לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

בכירים באגף למעונות יום במשרד העבודה והרווחה הגיעו לביקור בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

בכירים באגף למעונות יום במשרד העבודה והרווחה הגיעו לביקור בשדות נגב

השבוע אירחו במועצה האזורית שדות נגב את אמיר מדינה, מנהל בכיר באגף למעונות היום במשרד העבודה והרווחה, ואת גילה יקותאלי, מנהלת אגף מעונות יום במחוז דרום וצוות משרדה. הנ"ל הגיעו לשיח וסיור במעונות המועצה. ראש המועצה: "שוחחנו על הגידול הדמוגרפי של האוכלוסייה ביישובי המועצה וכמובן על רצונם של רבים אחרים להגיע ולהשתייך למשפחת שדות נגב" (צילום: דוברות המועצה)

שר החקלאות אלון שוסטר הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שר החקלאות אלון שוסטר הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב

השבוע הגיע למועצה האזורית שדות נגב שר החקלאות אלון שוסטר, לביקור ושיח על מצב החקלאות בישראל. במסגרת הביקור, התקיים שיח עם חקלאי המועצה על מצב החקלאות בישראל, הדברים הנדרשים ממשרד החקלאות בכדי להקל על החקלאים ועתיד החקלאות בישראל (צילום: דוברות המועצה)

מעניק האושר משדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

מעניק האושר משדות נגב

אושר כהן, תושב היישוב זמרת במועצה האזורית שדות נגב, הציל את חיים של שני נערים ביישוב קדומים במעיין סצנה שנלקחה מסרט מתח הוליוודי. השבוע, חייג תמיר עידאן ראש מועצת שדות נגב אל אושר בהפתעה לאחר ששמע את סיפורו ושוחח עמו ארוכות על הסיטואציה אליה נקלע כחייל צעיר ועל תעצומות הנפש והאופי המיוחד אותו הפגין במטרה להציל חיי אדם. במהלך השיחה הזמין עידאן את אושר להגיע ללשכתו, לשוחח על המקרה ולהעניק לו מגן הוקרה מטעם המועצה (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב: רכזי היישובים ומתנדבי יחד חילקו שי לשמיניסטים במועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב: רכזי היישובים ומתנדבי יחד חילקו שי לשמיניסטים במועצה

למרות הביטול של ערב ההצדעה לשמיניסטים שהיה אמור להתקיים השבוע, במועצה האזורית שדות נגב החליטו לחלק בכל זאת את השי שהיו אמורים לקבל השמיניסטים באותו ערב. מטעם המועצה נמסר: "הערב אמנם בוטל בעקבות הנחיות משרד הבריאות, אבל זה לא עצר את רכזי היישובים שלנו ומתנדבי יחד למען החייל להגיע לכל אחד ואחת ולהעניק להם את השי מתנת המועצה. תשמרו על עצמכם יקרים שלנו - לכו בשלום ושובו בשלום" (צילום: דוברות המועצה)

טקס סיום שנה במועדון "לב שלם" התקיים בשבוע שעבר בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

טקס סיום שנה במועדון "לב שלם" התקיים בשבוע שעבר בשדות נגב

בשבוע שעבר השתתף תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב, בטקס סיום השנה במועדון "לב שלם" במועצה. מטעם המועצה נמסר: "מועדון שכולו לב ונתינה, מקום של שפיות ואהבה בימים לא פשוטים. תודה על שותפות ארוכת הדרך ואנשים בעלי נתינה. זו הדרך שלנו להראות מהי אותה 'ערבות הדדית' שכל כך מאפיינת אותנו בשדות נגב. מאחלים לכם בריאות איתנה ובשורות טובות" (צילום: דוברות המועצה)

בנות שדות נגב - אלופות ליגת הכדורסל לילדות לעונת 2020! - מ.א שדות נגב בהעוטף

בנות שדות נגב - אלופות ליגת הכדורסל לילדות לעונת 2020!

עם סיומה של ליגת הכדורסל לילדות לשנת המשחקים 2020 הוכתרה אלופה חדשה – קבוצת הכדורסל של שדות נגב בגילאי 10-12. בשנה שעברה הפסידו קבוצת הכדורסל את האליפות במשחק מכריע בשניות הסיום אך השנה, ולאחר שהוכיחו עליונות לאורך כל העונה, זכו כאמור הבנות באליפות ובאחוזי הצלחה מדהימים של 92% (צילום: דוברות המועצה)

שר החינוך יואב גלנט הגיע לחנוכת הגן הטכנולוגי בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שר החינוך יואב גלנט הגיע לחנוכת הגן הטכנולוגי בשדות נגב

אמש הגיע שר החינוך יואב גלנט לחגוג את חנוכת הגן הטכונלוגי במועצה האזורית שדות נגב. באירוע השתתפו גם מנהלי מחוז דרום, נציגי קרן היסוד ונבחרת האסטרונומיה של שדות נגב. ראש המועצה: "במהלך חנוכת הגן, ציין שר החינוך ששדות נגב ומוסדות החינוך בה נהפכו לשם דבר ברחבי הארץ. צוות המורים, הגננות והחינוך אשר משקיעים רבות בחינוך הדור הבא נותן את אותותיו. הפלנטריום שנחנך יהיה בית ללימודי אסטרונומיה ומדע לא רק בשדות נגב אלא בכל ישראל" (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב מוקירים תודה למתנדבים - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב מוקירים תודה למתנדבים

במועצה האזורית שדות נגב החליטו להוקיר תודה למתנדבים, וחילקו להם שי קטן כאות הערכה. מטעם המועצה נמסר: "לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופת הקורונה, הגיעו אל האגף לשירותים חברתיים - היחידה להתנדבות, בכל שעה בכדי לסייע ולעזור לנו להגיע אל אחרון התושבים ולבצע כל משימה. תודה - על הלב הרחב, הרצון לתרום והחשיבות שאתם מייחסים לסיוע לזולת ולמושג ערבות הדדית" (צילום: דוברות המועצה)

ערכות "עידוד בבידוד" נשלחו אמש ביוזמת הנהלת וצוות בית הספר נועם תושיה בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

ערכות "עידוד בבידוד" נשלחו אמש ביוזמת הנהלת וצוות בית הספר נועם תושיה בשדות נגב

אמש התקיימה יוזמה מרגשת אשר מראה את הערבות ההדדית שיש במועצת שדות נגב. ערכות "עידוד בבידוד" שנשלחו, ביוזמת הנהלת וצוות בית הספר נועם - תושיה, לכל התלמידים היקרים שנמצאים בבידוד. בנוסף, בכל בוקר מקבלים התלמידים סרטון מעודד מאיש צוות אחר