לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראש מועצת חוף אשקלון:  "יש לנו ציפייה ודרישה שהמציאות הזו תיפסק לאלתר!" - חדשות בהעוטף

ראש מועצת חוף אשקלון: "יש לנו ציפייה ודרישה שהמציאות הזו תיפסק לאלתר!"

בעקבות השיגורים אתמול לעבר יישובי העוטף, קרא ראש המועצה האזורית חוף אשקלון: "תושבי העוטף חיים במציאות ביטחונית בלתי נסבלת ויש לנו ציפייה ודרישה שהמציאות הזו תיפסק לאלתר" (צילום: דוברות המועצה האזורית חוף אשקלון)

נשיא המדינה הגיע לביקור במועצה האזורית אשכול ובאוגדת עזה - חדשות בהעוטף

נשיא המדינה הגיע לביקור במועצה האזורית אשכול ובאוגדת עזה

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין, הגיע לביקור אמש במועצה האזורית אשכול ובאוגדת עזה, שם חנך את קריית החינוך החדשה במועצה ונפגש לשיחה עם תלמידי כיתות ד'. בנוסף, ערך מפגש פסגה מיוחד עם ״העיניים של המדינה״ - תצפיתניות האוגדה (צילום: דוברות המועצה)

בשורה למסעדנים בשדרות והעוטף:  המדינה תסייע ב-3 מיליון שקלים - חדשות בהעוטף

בשורה למסעדנים בשדרות והעוטף: המדינה תסייע ב-3 מיליון שקלים

ראשי הרשויות בעוטף עזה מברכים על החלטתם של ראש הממשלה נתניהו, שר האוצר כחלון ושר הפנים דרעי להעניק סיוע על סך 3 מיליון שקלים לבעלי עסקים בתחום המסעדנות בשדרות וביישובי העוטף. בחודשים האחרונים החלו המסעדנים בשדרות ובאזור במאבק מול המדינה לקבלת פיצוי על אובדן כספי בשל הסבבים ורבים וראשי הרשויות הצטרפו אליהם ונפגשו עם מקבלי ההחלטות (צילום: עיריית שדרות)

ראשי המועצות הגיבו לעיכוב המשכורות של עובדי מרכז החוסן - חדשות בהעוטף

ראשי המועצות הגיבו לעיכוב המשכורות של עובדי מרכז החוסן

בעקבות הדיווח על עיכוב במשכורותיהם של עובדי מרכז החוסן בשדרות, הגיבו ראשי הרשויות בשדרות ועוטף עזה: "לא יעלה על הדעת שהמטפלים המסורים שעובדים יומם וליל למען ילדי ותושבי שדרות והעוטף לא יקבלו את משכורותיהם בזמן מידי חודש בחודשו" (צילום: דובר צה"ל)

טור מאת עינת רוזנברג: והפעם - משכנתא - חדשות בהעוטף

טור מאת עינת רוזנברג: והפעם - משכנתא

גם אתם יצאתם לבילוי זוגי בט"ו באב, יום האהבה, שחל ביום שישי האחרון? יום זה מלמד אותנו שיעור בכלכלת ביקוש והיצע: בשל הביקוש הרב מעלים המסעדות ובתי הקפה את מחיריהם ביום זה ובכל זאת הם לרוב מלאים עד אפס מקום. לזוגות המתנהלים בתקציב מתוכנן, כדאי לשקול להקדים את מועד הבילוי, כדי לזכות באותה ההנאה בעלות מופחתת. אחרי הכול, האם בשביל בילוי של ערב אחד כדאי "לקחת משכנתא"? (צילום: depositphotos)