לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

חוויה נוסטלגית, מהנה וייחודית – מתחם ה" דרייב אין" החדש של שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

חוויה נוסטלגית, מהנה וייחודית – מתחם ה" דרייב אין" החדש של שדות נגב

בשורה משמחת לשוחרי התרבות במועצה האזורית שדות נגב והסביבה – בשבוע האחרון חנכו במועצה מתחם "דרייב אין" בו מוקרנים סרטים, הצגות ומופעי מדע לכל המשפחה ולרווחת התושבים. ראש המועצה: "הסכמנו כולנו שזהו פתרון יצירתי ואיכותי, באמצעותו אנו יכולים להמשיך ולהציע מופעי תרבות ופנאי לתושבי המועצה" (צילום: דוברות המועצה)

שגריר וייטנאם הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שגריר וייטנאם הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב

בשבוע שעבר אירחו במועצה האזורית שדות נגב את שגריר וייטנאם מר Do Minh Hung וצוותו, יחד עם מר אלי מוגרבי, יו"ר הוועדה החקלאית, ומר שלמה נזר, אחראי תחום משתלמים וחקלאות, לשיח על החקלאות בישראל. ראש מועצת שדות נגב: "בפגישה שוחחנו רבות על חשיבות הפרויקט, תרומתו להתפתחות החקלאית והטכנולוגית בווייטנאם וכמובן כיצד הסטודנטים ששבים למדינתם הופכים לשגרירים של מדינת ישראל ושדות נגב בפרט" (צילום: דוברות המועצה)

השר זאב אלקין הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

השר זאב אלקין הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב

בשבוע שעבר הגיע להתארח במועצה האזורית שדות נגב זאב אלקין, השר להשכלה גבוהה ומשלימה ושר משאבי המים. במהלך הביקור שוחח יחד עם ראש המועצה על תנופת הבנייה והצמיחה הדמוגרפית אותה חווים בשנים האחרונות. ראש המועצה: "השר החמיא לפעילויות הרבות אותה אנו מבצעים ברחבי המועצה, שיבח את המתנ"ס ואף ציין שאחוז המתנדבים הוא מהגבוהים בארץ ומעורר כבוד והתפעלות" (צילום: דוברות המועצה)

בכירים באגף למעונות יום במשרד העבודה והרווחה הגיעו לביקור בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

בכירים באגף למעונות יום במשרד העבודה והרווחה הגיעו לביקור בשדות נגב

השבוע אירחו במועצה האזורית שדות נגב את אמיר מדינה, מנהל בכיר באגף למעונות היום במשרד העבודה והרווחה, ואת גילה יקותאלי, מנהלת אגף מעונות יום במחוז דרום וצוות משרדה. הנ"ל הגיעו לשיח וסיור במעונות המועצה. ראש המועצה: "שוחחנו על הגידול הדמוגרפי של האוכלוסייה ביישובי המועצה וכמובן על רצונם של רבים אחרים להגיע ולהשתייך למשפחת שדות נגב" (צילום: דוברות המועצה)

שר החקלאות אלון שוסטר הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

שר החקלאות אלון שוסטר הגיע לביקור במועצה האזורית שדות נגב

השבוע הגיע למועצה האזורית שדות נגב שר החקלאות אלון שוסטר, לביקור ושיח על מצב החקלאות בישראל. במסגרת הביקור, התקיים שיח עם חקלאי המועצה על מצב החקלאות בישראל, הדברים הנדרשים ממשרד החקלאות בכדי להקל על החקלאים ועתיד החקלאות בישראל (צילום: דוברות המועצה)

מעניק האושר משדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

מעניק האושר משדות נגב

אושר כהן, תושב היישוב זמרת במועצה האזורית שדות נגב, הציל את חיים של שני נערים ביישוב קדומים במעיין סצנה שנלקחה מסרט מתח הוליוודי. השבוע, חייג תמיר עידאן ראש מועצת שדות נגב אל אושר בהפתעה לאחר ששמע את סיפורו ושוחח עמו ארוכות על הסיטואציה אליה נקלע כחייל צעיר ועל תעצומות הנפש והאופי המיוחד אותו הפגין במטרה להציל חיי אדם. במהלך השיחה הזמין עידאן את אושר להגיע ללשכתו, לשוחח על המקרה ולהעניק לו מגן הוקרה מטעם המועצה (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב: רכזי היישובים ומתנדבי יחד חילקו שי לשמיניסטים במועצה - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב: רכזי היישובים ומתנדבי יחד חילקו שי לשמיניסטים במועצה

למרות הביטול של ערב ההצדעה לשמיניסטים שהיה אמור להתקיים השבוע, במועצה האזורית שדות נגב החליטו לחלק בכל זאת את השי שהיו אמורים לקבל השמיניסטים באותו ערב. מטעם המועצה נמסר: "הערב אמנם בוטל בעקבות הנחיות משרד הבריאות, אבל זה לא עצר את רכזי היישובים שלנו ומתנדבי יחד למען החייל להגיע לכל אחד ואחת ולהעניק להם את השי מתנת המועצה. תשמרו על עצמכם יקרים שלנו - לכו בשלום ושובו בשלום" (צילום: דוברות המועצה)