחלקות המועצה וכמטרה בלתי מתפשרת ברעיון להנגיש ולשלב את כלל האוכלוסייה במגוון האירועים ופעילויות המועצה (צילום: דוברות המועצה)

נלחמים באלימות כלפי נשים - מ.א שדות נגב בהעוטף

נלחמים באלימות כלפי נשים

צוות המועצה האזורית שדות נגב עצר את פעילות המועצה ביום שלישי האחרון וקיים טקס מיוחד לציון יום האלימות כלפי נשים. במהלך הטקס, אמר תמיר עידאן, ראש המועצה לעובדים: "אני קורא לכולם לפקוח עיניים, להסתכל מסביב ובמידה ואתם נתקלים במקרים כאלו או בחשד שמדליק נורה אדומה - לדווח" (צילום: דוברות המועצה)