לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

פברואר יוצא מן הכלל - ערב שיא "מול כולם" בשדות נגב

מיזם חודש פברואר "יוצא מן הכלל" הגיע לשיאו השבוע במועצת שדות נגב, עם ערב מיוחד שכלל הצגה בשם "מול כולם" העוסקת בילד שמתמודד עם תסמונת "טורט", ותערוכה שהוקמה בלובי היכל התרבות על ידי פרויקט "מיוחדים במינם" של מרכז הצעירים שדות נגב (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מיזם חודש פברואר "יוצא מן הכלל" הגיע לשיאו השבוע במועצת שדות נגב, עם ערב מיוחד שכלל הצגה בשם "מול כולם" העוסקת בילד שמתמודד עם תסמונת "טורט", ותערוכה שהוקמה בלובי היכל התרבות על ידי פרויקט "מיוחדים במינם" של מרכז הצעירים שדות נגב.

לערב הגיעו כ- 400 מבקרים ואורח מיוחד - שר החינוך, הרב רפי פרץ. במהלך נאומו פנה השר למוזמנים, ושיבח את הפעילויות הרבות של המועצה ואת העובדה כי היא עושה רבות לאורך כל השנה בהנגשת תכנים ושילוב האחר בחברה. בנוסף ציין השר שיעשה הכל בכדי להעביר תקציבים ולסייע ככל הניתן במסגרת תפקידו כשר חינוך.

תמיר עידאן, ראש המועצה: "במהלך הביקור העליתי בפני השר את העובדה שישנה משימה לאומית אחת נוספת, שתוכיח את הניצחון שלנו על החמאס, והיא הקמת היישוב החדש שכבר תוכנן ורק ממתין לאישור הממשלה. לשמחתי, לכך ענה השר פרץ שישב בקהל, שהוא נותן לנו התחייבות שיחד נקים את היישוב, והוא ישמש כנציג שלנו בממשלה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: