לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראשי המועצות הגיבו לעיכוב המשכורות של עובדי מרכז החוסן - חדשות בהעוטף

ראשי המועצות הגיבו לעיכוב המשכורות של עובדי מרכז החוסן

בעקבות הדיווח על עיכוב במשכורותיהם של עובדי מרכז החוסן בשדרות, הגיבו ראשי הרשויות בשדרות ועוטף עזה: "לא יעלה על הדעת שהמטפלים המסורים שעובדים יומם וליל למען ילדי ותושבי שדרות והעוטף לא יקבלו את משכורותיהם בזמן מידי חודש בחודשו" (צילום: דובר צה"ל)

טור מאת עינת רוזנברג: והפעם - משכנתא - חדשות בהעוטף

טור מאת עינת רוזנברג: והפעם - משכנתא

גם אתם יצאתם לבילוי זוגי בט"ו באב, יום האהבה, שחל ביום שישי האחרון? יום זה מלמד אותנו שיעור בכלכלת ביקוש והיצע: בשל הביקוש הרב מעלים המסעדות ובתי הקפה את מחיריהם ביום זה ובכל זאת הם לרוב מלאים עד אפס מקום. לזוגות המתנהלים בתקציב מתוכנן, כדאי לשקול להקדים את מועד הבילוי, כדי לזכות באותה ההנאה בעלות מופחתת. אחרי הכול, האם בשביל בילוי של ערב אחד כדאי "לקחת משכנתא"? (צילום: depositphotos)

המסע השלישי של "נשים עושות שלום" מגיע לשדרות - אירוע הסיום ייערך בעיר - חדשות בהעוטף

המסע השלישי של "נשים עושות שלום" מגיע לשדרות - אירוע הסיום ייערך בעיר

בפעם השלישית, נשים עושות שלום יוצאות למסע. בשבוע האחרון של אוגוסט (25-29.8.19) נשים עושות שלום ונשים נוספות מכל הקשת הפוליטית יוצאות למסע בקריאה לממשלה הבאה: לא מוותרות על שלום, שוויון וביטחון, לא מוותרות על הדרום, לא מוותרות על הקול שלנו, לא מוותרות על עתיד ילדינו ולא עוצרות עד הסכם מדיני (צילום: נשים עושות שלום)

התנועה הקיבוצית התקוממה - ב"תגלית" חזרו מההחלטה לבטל את הטיולים בעוטף - חדשות בהעוטף

התנועה הקיבוצית התקוממה - ב"תגלית" חזרו מההחלטה לבטל את הטיולים בעוטף

בעקבות המתיחות הביטחונית באזור, החליטו מנהלי פרויקט "תגלית" לבטל את הפעילויות שלהם במרחב עוטף עזה, ולאסור על הגעה לאזור. בתנועה הקיבוצית התקוממו לנוכח ההחלטה, והגיבו: "אנו מצפים מארגון שחרט על דגלו את ערכי הציונות, להוכיח זאת במעשים. לא לנטוש את עוטף עזה אלא לחזק אותו" (צילום: depositphotos)

סיבוב שני ואולי שלישי - טרור ובחירות: על הקשר בין בחירות והסלמה - חדשות בהעוטף

סיבוב שני ואולי שלישי - טרור ובחירות: על הקשר בין בחירות והסלמה

כאוס פוליטי, העדר משילות וחוסר וודאות, כל אלו יכולים להוביל את מדינת ישראל למצב של אנדרלמוסיה ואסקלציה ביטחונית מצד אויבנו שירצו "לנצל" את המצב ולהגביר את פעולות הטרור בשטח. שלומי אדר, מומחה לטרור בינלאומי מסביר האם יש השפעה על המצב הביטחוני בארץ בימים אלו לקראת הבחירות הקרובות?