לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

ראש מועצת שדות נגב תומך במאבק הרבש"צים

בעקבות מאבק הרבשצ"ים (רכזי בטחון יישוביים) שתופס תאוצה בשבועות האחרונים, זימן ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, את כל הרבשצ"ים של יישובי המועצה בכדי לסייע ככל הניתן ולשמוע ממקור ראשון וללא מתווכחים את עיקרי הדברים אותם מבקשים הרבשצ"ים (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בעקבות מאבק הרבשצ"ים (רכזי בטחון יישוביים) שתופס תאוצה בשבועות האחרונים, זימן ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, את כל הרבשצ"ים של יישובי המועצה בכדי לסייע ככל הניתן ולשמוע ממקור ראשון וללא מתווכחים את עיקרי הדברים אותם מבקשים הרבשצ"ים.

כידוע, בימים האחרונים וכחלק ממאבק ארצי, דרשו הרבשצ"ים לעבור ולהיות מועסקים במשרד הביטחון מתוקף הגדרת תפקידם ואף פנו להסתדרות ואף התאגדו כחלק ממאבקם.

בפגישה שהתנהלה ברוח טובה ובנוכחות מרשימה של כלל הרבשצ"ים ובליווי הקב"ט רפי בביאן, הבהיר ראש המועצה באופן שאינו משתמע לשתי פנים שהוא תומך במאבק ושהם חוד החנית של האזרחים במדינת ישראל כלל ובמועצה אזורית שדות נגב בפרט. עוד הבהיר עידאן שיעשה הכל כדי לסייע לפתרון המאבק ובכדי לטפל בבעיה כך שמבוקשם יושג. יחד עם זאת, ציין שהמאבק לא יהיה נכון וצודק אם אזרח יפגע בעקבות העיצומים והשביתה, "אתם חייבים לנהוג באיזון ובחוכמה, על כולם להבין שדין העוטף והישובים במועצה אינו זהה לדין יישובים אחרים. האיומים שלנו פה הם מיידים וישנו מאבק מיידי ורצוף על חיי התושבים", אמר.

משיחה עם תמיר עידאן הוסבר שהוא אכן תומך במאבק וברצון של הרבשצי"ם ולמעשה כל אחד מהם הופך בעת הצורך להיות הזרוע המבצעת שלנו כמועצה ואנחנו כחברה לא יכולים לתפקד בלעדיהם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: