לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב

יוזמה מבורכת בשדות נגב: פיילוט הזנה בגני הילדים - מ.א שדות נגב בהעוטף

יוזמה מבורכת בשדות נגב: פיילוט הזנה בגני הילדים

בשבוע שעבר החל במועצה האזורית שדות נגב פיילוט של הזנה משותפת בארוחות הבוקר בגני הילדים. במסגרת הפיילוט, שהחל כיוזמה של צוות הגן במלילות, יחד עם וועד היישוב והורי ילדי הגן, הילדים מכינים בעצמם את הארוחה, ונחשפים לתכנים של אורח חיים בריא ותזונה נכונה כבר מגיל צעיר

בשדות נגב - העסקים המקומיים במרכז - מ.א שדות נגב בהעוטף

בשדות נגב - העסקים המקומיים במרכז

תהליך חדש החל לאחרונה בשדות נגב, במהלכו כונס צוות אסטרטגי על מנת לבנות תוכנית דו-שנתית לקידום העסקים המקומיים במועצה. הצוות – אשר מורכב מנציגי המועצה, ארגון מעברים, נציגות מעוף והחטיבה להתיישבות – גיבש תוכנית עבודה אשר תוצג לכלל העסקים בכנס מיוחד שיתקיים לקראת סוף החודש

שדות נגב: מחזקים את הקשרים של המועצה בתפוצות - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב: מחזקים את הקשרים של המועצה בתפוצות

השבוע התארחו במועצה האזורית שדות נגב מספר דמויות חשובות ומשמעותיות בפיתוח ובעשייה השוטפת של המועצה, ביניהם נשיא קרן היסוד בסאו פאולו, מנכ"ל קרן היסוד ומנכ"ל אמונה העולמי. לאחר הביקור, יצאו האורחים לסיור ביטחוני באזור ובסיומו ביקרו בפנימיית "נקודת חן" בסעד, שם קיבלו הסבר על הפעילות החשובה והמרגשת במקום (צילום: דוברות המועצה האזורית שדות נגב)

קורס סייעות של השלטון המקומי נפתח השבוע בשדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

קורס סייעות של השלטון המקומי נפתח השבוע בשדות נגב

ביום שני השבוע נפתח קורס סייעות של השלטון המקומי במועצה האזורית שדות נגב. הקורס יימשך כשנתיים, במהלכו ילמדו הסייעות כלים ותיאוריות בתחום החינוך. מטעם המועצה נמסר: "כל הכבוד ל-31 הסייעות שלנו שעושות את הכל כדי לתת את המקסימום לילדי המועצה" (צילום: דוברות המועצה)

חגיגות שמחת תורה נערכו אמש ביישובי שדות נגב - מ.א שדות נגב בהעוטף

חגיגות שמחת תורה נערכו אמש ביישובי שדות נגב

אלפי תושבים ואורחים חגגו אמש (שני) בחגיגות שמחת תורה ביישובי שדות נגב. תמיר עידאן, ראש המועצה, עבר בין המוקדים השונים ובירך את החוגגים: "אני מאחל לכל תושבי ותושבות שדות נגב ולעם ישראל כולו שיהיו סיבות רבות לשמחה, אחדות וריקודים" (צילום: דוברות המועצה)

שדות נגב בפרויקט מיוחד: שיפוץ והנגשה של בתי הוותיקים - מ.א שדות נגב בהעוטף

שדות נגב בפרויקט מיוחד: שיפוץ והנגשה של בתי הוותיקים

בשבוע שעבר מסרה המועצה האזורית שדות נגב כי היא נמצאת בשיאו של פרויקט שיפוץ והנגשה של בתי הוותיקים ביישובים השונים. ראש המועצה: "הפרויקט נועד כדי לשפר את איכות חיים של דור המייסדים. נמשיך לפעול ולעשות ככל שיתאפשר כדי להמשיך ולדאוג, לפנק ולעטוף אותם" (צילום: דוברות המועצה האזורית שדות נגב)