לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

ראש מועצת שדות נגב נפגש עם הרבש"צים של ישובי המועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

ראש מועצת שדות נגב נפגש עם הרבש"צים של ישובי המועצה

ביום שישי נפגש תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב, עם הרבשצ"ים של ישובי העוטף במועצה בכדי לוודא מוכנות לאור גל השריפות, העלייה במספר הפרחת הבלונים לעבר יישובי המועצה וכמובן, להודות להם בשם המועצה והתושבים על התקופה המאתגרת בה הם הראשונים להגיע לכל אירוע (צילום: דוברות המועצה)

הפלנטריום המתקדם בישראל הוקם ונחנך בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

הפלנטריום המתקדם בישראל הוקם ונחנך בשדות נגב

עם חלומות של ילדים אי אפשר להתווכח וכנראה שגם עם חלומות של מבוגרים. חלקנו חולמים להיות נהגי טרקטור, שחקני טניס או שחקני טלוויזיה אבל יש כאלה שחלומם הגדול הוא להיות אסטרונאוטים. במועצה האזורית שדות נגב החליטו להגשים חלום ולהקים את הפלנטריום המתקדם ביותר בישראל

גן יובלים בשדות נגב - ממחזור בקבוקים לחלוקת שי לילדי המחלקה האונקולוגית בבית חולים סורוקה - מ.א שדות נגב בהעוטף

גן יובלים בשדות נגב - ממחזור בקבוקים לחלוקת שי לילדי המחלקה האונקולוגית בבית חולים סורוקה

ילדי גן יובלים והגננת אפרת יפרח שלחו השבוע שי מרגש לילדי המחלקה האונקולוגית בסורוקה לאחר שאספו ומחזרו בקבוקי פלסטיק במשך שנה שלמה. כך מחנכים בשדות נגב את הדור הבא של הילדים ומחדירים בהם את ערך הקיימות לצד עשיית הטוב ותרומה לקהילה (צילום: דוברות המועצה)

חוויה נוסטלגית, מהנה וייחודית – מתחם ה" דרייב אין" החדש של שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

חוויה נוסטלגית, מהנה וייחודית – מתחם ה" דרייב אין" החדש של שדות נגב

בשורה משמחת לשוחרי התרבות במועצה האזורית שדות נגב והסביבה – בשבוע האחרון חנכו במועצה מתחם "דרייב אין" בו מוקרנים סרטים, הצגות ומופעי מדע לכל המשפחה ולרווחת התושבים. ראש המועצה: "הסכמנו כולנו שזהו פתרון יצירתי ואיכותי, באמצעותו אנו יכולים להמשיך ולהציע מופעי תרבות ופנאי לתושבי המועצה" (צילום: דוברות המועצה)

שגריר וייטנאם הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שגריר וייטנאם הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב

בשבוע שעבר אירחו במועצה האזורית שדות נגב את שגריר וייטנאם מר Do Minh Hung וצוותו, יחד עם מר אלי מוגרבי, יו"ר הוועדה החקלאית, ומר שלמה נזר, אחראי תחום משתלמים וחקלאות, לשיח על החקלאות בישראל. ראש מועצת שדות נגב: "בפגישה שוחחנו רבות על חשיבות הפרויקט, תרומתו להתפתחות החקלאית והטכנולוגית בווייטנאם וכמובן כיצד הסטודנטים ששבים למדינתם הופכים לשגרירים של מדינת ישראל ושדות נגב בפרט" (צילום: דוברות המועצה)

השר זאב אלקין הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

השר זאב אלקין הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב

בשבוע שעבר הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב זאב אלקין, השר להשכלה גבוהה ומשלימה ושר משאבי המים. במהלך הביקור שוחח יחד עם ראש המועצה על תנופת הבנייה והצמיחה הדמוגרפית אותה חווים בשנים האחרונות. ראש המועצה: "השר החמיא לפעילויות הרבות אותה אנו מבצעים ברחבי המועצה, שיבח את המתנ"ס ואף ציין שאחוז המתנדבים הוא מהגבוהים בארץ ומעורר כבוד והתפעלות" (צילום: דוברות המועצה)