לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

הערכות לנגיף הקורונה ולמזג האוויר החורפי בשדות נגב

בעקבות נגיף הקורונה שהגיע לישראל, וכהערכות לקראת סוף השבוע החורפי שעתיד להגיע לאזורנו, צוות החוליה הטכנית והגינון של מחלקת שפ"ע במועצה עמל בימים האחרונים על חיטוי וניקוי אזורים ציבוריים ביישובי המועצה: גני שעשועים, אוטובוסים, תחנות אוטובוס, מיגוניות, פתיחת ניקוזים ושטיפתם, כניסה למוסדות ועוד (צילום: דוברות המועצה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בעקבות נגיף הקורונה שהגיע לישראל, וכהערכות לקראת סוף השבוע החורפי שעתיד להגיע לאזורנו, צוות החוליה הטכנית והגינון של מחלקת שפ"ע במועצה עמל בימים האחרונים על חיטוי וניקוי אזורים ציבוריים ביישובי המועצה: גני שעשועים, אוטובוסים, תחנות אוטובוס, מיגוניות, פתיחת ניקוזים ושטיפתם, כניסה למוסדות ועוד.

המהלך הינו חלק מהיערכות כוללת של המועצה ברשותו של תמיר עידאן בכדי לצמצם את התפשטות נגיף הקורונה באזורנו. לאורך כל השבוע, קיימו בשדות נגב הערכות מצב ונמצאו בקשר ישיר מל משרד הבריאות והחינוך בכדי לקבל תמונה מלאה על הנגיף וקצב ההתפשטות שלו.

לאחרונה, החלו להתקין מתקני חיטוי באוטובוסים של המועצה, בנקודות מרכזיות במשרדי המועצה לרווחת התושבים והעובדים וחולקו דפי הסבר לעובדים על חשיבות ההיגיינה והנהלים החדשים שמשרד הבריאות מבקש להכיל על האזרחים.

בשיחה עם תמיר נמסר שהמועצה רואה חשיבות עליונה ותעשה הכל בכדי צמצם את התפשטות הקורונה. אני רוצה לשבח את התושבים שלנו שקשובים להוראות ולמסרים שאנו מעבירים אליהם במדיות השונות. המטרה של כולנו אחת – חיסול נגיף הקורונה.

בנוסף, יש לזכור שבסופ"ש הקרוב צפוי לנו מזג אוויר קיצוני ברמת הקור שעתיד להגיע. אני מבקש מכל התושבים להיות ערניים ולדאוג לניקוי מרזבים וגגות, ניקוי פתחי ניקוזים בחצרות פרטיות, להימנע מהוצאת גזם ופסולת גושית למדרכה ולבצע בדיקה בטיחותית של מערכות החשמל. חשוב לנו לעדכן, שצוות המחלקה לשירותים חברתיים קיים הערכות מיוחדת לטפל בכל צורך שיעלה בבתי הוותיקים במועצה ואנו קוראים לכל תושב לדאוג ולוודא שהדור המבוגר במשפחתנו מוגן וערוך למזג האוויר. המוקד המועצתי שלנו זמין 24/7 וניתן לעדכן בכל תקלה ועניין.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: