לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

לכבוד ראש השנה: אירוע הרמת כוסית נערך לוותיקי שדות נגב

השבוע נערך במועצה האזורית שדות נגב אירוע הרמת כוסית חגיגי לכבוד ראש השנה. האירוע התקיים במרכז עבור וותיקי המועצה. ראש המועצה: "אני מרגיש זכות להיות ראש מועצה של אנשים כה ערכיים, שעבדו קשה על מנת שאנחנו נוכל להיות כאן היום" (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

השבוע נערך במועצה האזורית שדות נגב אירוע הרמת כוסית חגיגי לכבוד ראש השנה. האירוע התקיים במרכז עבור וותיקי המועצה.

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית: "החגים הקרובים הבאים עלינו לטובה מזמנים אירועים רבים ומרגשים שמתרחשים ברחבי המועצה. אחד מהם הוא הרמת הכוסית שהתקיימה השבוע במרכז חושן, בו פגשתי את ותיקי המועצה באירוע מיוחד וחגיגי. בכל מפגש כזה, עם אלו שייסדו את המועצה שלנו, אני מרגיש זכות. זכות להיות ראש מועצה של אנשים כה ערכיים שעבדו קשה על מנת שאנחנו נוכל להיות כאן היום".

ראש המועצה עוד הוסיף ואמר: "מעבר לזכויות, ישנם גם חובות. החובה שלנו - כל תושב ותושבת במועצה לכבד את ותיקי המועצה ולהיות שם עבורם, והחובה שלנו במועצה לעשות הכל על מנת לאפשר לדור המייסד איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר שניתן. נמשיך לעשות ולפעול למען הדור המייסד שלנו - באירועים תרבותיים, בטיולים ובמסגרות עוטפות ומלוות. אני רוצה להודות לנוח, מנהל המחלקה לשירותים חברתיים ולצוות המחלקה על הליווי השוטף של המרכז, לגילי, המנהלת החדשה של המרכז שכבר מורגשת בשטח בזכות העשייה הבלתי פוסקת שלה, לרפי וטל ממשמרות שאיתנו לאורך כל הדרך והעשייה וכמובן - לכל צוות מרכז חושן".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: