לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

לכבוד ראש השנה: אירוע הרמת כוסית נערך לוותיקי שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

לכבוד ראש השנה: אירוע הרמת כוסית נערך לוותיקי שדות נגב

השבוע נערך במועצה האזורית שדות נגב אירוע הרמת כוסית חגיגי לכבוד ראש השנה. האירוע התקיים במרכז עבור וותיקי המועצה. ראש המועצה: "אני מרגיש זכות להיות ראש מועצה של אנשים כה ערכיים, שעבדו קשה על מנת שאנחנו נוכל להיות כאן היום" (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב אומרים תודה - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב אומרים תודה

השבוע כינסו במועצה האזורית שדות נגב את יושבי ראש וסגני הצוותים של צח"י (צוות חירום יישובי), והוקירו להם תודה באמצעות הענקת שי, שנארז על ידי חניכי המפעל המוגן המועצתי. ראש המועצה: "ההתנדבות והנתינה בסיטואציות הביטחוניות אינה מובנות מאליהן ועל כך תודתנו הגדולה" (צילום: דוברות המועצה)

ילדי שדות נגב בידיים טובות - מ.א שדות נגב בהעוטף

ילדי שדות נגב בידיים טובות

בשבוע שעבר התקיים יום היערכות לצוות החינוך של גני המועצה האזורית שדות נגב, לקראת שנת הלימודים הקרובה. ראש המועצה: "זה זמן מעולה להודות לנשים היקרות שמלוות את הילדים שלנו בגנים ברחבי המועצה באופן המקצועי, האנושי והחינוכי הטוב ביותר שיכולנו לבקש" (צילום: דוברות המועצה)

שר החינוך רפי פרץ ביקר אמש במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שר החינוך רפי פרץ ביקר אמש במועצה האזורית שדות נגב

אמש הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב שר החינוך, הרב רפי פרץ. במהלך הביקור שמע מראש המועצה על הצרכים של תושבי שדות נגב, והמורכבויות של מערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית בעוטף. שר החינוך: "אני מכיר פה את האנשים ואת המורים, גם אני מהאזור הזה, אוהב ומוקיר אתכם" (צילום: מורן ברנס)