לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

מוקירים את המתנדבים בשדות נגב

ביום ראשון האחרון התקיים אירוע במועצה האזורית שדות נגב, שאורגן על ידי המחלקה לשירותים חברתיים ומרכז החוסן המועצתי, במהלכו הוקירו תודה למתנדבי המועצה. רכזת המתנדבים: "הרוח שנושבת פה היא טובה, רוח של עשייה ונתינה. כשיש התנדבות בקהילה - האיכות עולה" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ביום ראשון האחרון התקיים אירוע במועצה האזורית שדות נגב, שאורגן על ידי המחלקה לשירותים חברתיים ומרכז החוסן המועצתי, במהלכו הוקירו תודה למתנדבי המועצה.

עדן מימון, רכזת המתנדבים במחלקה לשירותים חברתיים במועצה, ריגשה את הקהל בדבריה: "הרוח שנושבת פה היא טובה, רוח של עשייה ונתינה. אפשר לומר שהתנדבות היא קהילה, היא מייצרת חיבורים חדשים, היא מחזקת חיבורים ישנים. כשיש התנדבות בקהילה - האיכות עולה. נרקמים קשרים חדשים בין אנשים. ההתנדבות עושה משהו משמעותי. היא מייצרת חוסן קהילתי. אדם שמתנדב מגלה בתוכו כוחות חדשים, שהופכים אותו לחסין יותר, לבריא יותר. ההתנדבות היא כלי לשינוי. מעגל הפעילים, אלה שעושים, חולמים לעשות, רוצים לעשות, אלה שחושבים, כל אלו מקטינים את מעגל המתלוננים, ועושים שינוי אמיתי".

תמיר עידאן, ראש המועצה, התייחס לנושא בדף הפייסבוק שלו ואמר: "זו הזדמנות מעולה להודות לכל מי שתורם מזמנו עבור האחר בקהילה שלנו!". בנוסף, הזמין את התושבים לתייג ולפרגן לבני משפחה, חברים ושכנים המתנדבים בארגונים ובמסגרות השונות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: