לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

בעקבות התערבות ראש מועצת שדות נגב - עובדי משרד החינוך בדרום יקבלו שכר על יום הלחימה השני בסבב האחרון - חדשות בהעוטף

בעקבות התערבות ראש מועצת שדות נגב - עובדי משרד החינוך בדרום יקבלו שכר על יום הלחימה השני בסבב האחרון

בעקבות פנייתו של תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב, הוחלט במשרד החינוך להכיר ב6.5.19 כיום לחימה, ולהעניק שכר על יום זה לעובדים הגרים או עובדים בעוטף. עידאן: "אי אפשר לצפות מהתושבים לעבור ממבצע לחימה ליום רגיל במספר שעות"

הנהלה חדשה למתנ"ס שדרות - חדשות בהעוטף

הנהלה חדשה למתנ"ס שדרות

מתנ"ס שדרות התחדש השבוע בחברי הנהלה חדשים המצטרפים למספר חברי הנהלה שממשיכים בתפקידם. לתפקיד יו"ר ההנהלה נבחרה לקדנציה נוספת מ"מ ראש העיר, עו"ד יהודית אוליאל מלכה. ראש העיר, אלון דוידי: "אתם עושים עבודה חשובה ביותר יחד עם צוות המתנ"ס לעיצוב תרבותה של העיר" (צילום: גולן סבג)

מחאה ציבורית מחוץ למופע של עומר אדם: "דורשים הכרעה מול חמאס" - חדשות בהעוטף

מחאה ציבורית מחוץ למופע של עומר אדם: "דורשים הכרעה מול חמאס"

כ-10,000 כרטיסי ביקור ועליהם הכיתוב: "לא נמאס לך שחמאס דופק אותך?!", הונחו אמש על כלי הרכב החונים בסביבת פארק הירקון במהלך הופעתו של הזמר עומר אדם. מאחורי היוזמה עומד פרויקט הניצחון הישראלי אשר מייצג קואליציה ציבורית רחבה של תושבי הדרום, חיילי מילואים, משפחות שכולות ועוד, הקוראים לממשלה להגיע להכרעה מול הפלסטינים ולנהוג ביד קשה כנגד החמאס

הישג לדוידי: כהונת החשב המלווה הגיעה לסיומה - חדשות בהעוטף

הישג לדוידי: כהונת החשב המלווה הגיעה לסיומה

לאחר 9 שנים בהן ליווה את עיריית שדרות חשב מלווה בהנחיית משרד הפנים, הודיע לאחרונה מנכ"ל משרד הפנים, מרדכי כהן, לראש העיר, אלון דוידי, כי החשב המלווה יסיים את תפקידו השבוע: "לאור התנהלותה האחראית של העירייה ולאור השיפור שחל בהתנהלותה התקציבית השוטפת, החלטתי לסיים את עבודת החשב המלווה בעיריית שדרות" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

"חותמת אישית": החלה תחרות המכללה האקדמית ספיר לסיפורים קצרים - חדשות בהעוטף

"חותמת אישית": החלה תחרות המכללה האקדמית ספיר לסיפורים קצרים

המחלקה לתרבות, יצירה והפקה במכללה האקדמית ספיר ועמותת ע.נ.ת - עידוד נטיעות תרבותיות בנגב, מזמינות כותבות וכותבים צעירים בראשית דרכם להגיש יצירות ספרותיות מקוריות לתחרות "חותמת אישית". נושא התחרות לשנת 2019 הוא "כי אל אשר תלכי/י – אלך" (צילום: depositphotos)

נעמד לצד בעלי העסקים: ראש עיריית שדרות פנה לכחלון ולגפני בדרישה לשינוי התקנות - חדשות בהעוטף

נעמד לצד בעלי העסקים: ראש עיריית שדרות פנה לכחלון ולגפני בדרישה לשינוי התקנות

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, פנה ביום רביעי שעבר לשר האוצר, משה כחלון, וליו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, בבקשה שיפעלו לשינוי התקנות כך שבעלי העסקים הקטנים בעיר יקבלו פיצוי על נזק עקיף גם בעקבות סגירת העסק לפחות מ-7 ימים (צילום: עיריית שדרות)