לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

שגריר וייטנאם הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב

בשבוע שעבר אירחו במועצה האזורית שדות נגב את שגריר וייטנאם מר Do Minh Hung וצוותו, יחד עם מר אלי מוגרבי, יו"ר הוועדה החקלאית, ומר שלמה נזר, אחראי תחום משתלמים וחקלאות, לשיח על החקלאות בישראל. ראש מועצת שדות נגב: "בפגישה שוחחנו רבות על חשיבות הפרויקט, תרומתו להתפתחות החקלאית והטכנולוגית בווייטנאם וכמובן כיצד הסטודנטים ששבים למדינתם הופכים לשגרירים של מדינת ישראל ושדות נגב בפרט" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשבוע שעבר אירחו במועצה האזורית שדות נגב את שגריר וייטנאם מר Do Minh Hung וצוותו, יחד עם מר אלי מוגרבי, יו"ר הוועדה החקלאית, ומר שלמה נזר, אחראי תחום משתלמים וחקלאות, לשיח על החקלאות בישראל ופרויקט "המשתלמים". 

תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב: "בפגישה שוחחנו רבות על חשיבות הפרויקט, תרומתו להתפתחות החקלאית והטכנולוגית בווייטנאם וכמובן כיצד הסטודנטים ששבים למדינתם הופכים לשגרירים של מדינת ישראל ושדות נגב בפרט. בנוסף, שוחחנו כיצד תושבי וייטנאם חווים ומושפעים מנגיף הקורונה וכיצד הם רואים את הנעשה אצלנו כאן בישראל. במהלך השיחה נדהם השגריר לגלות עד כמה אנו קרובים לגבול עם עזה וכמובן על העשייה הרבה שאנו מבצעים במועצה ושגשוג תחום החקלאות לצד הפיתוחים הרבים בתחום".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: