לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

טור עסקי: מגדירים מטרה - חדשות בהעוטף

טור עסקי: מגדירים מטרה

בסוף החודש צפויים מאות אלפי תלמידים לצאת לחופש הגדול, ועבורם זו התרגשות גדולה. אבל בשבילנו, ההורים, מדובר באתגר לא פשוט. אם גם הבטן שלכם מתהפכת מההוצאות הצפויות - הכנתי לכם סדרת כתבות שבה נלמד ביחד כמה כלים שיעזרו לנו לעבור את הקיץ כמו גדולים (צילום: depositphotos)

לאחר ביקור באשכול פנתה ח"כ אורנה ברביבאי ליו"ר ועדת חוץ וביטחון: "כנס בדחיפות את הוועדה" - חדשות בהעוטף

לאחר ביקור באשכול פנתה ח"כ אורנה ברביבאי ליו"ר ועדת חוץ וביטחון: "כנס בדחיפות את הוועדה"

האלופה במיל', ח"כ אורנה ברביבאי ביקרה אמש במועצה האזורית אשכול ונפגשה עם ראש המועצה וראשי מחאת הרבש"צים. לאחר הפגישה שוחחה עם יו"ר ועדת חוץ וביטחון ח"כ אבי דיכטר בבקשה לכנס בדחיפות את הוועדה בכדי לדון בפתרון המחאה (צילום: דוברות 'כחול לבן')

הרמטכ"ל רא"ל כוכבי נפגש בשבוע שעבר עם ראשי הרשויות בעוטף - חדשות בהעוטף

הרמטכ"ל רא"ל כוכבי נפגש בשבוע שעבר עם ראשי הרשויות בעוטף

הרמטכ"ל, רא"ל אביב כוכבי, נפגש ביום שישי שעבר עם ראשי הרשויות בעוטף עזה ושדרות. "קיבלנו עדכון נרחב מהרמטכ"ל לגבי המציאות הביטחונית באזורנו והבטחנו לו שהתושבים מחזקים את החיילים ועומדים לצידם", אמר ראש עיריית שדרות, אלון דוידי (צילום: דובר צה"ל)

שגריר בלגיה הגיע לביקור בקיבוץ יד מרדכי - חדשות בהעוטף

שגריר בלגיה הגיע לביקור בקיבוץ יד מרדכי

ביום שישי שעבר הגיע שגריר בלגיה לסיור היכרות בקיבוץ יד מרדכי שבמועצה האזורית חוף אשקלון, במסגרתו פגש את נציגי הקיבוץ שהסבירו לו על שירותי ההאבקה, ההיסטוריה של ייצור הדבש ביד מרדכי, ואפילו סייר באתר שחזור הקרב ושמע את סיפורו ההיסטורי (צילום: גיא טימוקין)

שומרים על כשירות בשיטור העירוני שדרות - חדשות בהעוטף

שומרים על כשירות בשיטור העירוני שדרות

יחידת השיטור העירונית קיימה בשבוע שעבר אימון בן 3 ימים במתקן האימונים ״מטווח ניר-עם״, אשר כלל אימוני ירי בתרחישים ובמצבים שונים. מנהל השיטור החדש, חופני דנין, דוגל בהכשרת יחידת השיטור ליחידה מקצועית שתדע להגיב במצבי חירום, לצד עבודתה בזמן שגרה ומקבל גיבוי מלא מראש העיר ומנכ"ל העירייה (צילום: עיריית שדרות)