לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

יום הגיוון הבינלאומי 2020: בשדות נגב מגוונים את שירות המדינה - מ.א שדות נגב בהעוטף

יום הגיוון הבינלאומי 2020: בשדות נגב מגוונים את שירות המדינה

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב, הצטרף השבוע לקמפיין הרשת "מגוון יותר", לכבוד יום הגיוון הבינלאומי שנקבע על ידי האו"ם. במועצת שדות נגב פועלים לגיוון התעסוקה במשרד באמצעות גיוס הון אנושי איכותי וקידום סביבת עבודה מאפשרת, בעלת פוטנציאל גבוה לחדשנות וליצירתיות. ראש המועצה נענה לאתגר של מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריאל משעל וכעת בחר לאתגר את חבריו הטובים - ראש מועצת אשכול, גדי ירקוני, ואת ראש מועצת מרחבים ויו"ר מרכז המועצות האזוריות שי חג'ג' (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב: אירוע שירת המונים וירטואלי לקראת יום ירושלים - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב: אירוע שירת המונים וירטואלי לקראת יום ירושלים

במועצה האזורית שדות נגב התחילו להיערך לקראת יום ירושלים, ומזמינים את התושבים לארוע שירת המונים. בדף הפייסבוק הרשמי של המועצה נכתב בהזמנה: "בואו לקחת חלק באירוע ייחודי ומעצים עם השיר ירושלים שבלב של אברהם פריד. מתי? יום ירושלים- יום חמישי 21/5/2020 כ"ח אייר בעמוד הפייסבוק של המתנ"ס והמועצה

נערכים ליום העצמאות: בשדות נגב חילקו ערכות שי לילדי הגנים - מ.א שדות נגב בהעוטף

נערכים ליום העצמאות: בשדות נגב חילקו ערכות שי לילדי הגנים

אומנם טקס ילדי הגנים שמתקיים במועצה האזורית שדות נגב בכל שנה ביום העצמאות יהיה שונה בעקבות התפשטות הקורונה בישראל, אבל זה לא מה שיעצור את צוות עובדות המתנ"ס וגננות המועצה. בימים האחרונים הן עבדו במרץ רב על אריזות ערכות שי שיחולקו לכל הילדים, כך שבטקס שיערך ביום ראשון, ויעבור בשידור חי בפייסבוק של המועצה, כל ילד וילדה ילבשו חולצות לבנות וינופפו בדגל ישראל (צילום: דוברות המועצה)

מועצת שדות נגב מצדיעה לכוחות ההצלה, הביטחון והרפואה - מ.א שדות נגב בהעוטף

מועצת שדות נגב מצדיעה לכוחות ההצלה, הביטחון והרפואה

לקראת יום העצמאות, המועצה האזורית שדות נגב יוצאת ביוזמה מיוחדת הקוראת לתושביה להגיד תודה לכוחות הביטחון, הצלה והרפואה. במועצה מזמינים את התושבים לשלוח אליה תמונות כשהם ומשפחתם מצדיעים. התמונות הנבחרות יפרסמו לקראת חגיגות העצמאות ה- 72 למדינה

מחווה מרגשת: בשדות נגב חילקו אמש פרחים לוותיקי המועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

מחווה מרגשת: בשדות נגב חילקו אמש פרחים לוותיקי המועצה

מתחילת השבוע, עומלים במועצה האזורית שדות נגב על הכנת זרי פרחים בשיתוף מתנס שדות נגב, צח"י יישובים וחיילי צה"ל. הזרים שהוכנו, חולקו אמש (שני) לוותיקי המועצה. ראש המועצה: "שיהיה לכולנו חג שמח וכשר וכמובן. יש להמשיך ולהישמע להנחיות משרד הבריאות" (צילום: דוברות המועצה)

יוזמה מרגשת: בשדות נגב חילקו ערכות משחק והפעלה לתושבי המועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

יוזמה מרגשת: בשדות נגב חילקו ערכות משחק והפעלה לתושבי המועצה

אתמול (חמישי) הסתובבו נציגי המועצה האזורית שדות נגב, בסיוע חיילי צה"ל, בישובי המועצה, וחילקו לרבבות התושבים ערכות משחקי קופסא והפעלה לילדים ולמבוגרים. התושבים, בתמורה, תלו שלטים על הדלתות כהוקרת תודה. מטעם המועצה נמסר: "הברכות והשלטים על דלתות הבתים נגעו ללבנו, החיילים התרגשו. יחד מנצחים את הקורונה- תיהנו מהשי!" (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב חילקו משלוחי מנות לחיילי צה"ל - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב חילקו משלוחי מנות לחיילי צה"ל

בשבוע שעבר ציינו ברחבי המועצה האזורית שדות נגב את חג הפורים, וכמובן לא שכחו את החיילים ששומרים עליהם יום וליל. במהלך ימי החג, הגיעו בסיוע קב"ט המועצה רפי בביאן לחיילים שמוצבים במספר נקודות בשטחי המועצה והפתיעו אותם עם משלוחי מנות והמון אהבה וחיוכים. בנוסף, חיילי אוגדת עזה, בשיתוף "יחד" האגודה למען החייל והמתנדבים, הגיעו למספר גני ילדים וחגגו את פורים בשירים ובריקודים וכמובן משלוחי מנות טעימים במיוחד (צילום: דוברות המועצה)