לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

מועצת שדות נגב - הראשונים בישראל בניקיון ותחזוקת מקלטים ציבוריים

בטקס שהתקיים בתחילת השבוע התבשרו במועצה האזורית שדות נגב על זכייתם במקום הראשון והענקת מגן הוקרה "חמישה כוכבי יופי" על תחזוקת המקלטים במועצה. אלוף פיקוד דרום, שלקח חלק בטקס, ציין שהתחזוקה השוטפת של המקלטים מתקיימת לאורך כל השנה ומתאפשרת הודות לעובדי המועצה ובסיוע של הרבשצ"ים ביישובים שלוקחים עליהם באופן אישי את הניקיון ובדיקת המקלטים (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בשטח המועצה אזורית שדות נגב ישנם מעל ל- 100 מקלטים ציבוריים שנבנו בשנות ה-60 וה-70, מקלטים אשר דורשים תחזוקה רציפה ומשאבים לאורך כל השנה בכדי שבמידה ויהיה צורך ובעתות הסלמה יוכלו התושבים לעשות בהם שימוש ולהיות מוגנים מפני האיומים הקיימים. חשיבות המקלטים גבוהה מאוד במיוחד באזורינו לאור העובדה שהם משמשים כתובת לוותיקי היישוב שלא קיים בביתם ממ"ד. בנוסף, משמשים המקלטים ביישובים מקום מוגן להפעלת ילדים ובני נוער.

בטקס שהתקיים בתחילת השבוע, ובמעמד אלוף פיקוד דרום תמיר ידעי ובכירים נוספים, התבשרו במועצה על זכייתם במקום הראשון והענקת מגן הוקרה "חמישה כוכבי יופי" על תחזוקת המקלטים. בדבריו ציין האלוף שהתחזוקה השוטפת של המקלטים מתקיימת לאורך כל השנה ומתאפשרת הודות לעובדי המועצה ובסיוע של הרבשצ"ים ביישובים שלוקחים עליהם באופן אישי את הניקיון ובדיקת המקלטים.

תמיר עידאן, ראש מועצת שדות נגב, מסר בתגובה לזכייה שהמועצה עושה רבות לאורך כל השנה בכדי לשמור על תקינות המקלטים. בכל שנה משקיעה המועצה תקציבים לא מבוטלים בכדי לתחזק ולשדרג את המקלטים כך שיהיו ראויים לשהייה בעת חירום ובהסלמה.

בתמונה – האלוף יוסי כהן, מפקד מחוז דרום בפיקוד העורף ורפי בביאן קב"ט מועצת שדות נגב.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: