לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

נערכים ליום העצמאות: בשדות נגב חילקו ערכות שי לילדי הגנים - מ.א שדות נגב בהעוטף

נערכים ליום העצמאות: בשדות נגב חילקו ערכות שי לילדי הגנים

אומנם טקס ילדי הגנים שמתקיים במועצה האזורית שדות נגב בכל שנה ביום העצמאות יהיה שונה בעקבות התפשטות הקורונה בישראל, אבל זה לא מה שיעצור את צוות עובדות המתנ"ס וגננות המועצה. בימים האחרונים הן עבדו במרץ רב על אריזות ערכות שי שיחולקו לכל הילדים, כך שבטקס שיערך ביום ראשון, ויעבור בשידור חי בפייסבוק של המועצה, כל ילד וילדה ילבשו חולצות לבנות וינופפו בדגל ישראל (צילום: דוברות המועצה)

מועצת שדות נגב מצדיעה לכוחות ההצלה, הביטחון והרפואה - מ.א שדות נגב בהעוטף

מועצת שדות נגב מצדיעה לכוחות ההצלה, הביטחון והרפואה

לקראת יום העצמאות, המועצה האזורית שדות נגב יוצאת ביוזמה מיוחדת הקוראת לתושביה להגיד תודה לכוחות הביטחון, הצלה והרפואה. במועצה מזמינים את התושבים לשלוח אליה תמונות כשהם ומשפחתם מצדיעים. התמונות הנבחרות יפרסמו לקראת חגיגות העצמאות ה- 72 למדינה

מחווה מרגשת: בשדות נגב חילקו אמש פרחים לוותיקי המועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

מחווה מרגשת: בשדות נגב חילקו אמש פרחים לוותיקי המועצה

מתחילת השבוע, עומלים במועצה האזורית שדות נגב על הכנת זרי פרחים בשיתוף מתנס שדות נגב, צח"י יישובים וחיילי צה"ל. הזרים שהוכנו, חולקו אמש (שני) לוותיקי המועצה. ראש המועצה: "שיהיה לכולנו חג שמח וכשר וכמובן. יש להמשיך ולהישמע להנחיות משרד הבריאות" (צילום: דוברות המועצה)

יוזמה מרגשת: בשדות נגב חילקו ערכות משחק והפעלה לתושבי המועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

יוזמה מרגשת: בשדות נגב חילקו ערכות משחק והפעלה לתושבי המועצה

אתמול (חמישי) הסתובבו נציגי המועצה האזורית שדות נגב, בסיוע חיילי צה"ל, בישובי המועצה, וחילקו לרבבות התושבים ערכות משחקי קופסא והפעלה לילדים ולמבוגרים. התושבים, בתמורה, תלו שלטים על הדלתות כהוקרת תודה. מטעם המועצה נמסר: "הברכות והשלטים על דלתות הבתים נגעו ללבנו, החיילים התרגשו. יחד מנצחים את הקורונה- תיהנו מהשי!" (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב חילקו משלוחי מנות לחיילי צה"ל - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב חילקו משלוחי מנות לחיילי צה"ל

בשבוע שעבר ציינו ברחבי המועצה האזורית שדות נגב את חג הפורים, וכמובן לא שכחו את החיילים ששומרים עליהם יום וליל. במהלך ימי החג, הגיעו בסיוע קב"ט המועצה רפי בביאן לחיילים שמוצבים במספר נקודות בשטחי המועצה והפתיעו אותם עם משלוחי מנות והמון אהבה וחיוכים. בנוסף, חיילי אוגדת עזה, בשיתוף "יחד" האגודה למען החייל והמתנדבים, הגיעו למספר גני ילדים וחגגו את פורים בשירים ובריקודים וכמובן משלוחי מנות טעימים במיוחד (צילום: דוברות המועצה)

הערכות לנגיף הקורונה ולמזג האוויר החורפי בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

הערכות לנגיף הקורונה ולמזג האוויר החורפי בשדות נגב

בעקבות נגיף הקורונה שהגיע לישראל, וכהערכות לקראת סוף השבוע החורפי שעתיד להגיע לאזורנו, צוות החוליה הטכנית והגינון של מחלקת שפ"ע במועצה עמל בימים האחרונים על חיטוי וניקוי אזורים ציבוריים ביישובי המועצה: גני שעשועים, אוטובוסים, תחנות אוטובוס, מיגוניות, פתיחת ניקוזים ושטיפתם, כניסה למוסדות ועוד (צילום: דוברות המועצה)

צעדה לזכרה של תאיר פוקר ז"ל התקיימה בשדות נגב בשבוע שעבר - מ.א שדות נגב בהעוטף

צעדה לזכרה של תאיר פוקר ז"ל התקיימה בשדות נגב בשבוע שעבר

תושבי שוקדה קיימו ביום שני שעבר מסע קהילתי לזכרה של ילדת המושב תאיר פוקר ז"ל. תאיר, בת שבע במותה, הייתה ילדה מיוחדת שהתמודדה בחייה הקצרים עם אתגרים גופניים ותקשורתיים קשים. במסע לזכרה של תאיר השתתפו משפחתה, חברי הקהילה של שוקדה וחבריה (צילום: דוברות שדות נגב)

בשדות נגב קיימו מסיבת פורים מיוחדת לוותיקי המועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב קיימו מסיבת פורים מיוחדת לוותיקי המועצה

ותיקי המועצה האזורית שדות נגב חגגו ביום רביעי האחרון את חג פורים באולם אחוזת דניאל בנתיבות. האירוע, בהובלת האגף לשירותים חברתיים, משך אליו את דור המקימים מכל יישובי המועצה שהגיעו מחופשים בתחפושות מקוריות וכלל הגרלות, ארוחת צהריים עשירה, תחרות תחפושות נושאת פרסים ושירים שהנעימו את זמנם של הנוכחים (צילום: דוברות המועצה)

בוקר של כיף לותיקות שוקדה - מ.א שדות נגב בהעוטף

בוקר של כיף לותיקות שוקדה

בנות מושב שוקדה, בשיתוף האגף לשירותים חברתיים, אירגנו ביום חמישי האחרון מפגש לגיל השלישי של ותיקות המושב. הן החלו את הבוקר ביער שוקדה עם ארוחת בוקר משותפת ופעילות ספורט קלילה מותאמת. הפעילות, לצד הטבע שפורח בשיא תפארתו בתקופה זו של השנה, מוכיחה שוב את הערבות ההדדית והדאגה שיש לתושבי המועצה (צילום: דוברות שדות נגב)