לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

קורס סייעות של השלטון המקומי נפתח השבוע בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

קורס סייעות של השלטון המקומי נפתח השבוע בשדות נגב

ביום שני השבוע נפתח קורס סייעות של השלטון המקומי במועצה האזורית שדות נגב. הקורס יימשך כשנתיים, במהלכו ילמדו הסייעות כלים ותיאוריות בתחום החינוך. מטעם המועצה נמסר: "כל הכבוד ל-31 הסייעות שלנו שעושות את הכל כדי לתת את המקסימום לילדי המועצה" (צילום: דוברות המועצה)

חגיגות שמחת תורה נערכו אמש ביישובי שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

חגיגות שמחת תורה נערכו אמש ביישובי שדות נגב

אלפי תושבים ואורחים חגגו אמש (שני) בחגיגות שמחת תורה ביישובי שדות נגב. תמיר עידאן, ראש המועצה, עבר בין המוקדים השונים ובירך את החוגגים: "אני מאחל לכל תושבי ותושבות שדות נגב ולעם ישראל כולו שיהיו סיבות רבות לשמחה, אחדות וריקודים" (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב בפרויקט מיוחד: שיפוץ והנגשה של בתי הוותיקים - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב בפרויקט מיוחד: שיפוץ והנגשה של בתי הוותיקים

בשבוע שעבר מסרה המועצה האזורית שדות נגב כי היא נמצאת בשיאו של פרויקט שיפוץ והנגשה של בתי הוותיקים ביישובים השונים. ראש המועצה: "הפרויקט נועד כדי לשפר את איכות חיים של דור המייסדים. נמשיך לפעול ולעשות ככל שיתאפשר כדי להמשיך ולדאוג, לפנק ולעטוף אותם" (צילום: דוברות המועצה האזורית שדות נגב)

מוקירים את המתנדבים בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

מוקירים את המתנדבים בשדות נגב

ביום ראשון האחרון התקיים אירוע במועצה האזורית שדות נגב, שאורגן על ידי המחלקה לשירותים חברתיים ומרכז החוסן המועצתי, במהלכו הוקירו תודה למתנדבי המועצה. רכזת המתנדבים: "הרוח שנושבת פה היא טובה, רוח של עשייה ונתינה. כשיש התנדבות בקהילה - האיכות עולה" (צילום: דוברות המועצה)

לכבוד ראש השנה: אירוע הרמת כוסית נערך לוותיקי שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

לכבוד ראש השנה: אירוע הרמת כוסית נערך לוותיקי שדות נגב

השבוע נערך במועצה האזורית שדות נגב אירוע הרמת כוסית חגיגי לכבוד ראש השנה. האירוע התקיים במרכז עבור וותיקי המועצה. ראש המועצה: "אני מרגיש זכות להיות ראש מועצה של אנשים כה ערכיים, שעבדו קשה על מנת שאנחנו נוכל להיות כאן היום" (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב אומרים תודה - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב אומרים תודה

השבוע כינסו במועצה האזורית שדות נגב את יושבי ראש וסגני הצוותים של צח"י (צוות חירום יישובי), והוקירו להם תודה באמצעות הענקת שי, שנארז על ידי חניכי המפעל המוגן המועצתי. ראש המועצה: "ההתנדבות והנתינה בסיטואציות הביטחוניות אינה מובנות מאליהן ועל כך תודתנו הגדולה" (צילום: דוברות המועצה)