לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

מד"א ממשיך לעמוד בחזית המאבק הלאומי בנגיף הקורונה ומפסיק להפעיל את המוקד הייעודי - חדשות בהעוטף

מד"א ממשיך לעמוד בחזית המאבק הלאומי בנגיף הקורונה ומפסיק להפעיל את המוקד הייעודי

מאז החל המשבר סביב נגיף הקורונה במדינת ישראל, עומד מגן דוד אדום לצד משרד הבריאות, ממשלת ישראל וכלל הגורמים במערכת הבריאות, בחזית המאמץ הלאומי למניעת התפשטות הנגיף ושמירה על בריאות הציבור. במד"א הקימו מוקד ייעודי, יחד עם משרד הבריאות, כדי לתת מענה מהיר, יעיל ומקצועי לכל אדם שמפתח תסמינים, או שחושש כי הוא חולה בנגיף הקורונה. אמש הפסיק לפעול המוקד הייעודי של מגן דוד אדום לטיפול בנושאים הקשורים לנגיף הקורונה, והאחריות בנושא תעבור לקופות החולים (צילום: דוברות מד"א)

בהתאם להנחיות - מרכז מול 7 חוזר לשגרה: "מחויבים לבריאות הלקוחות" - חדשות בהעוטף

בהתאם להנחיות - מרכז מול 7 חוזר לשגרה: "מחויבים לבריאות הלקוחות"

פותחים לרווחה: בליווי הסלוגן, "הולכים על בטוח - קונים במרכז פתוח", מול 7 שדרות חזר השבוע לשגרה (בהתאם להנחיות משרד הבריאות). עם פתיחת המקום ביקשה הנהלה המתחם להדגיש כי היא מחויבת שלא לסכן את בריאותם של באי, עובדי ולקוחות המרכז, וכי היא נוקטת בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת לשמור על סביבה היגיינית ובטוחה (צילום: מרכז מול 7 שדרות)

מרכז המועצות האזוריות מציג: התו הירוק לתיירות - חדשות בהעוטף

מרכז המועצות האזוריות מציג: התו הירוק לתיירות

בשבוע שעבר הגיש שי חג'ג', יו"ר מרכז המועצות האזוריות וראש המועצה האזורית מרחבים את ה"תו הירוק" לראש הממשלה, שר התיירות, ראש המל"ל, שר הבריאות ושרים נוספים. את התו גיבשו במרכז המועצות במטרה לאפשר לאתרי תיירות להיפתח בהקדם, תוך הקפדה על כללי משרד הבריאות: ריחוק חברתי, עמדות אלכוג'ל ועוד (צילום: דוברת המועצה האזורית מרחבים)

במד"א זוכרים את הנופלים: "הוא מאוד אהב כלבים, וידע שירצה לשרת כלוחם בעוקץ" - חדשות בהעוטף

במד"א זוכרים את הנופלים: "הוא מאוד אהב כלבים, וידע שירצה לשרת כלוחם בעוקץ"

ארגון מגן דוד אדום זוכר את חללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, ובהם מאה שישים ושניים נופליו. אחד הנופלים הוא נדב קודינסקי ז"ל מקרית גת. כשהוא רק בן 20, נפל מתנדב מד"א סמל ראשון נדב קודינסקי ז"ל יחד עם כלבו בפעילות מבצעית בעזה. יהי זכרו ברוך

מד"א מפעיל שירות מיוחד להסעת מחלימים מנגיף הקורונה לביצוע תרומת פלסמה - חדשות בהעוטף

מד"א מפעיל שירות מיוחד להסעת מחלימים מנגיף הקורונה לביצוע תרומת פלסמה

השבוע השיק מד"א שירות מיוחד, שיאפשר לכל אדם שהחלים מנגיף הקורונה לבוא ולתרום פלסמה (מרכיב הדם שבו נמצאים הנוגדנים לנגיף הקורונה) להצלת חיי חולים. במסגרת השירות, נהגים מתנדבים במד"א יסיעו את המחלימים לאחת מנקודות התרמת מרכיבי הדם של שירותי הדם של מד"א, ולאחר איסוף הפלסמה יסיעו אותם חזרה לבתיהם. כל זאת, ללא כל עלות מצד האזרחים (צילום: דוברות מד"א)

אחרי שהחלימו מנגיף הקורונה: האב והבן שמתנדבים במד"א תרמו פלסמה להצלת חייהם של חולים בנגיף - חדשות בהעוטף

אחרי שהחלימו מנגיף הקורונה: האב והבן שמתנדבים במד"א תרמו פלסמה להצלת חייהם של חולים בנגיף

יואל גלט, חובש בכיר במד"א, נמצא לפני חודש וחצי כחולה בנגיף הקורונה. הוא אושפז בבית חולים השרון, ולמחרת נמצאו גם אשתו ושניים מילדיו כחולים בנגיף, לאחר שככל הנראה נדבקו ממנו. לפני כשבועיים, כשכל בני המשפחה החלימו, יואל ואחד מבניו הגיעו למרכז שירותי הדם של מגן דוד אדום, ותרמו פלסמה (מרכיב הדם שבו נמצאים הנוגדנים לנגיף הקורונה) להצלת חייהם של חולים בנגיף, שמצבם בינוני וקשה (צילום: דוברות מד"א)

עוקבים אחרי אווה –  סיפורה של נערה בשואה מתעורר לחיים באינסטגרם - חדשות בהעוטף

עוקבים אחרי אווה – סיפורה של נערה בשואה מתעורר לחיים באינסטגרם

כיצד היו נראים חייה של ילדה בת 13 בתקופת השואה אילו הייתה מתעדת את סיפורה האישי באמצעות סמארטפון ברשת החברתית? בשנה שעברה נחשף לראשונה יומנה של אווה היימן בהפקה אינסטגראמית ייחודית שכללה צילומים משוחזרים, שחקנים ומאות ניצבים