לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

בשדות נגב הכינו ערכות יצירה ומשחק לתושבים הנמצאים בבידוד - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב הכינו ערכות יצירה ומשחק לתושבים הנמצאים בבידוד

אתמול בשעות הערב, החל צוות המתנ"ס במועצה האזורית שדות נגב לארוז עבור התושבים אשר נמצאים בבידוד ערכות יצירה ומשחק הכוללות משחקי קופסא והפעלות במטרה להקל על השהות בבידוד. ראש המועצה: "רק יחד, ובערבות הדדית תוך הסתכלות על הצורך של האחר כפי שנהוג במשפחה, נדע לצלוח את התקופה המורכבת אליה נקלענו" (צילום: דוברות המועצה)

גן לזכרו של אילן סודרי ז"ל נחנך השבוע במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

גן לזכרו של אילן סודרי ז"ל נחנך השבוע במועצה האזורית שדות נגב

השבוע נחנך במועצה האזורית שדות נגב גן לזכר אילן סודרי ז"ל, שנרצח לפני כ- 25 שנים. בדף הפייסבוק של המועצה נכתב: "שמחנו לגלות כיצד דווקא בזמנים הקשים שבהם לא היינו יכולים לפגוש את המשפחה, להתאחד לארוחות משפחתיות ולפגוש חברים בעקבות התפרצות הקורונה בישראל, החליטו אחיו של אילן ובני הדודים להקים גן לזכרו שיאחד, יקרב ויהיה מקום מפגש למשפחה ולחברים" (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב קיימו טקס קביעת מזוזה בחדר המיגון החדש - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב קיימו טקס קביעת מזוזה בחדר המיגון החדש

אמש קיימו במועצה האזורית שדות נגב טקס קביעת מזוזה בחדר מיגון חדש שנתרם על ידי הרב באומן וניקול יודר - השגרירות הנוצרית הבינלאומית. במהלך הטקס שוחחו על המצב הביטחוני בעוטף, משמעות התרומה לטובת מיגון החדר ולרצף הטיפולי במרכז חוסן, התפרצות הקורונה ברחבי העולם וכמובן על התפתחות המועצה, היישובים והקהילה החמה שיש בשדות נגב (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב נערכים מחדש במערכת החינוך בעקבות נגיף הקורונה - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב נערכים מחדש במערכת החינוך בעקבות נגיף הקורונה

על פי סיכום עם משרד הבריאות, בסיום הבדיקות האפידמיולוגיות יגיעו ניידות למועצה האזורית שדות נגב, לבדיקת התלמידים וצוות בית הספר אשר נמצאים כעת בבידוד ביתי. בית הספר נועם תושייה ישוב ללמידה מדורגת עד השעה 12:30- כיתות א'-ג' – למידה בקבוצות קטנות, מחר לא יתקיימו צהרונים. כיתות ד'-ו' – למידה מרחוק על ידי זום. בתי הספרנריה בנים/בנות צביה בית יהודה- למידה מרחוק, למעט תלמידים אשר ניגשים למתכונות ובגרות. אין הסעות לבית הספר. שאר בתי הספר – לימודים כסדרם

שדות נגב בחגיגת שבועות מסורתית ותהלוכת חקלאות מרשימה - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב בחגיגת שבועות מסורתית ותהלוכת חקלאות מרשימה

השבוע נערכה במועצה האזורית שדות נגב חגיגת חג השבועות המסורתית ותהלוכת החקלאות של קיבוץ סעד. את האירוע כיבד בנוכחותו שר החקלאות אלון שוסטר, ובמהלך האירוע העלה ראש המועצה, תמיר עידאן, בפני אלון את חשיבות החקלאות לפיתוח האזור ולבטחונה של מדינת ישראל (צילום: דוברות המועצה)

יום הגיוון הבינלאומי 2020: בשדות נגב מגוונים את שירות המדינה - מ.א שדות נגב בהעוטף

יום הגיוון הבינלאומי 2020: בשדות נגב מגוונים את שירות המדינה

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב, הצטרף השבוע לקמפיין הרשת "מגוון יותר", לכבוד יום הגיוון הבינלאומי שנקבע על ידי האו"ם. במועצת שדות נגב פועלים לגיוון התעסוקה במשרד באמצעות גיוס הון אנושי איכותי וקידום סביבת עבודה מאפשרת, בעלת פוטנציאל גבוה לחדשנות וליצירתיות. ראש המועצה נענה לאתגר של מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריאל משעל וכעת בחר לאתגר את חבריו הטובים - ראש מועצת אשכול, גדי ירקוני, ואת ראש מועצת מרחבים ויו"ר מרכז המועצות האזוריות שי חג'ג' (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב: אירוע שירת המונים וירטואלי לקראת יום ירושלים - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב: אירוע שירת המונים וירטואלי לקראת יום ירושלים

במועצה האזורית שדות נגב התחילו להיערך לקראת יום ירושלים, ומזמינים את התושבים לארוע שירת המונים. בדף הפייסבוק הרשמי של המועצה נכתב בהזמנה: "בואו לקחת חלק באירוע ייחודי ומעצים עם השיר ירושלים שבלב של אברהם פריד. מתי? יום ירושלים- יום חמישי 21/5/2020 כ"ח אייר בעמוד הפייסבוק של המתנ"ס והמועצה