לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

טקס סיום שנה במועדון "לב שלם" התקיים בשבוע שעבר בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

טקס סיום שנה במועדון "לב שלם" התקיים בשבוע שעבר בשדות נגב

בשבוע שעבר השתתף תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב, בטקס סיום השנה במועדון "לב שלם" במועצה. מטעם המועצה נמסר: "מועדון שכולו לב ונתינה, מקום של שפיות ואהבה בימים לא פשוטים. תודה על שותפות ארוכת הדרך ואנשים בעלי נתינה. זו הדרך שלנו להראות מהי אותה 'ערבות הדדית' שכל כך מאפיינת אותנו בשדות נגב. מאחלים לכם בריאות איתנה ובשורות טובות" (צילום: דוברות המועצה)

בנות שדות נגב - אלופות ליגת הכדורסל לילדות לעונת 2020! - מ.א שדות נגב בהעוטף

בנות שדות נגב - אלופות ליגת הכדורסל לילדות לעונת 2020!

עם סיומה של ליגת הכדורסל לילדות לשנת המשחקים 2020 הוכתרה אלופה חדשה – קבוצת הכדורסל של שדות נגב בגילאי 10-12. בשנה שעברה הפסידו קבוצת הכדורסל את האליפות במשחק מכריע בשניות הסיום אך השנה, ולאחר שהוכיחו עליונות לאורך כל העונה, זכו כאמור הבנות באליפות ובאחוזי הצלחה מדהימים של 92% (צילום: דוברות המועצה)

שר החינוך יואב גלנט הגיע לחנוכת הגן הטכנולוגי בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שר החינוך יואב גלנט הגיע לחנוכת הגן הטכנולוגי בשדות נגב

אמש הגיע שר החינוך יואב גלנט לחגוג את חנוכת הגן הטכונלוגי במועצה האזורית שדות נגב. באירוע השתתפו גם מנהלי מחוז דרום, נציגי קרן היסוד ונבחרת האסטרונומיה של שדות נגב. ראש המועצה: "במהלך חנוכת הגן, ציין שר החינוך ששדות נגב ומוסדות החינוך בה נהפכו לשם דבר ברחבי הארץ. צוות המורים, הגננות והחינוך אשר משקיעים רבות בחינוך הדור הבא נותן את אותותיו. הפלנטריום שנחנך יהיה בית ללימודי אסטרונומיה ומדע לא רק בשדות נגב אלא בכל ישראל" (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב מוקירים תודה למתנדבים - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב מוקירים תודה למתנדבים

במועצה האזורית שדות נגב החליטו להוקיר תודה למתנדבים, וחילקו להם שי קטן כאות הערכה. מטעם המועצה נמסר: "לאורך כל השנה ובמיוחד בתקופת הקורונה, הגיעו אל האגף לשירותים חברתיים - היחידה להתנדבות, בכל שעה בכדי לסייע ולעזור לנו להגיע אל אחרון התושבים ולבצע כל משימה. תודה - על הלב הרחב, הרצון לתרום והחשיבות שאתם מייחסים לסיוע לזולת ולמושג ערבות הדדית" (צילום: דוברות המועצה)

ערכות "עידוד בבידוד" נשלחו אמש ביוזמת הנהלת וצוות בית הספר נועם תושיה בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

ערכות "עידוד בבידוד" נשלחו אמש ביוזמת הנהלת וצוות בית הספר נועם תושיה בשדות נגב

אמש התקיימה יוזמה מרגשת אשר מראה את הערבות ההדדית שיש במועצת שדות נגב. ערכות "עידוד בבידוד" שנשלחו, ביוזמת הנהלת וצוות בית הספר נועם - תושיה, לכל התלמידים היקרים שנמצאים בבידוד. בנוסף, בכל בוקר מקבלים התלמידים סרטון מעודד מאיש צוות אחר

בשדות נגב הכינו ערכות יצירה ומשחק לתושבים הנמצאים בבידוד - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב הכינו ערכות יצירה ומשחק לתושבים הנמצאים בבידוד

אתמול בשעות הערב, החל צוות המתנ"ס במועצה האזורית שדות נגב לארוז עבור התושבים אשר נמצאים בבידוד ערכות יצירה ומשחק הכוללות משחקי קופסא והפעלות במטרה להקל על השהות בבידוד. ראש המועצה: "רק יחד, ובערבות הדדית תוך הסתכלות על הצורך של האחר כפי שנהוג במשפחה, נדע לצלוח את התקופה המורכבת אליה נקלענו" (צילום: דוברות המועצה)

גן לזכרו של אילן סודרי ז"ל נחנך השבוע במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

גן לזכרו של אילן סודרי ז"ל נחנך השבוע במועצה האזורית שדות נגב

השבוע נחנך במועצה האזורית שדות נגב גן לזכר אילן סודרי ז"ל, שנרצח לפני כ- 25 שנים. בדף הפייסבוק של המועצה נכתב: "שמחנו לגלות כיצד דווקא בזמנים הקשים שבהם לא היינו יכולים לפגוש את המשפחה, להתאחד לארוחות משפחתיות ולפגוש חברים בעקבות התפרצות הקורונה בישראל, החליטו אחיו של אילן ובני הדודים להקים גן לזכרו שיאחד, יקרב ויהיה מקום מפגש למשפחה ולחברים" (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב קיימו טקס קביעת מזוזה בחדר המיגון החדש - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב קיימו טקס קביעת מזוזה בחדר המיגון החדש

אמש קיימו במועצה האזורית שדות נגב טקס קביעת מזוזה בחדר מיגון חדש שנתרם על ידי הרב באומן וניקול יודר - השגרירות הנוצרית הבינלאומית. במהלך הטקס שוחחו על המצב הביטחוני בעוטף, משמעות התרומה לטובת מיגון החדר ולרצף הטיפולי במרכז חוסן, התפרצות הקורונה ברחבי העולם וכמובן על התפתחות המועצה, היישובים והקהילה החמה שיש בשדות נגב (צילום: דוברות המועצה)

בשדות נגב נערכים מחדש במערכת החינוך בעקבות נגיף הקורונה - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב נערכים מחדש במערכת החינוך בעקבות נגיף הקורונה

על פי סיכום עם משרד הבריאות, בסיום הבדיקות האפידמיולוגיות יגיעו ניידות למועצה האזורית שדות נגב, לבדיקת התלמידים וצוות בית הספר אשר נמצאים כעת בבידוד ביתי. בית הספר נועם תושייה ישוב ללמידה מדורגת עד השעה 12:30- כיתות א'-ג' – למידה בקבוצות קטנות, מחר לא יתקיימו צהרונים. כיתות ד'-ו' – למידה מרחוק על ידי זום. בתי הספרנריה בנים/בנות צביה בית יהודה- למידה מרחוק, למעט תלמידים אשר ניגשים למתכונות ובגרות. אין הסעות לבית הספר. שאר בתי הספר – לימודים כסדרם