לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

12 בניינים חדשים בפרויקט מחיר למשתכן בשדרות - חדשות בהעוטף

12 בניינים חדשים בפרויקט מחיר למשתכן בשדרות

תנופת הבניה בשדרות מתחדשת ב-12 בניינים חדשים שייבנו בשכונת 'שדרות בפארק' במסגרת פרויקט מחיר למשתכן. השכונה שתיבנה, תיצור סביבת מגורים חכמה, ירוקה ועוטפת. ראש העיר, אלון דוידי: "אני רואה חשיבות גדולה שהדור הצעיר בשדרות יבנה כאן בית ויגדל פה את ילדיו"

בוחרים בבטחה: היערכות מיוחדת במד"א לקראת יום השבתון - חדשות בהעוטף

בוחרים בבטחה: היערכות מיוחדת במד"א לקראת יום השבתון

במגן דוד אדום עומדים בהיערכות מיוחדת לקראת יום השבתון שיחול היום ברחבי הארץ, לרגל יום הבחירות. לפני ההצבעה או אחריה, ישראלים רבים בוחרים לשלב את החגיגה הדמוקרטית עם בילוי בים, בבריכה או בטיול עם הילדים. כל מה שצריך לדעת איך לחגוג בזהירות ובבטחה (צילום: דוברות מד"א)

חברי IATI  ירדו השבוע דרומה כאורחי חברת "ספקטרוניקס אמרסון" משדרות - חדשות בהעוטף

חברי IATI ירדו השבוע דרומה כאורחי חברת "ספקטרוניקס אמרסון" משדרות

את פניהם של חברי האיגוד קיבל מנכ''ל ספקרטוניקס אמרסון טל לאופר, שהפתיע אותם בשקשוקה מקומית ולאחר מכן סיפר להם על התעשיות המתקדמות באיזור עוטף עזה: ״למרות אי הוודאות הביטחונית המתמשכת, יש עשייה טכנולוגית וחדשנית בעוטף עזה שמושכת גם חברות בינלאומיות לבוא ולהשקיע, אנחנו דוגמה טובה לכך" (צילום: בן עזריאל)

השר ארדן בשדרות: נבחן הקמת תחנת משטרה חדשה וממוגנת - חדשות בהעוטף

השר ארדן בשדרות: נבחן הקמת תחנת משטרה חדשה וממוגנת

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, ביקר בשבוע שעבר במוקד החדש בשדרות ונפגש עם ראש העיר, אלון דוידי, גורמי הביטחון והצוותים המקצועיים. השר הנחה לפתוח את תחנת הכיבוי בעיר עד סוף השנה, ואף ביקש מצוות המשרד לבחון את קידום בנייתה של תחנת משטרה ממוגנת בעיר (צילום: עיריית שדרות)

ראש מועצת חוף אשקלון:  "יש לנו ציפייה ודרישה שהמציאות הזו תיפסק לאלתר!" - חדשות בהעוטף

ראש מועצת חוף אשקלון: "יש לנו ציפייה ודרישה שהמציאות הזו תיפסק לאלתר!"

בעקבות השיגורים אתמול לעבר יישובי העוטף, קרא ראש המועצה האזורית חוף אשקלון: "תושבי העוטף חיים במציאות ביטחונית בלתי נסבלת ויש לנו ציפייה ודרישה שהמציאות הזו תיפסק לאלתר" (צילום: דוברות המועצה האזורית חוף אשקלון)