לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

בשדות נגב מצדיעים למשרתי המילואים

במועצה האזורית שדות נגב אושרה לאחרונה הטבה בארנונה למשרתי המילואים במועצה. ראש המועצה: "מצאנו לנכון לחבק ולחזק את משרתי המילואים מהמועצה שתורמים לביטחון המדינה ומהווים דוגמה אישית של הקרבה ועשייה ציונית במהלך שגרת חייהם" (צילום: דובר צה"ל)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בישיבת המליאה האחרונה במועצה האזורית שדות נגב אושרה הטבה בארנונה למשרתי המילואים במועצה. בהתאם לתקנות הסדרים במשק המדינה (הנחה מארנונה), ולהחלטת המליאה, המשרת או המשרתת בשירות מילואים פעיל יהיו זכאים להנחה בגובה 5% מחיוב הארנונה.

"מצאנו לנכון לחבק ולחזק את משרתי המילואים מהמועצה שתורמים לביטחון המדינה ומהווים דוגמה אישית של הקרבה ועשייה ציונית במהלך שגרת חייהם" ציין תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב.

הטבת הארנונה מתאפשרת בזכות החלטת ממשלה, המאפשרת לרשויות המקומיות לתת הנחה של 5 אחוזים בארנונה למשרתי המילואים.
סא"ל ירון הדר, חבר מליאת המועצה ממעגלים שמשרת במילואים באופן פעיל אמר: "לאור הבנת החשיבות הרבה סביב שירות המילואים הפעיל, והערכה למשרתי המילואים שמקדישים מזמנם, אני שמח על כך שהמועצה החליטה לתגמל את אותם משרתי מילואים. על אף שמדובר בתגמול צנוע, הוא מבטא בעיניי את רוח תושבי המועצה שהינם חניכי הציונות הדתית שערכיה הם שמירת תורה ומצוות והתנדבות לשירות משמעותי בצה"ל, הן בסדיר והן במילואים".

בישיבת המליאה היה קונצנזוס מלא להצעה, דבר שמשקף את תפיסתם של מקבלי ההחלטות במועצה בנושא משרתי המילואים. "במשך כל השנה אנחנו מחזקים את החיילים ששומרים עלינו, אז זה מובן מאליו בעיננו לחזק גם את התושבים שלנו שבעת התייצבותם נאלצים לעזוב את משפחותיהם, מקום לימודם או עבודתם על מנת להגן עלינו" סיכם עידאן.

התקנה תיכנס לתוקף באופן מיידי, כך שמשרתי המילואים בשדות נגב כבר יכולים להגיש בקשה להנחה. החלטת המליאה בשדות נגב מכניסה את המועצה לרשימת הכבוד של המועצות והעיריות שבחרו לקחת את התקנה החדשה ולאשרה עבור תושביה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: