לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראשי הארגונים במשק מצטרפים ליוזמה הלאומית להכפלת מספר התושבים בנגב ובגליל - חדשות בהעוטף

ראשי הארגונים במשק מצטרפים ליוזמה הלאומית להכפלת מספר התושבים בנגב ובגליל

מועצת המאה" להובלת מהלך לאומי להקמת מרכזי חיים חדשים בנגב ובגליל התכנסה השבוע (שני), ליישיבת הייסוד שלה. את "מועצת המאה" הקימה "תנועת אור" למימוש "חזון 2048 - עתיד משותף", ותפקידה לקדם את בנייתם של מרכזים בנגב ובגליל

רמת"ק עזה נפגש עם ראש עיריית שדרות - חדשות בהעוטף

רמת"ק עזה נפגש עם ראש עיריית שדרות

ראש מינהלת התיאום והקישור (מת"ק) לרצועת עזה, אל"ם איאד סרחאן, ביקר השבוע בעיריית שדרות ונפגש עם ראש העיר, אלון דוידי. הרמת"ק שמע מראש העיר על ההתמודדות של תושבי העיר עם טרור הקסאמים, על החוסן של הקהילה ועל התפתחותה הצפויה של העיר בשנים הקרובות (צילום: דוברות עיריית שדרות)

שמות רחובות בת"א שונו בדרישה לשינוי גישת הממשלה בטרור - חדשות בהעוטף

שמות רחובות בת"א שונו בדרישה לשינוי גישת הממשלה בטרור

פעילי פרויקט "הניצחון הישראלי" שינו במהלך הלילה את שמותיהם של רחובות בתל אביב במחאה על המדיניות של ממשלות ישראל מול החמאס. במסגרת הפעילות הוחלפו שמות הרחובות המרכזיים ברחבי ת"א לשמות המתארים את המציאות היומיומית של תושבי הדרום בפרט, ואזרחי מדינת ישראל בכלל. בפרויקט חברים משפחות שכולות, תושבי הדרום, לוחמי מילואים ועוד

"התרגשתי עד דמעות מתפקוד המוקד" - חדשות בהעוטף

"התרגשתי עד דמעות מתפקוד המוקד"

שלומית, אמו של מ' המתמודד עם אוטיזם בתפקוד גבוה, התקשתה לעצור את הדמעות לפשר הסיוע של מוקד מידע ושירות לתושב שדרות במצוקתו של בנה. מ', תושב באר-שבע, נתקע במרכז שדרות לאחר שנהג אוטובוס סירב להעלותו, חשש שלא יגיע חזרה לביתו, אך נציגות השירות ובמיוחד סייר המוקד שדאג להסיעו לתחנת הרכבת, החזירו לו ולאמו את החיוך (צילום: עיריית שדרות)

היתקלות הלילה בגבול הרצועה: קצין נפצע בינוני ו2 לוחמים נפצעו קל - חדשות בהעוטף

היתקלות הלילה בגבול הרצועה: קצין נפצע בינוני ו2 לוחמים נפצעו קל

בתקרית ירי שאירעה הלילה, חצה מחבל את גדר המערכת לשטח ישראל מדרום הרצועה, וירה לעבר לוחמי צה"ל. קצין נפצע באורח בינוני ושני לוחמים נוספים נפצעו באורח קל. הלוחמים הפצועים פונו לקבלת טיפול בבית החולים סורוקה בבאר שבע (צילום: דובר צה"ל)