לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

בצל החזרה ל"שגרת הקורונה" ובפתח עונת הקיץ:  "מסתכלים ומצילים" - חדשות בהעוטף

בצל החזרה ל"שגרת הקורונה" ובפתח עונת הקיץ: "מסתכלים ומצילים"

בעקבות הטרגדיות של ילדים שנשכחו בכלי רכב לוהטים בשנים האחרונות ובשל החזרה לגני הילדים ולבתי הספר, תחת שגרת הקורונה החדשה בה בחלק מגני הילדים החזרה חלקית ובסבבים. כך, הגננות וצוותי ההוראה מקבלים מדי יום ילדים אחרים, במגן דוד אדום שבים ומזכירים לציבור כי יש לבדוק שוב ושוב בכל נסיעה את המושב האחורי ולוודא את שלומם של הילדים וכי אף אחד מהם לא נשכח ברכב

מד"א בחזית המאבק בקורונה:  נסגרו עמדות 'היבדק וסע' של מגן דוד אדום - חדשות בהעוטף

מד"א בחזית המאבק בקורונה: נסגרו עמדות 'היבדק וסע' של מגן דוד אדום

ביום ראשון השבוע נסגרו מתחמי 'היבדק וסע של מד"א", באמצעותם נלקחו דגימות לכ-100 אלף אזרחים. מנכ"ל מד"א: "מזה כחודשיים, עומדים בחזית המאבק בנגיף הקורונה עשרות אלפי מתנדבי ועובדי מגן דוד אדום ברחבי הארץ, ולצידם הסטודנטים לרפואה, החיילים וכל מי שנרתם לסייע במאמץ.  לצד סגירת מתחמי היבדק וסע, על כולנו לזכור כי המשבר איננו מאחורינו, וכי השיפור במצב תלוי בהמשך ההתנהלות הנכונה של כל אחת ואחד מאיתנו, אזרחי ישראל. מגן דוד אדום ערוך לכל התפתחות ולכל שינוי במצב, תוך תקווה לימים טובים יותר" (צילום: דוברות מד"א)

על רקע המאבק בנגיף הקורונה ולראשונה בארץ: מד"א משיק אוטובוסים לפינוי ברמת ניידת טיפול נמרץ - חדשות בהעוטף

על רקע המאבק בנגיף הקורונה ולראשונה בארץ: מד"א משיק אוטובוסים לפינוי ברמת ניידת טיפול נמרץ

מגן דוד אדום, בשיתוף חברת אסם נסטלה וחברת דן, ובסיועם של חיילי החטיבה הטכנולוגית ליבשה של צה"ל, פיתחו בשבועות האחרונים שני אוטובוסים ייעודיים לפינוי חולים ופצועים רבים, באופן בטוח ויעיל. האוטובוסים מאפשרים העברת מטופלים רבים, ובכך חוסכים במספר כלי הרכב המבצעיים הנדרשים לביצוע משימה כזאת. בכל אוטובוס מותקנות סירנות ומערכת תקשורת מתקדמת, שמאפשרת יצירת קשר בין הצוותים שנמצאים בחלקים השונים של האוטובוס לבין מוקד מד"א (צילום: דוברות מד"א)

עסקים מהדרום - רשות המיסים קוראת לכם להגיש תביעות לפיצויים בגין ימי לחימה משנת 2019 - חדשות בהעוטף

עסקים מהדרום - רשות המיסים קוראת לכם להגיש תביעות לפיצויים בגין ימי לחימה משנת 2019

בעקבות משבר הקורונה, הודיעה רשות המיסים כי היא תאריך את התקופה שבה ניתן להגיש בקשות לפיצויים, עבור בעלי עסקים במרחק של עד 40 ק"מ מגדר המערכת, עד סוף החודש (31/5). אפי מחלב, מנהל מעוף מרחב דרום: "בעלי עסקים רבים לא מודעים לכך שהם זכאים לקבל פיצויים. רשות המיסים קוראת לבעלי עסקים באזור לתבוע את זכאותם בהקדם. אני קורא לבעלי עסקים לפנות בהקדם לסניפי מעוף ולדרוש את זכאותם. המועד האחרון להגשת התביעות נדחה ל-31.05.2020 . ניתן לעשות זאת ללא עלות, דרך אתר מעוף (צילום: באדיבות מעוף)

מתרימי הדם של מד"א עד הבית - חדשות בהעוטף

מתרימי הדם של מד"א עד הבית

מגבלות התנועה וההתקהלות צמצמו את האפשרויות של שירותי הדם של מד"א לקיים התרמות דם גדולות במרחב הציבורי. למרות זאת, ובשל הצורך לענות על דרישות מערכת הבריאות וצה"ל,  חייבים שירותי הדם להתרים דם בכמות מספקת, כך שניתן יהיה לטפל בכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם. לכן, בשירותי הדם של מד"א מתקרבים אל התורמים ומקיימים את התרמות הדם סמוך ככל שניתן לאזרחים - בלב שכונות מגורים, במתחמים שיתופיים, באשכולות בניינים, בחדרי דיירים ובמקומות עבודה (צילום: מיקי פריידין - דוברות מד"א)

פראמדיק מד"א מבאר שבע מסכם חודשיים של עבודה בלתי פוסקת בחזית המאבק בנגיף הקורונה - חדשות בהעוטף

פראמדיק מד"א מבאר שבע מסכם חודשיים של עבודה בלתי פוסקת בחזית המאבק בנגיף הקורונה

פראמדיק מד"א דוראל ארזואן מבאר שבע מסכם חודשיים של עבודה בלתי פוסקת בחזית המאבק בנגיף הקורונה: "תחושת השליחות ליוותה את כולנו ונתנה לנו כוחות להמשיך במלוא המקצועיות והמסירות" (צילום: דוברות מד"א)

פניות רבות מתקבלות במוקד המיוחד של שירותי הדם של מד"א לתיאום התרמות פלסמה ממחלימים מקורונה - חדשות בהעוטף

פניות רבות מתקבלות במוקד המיוחד של שירותי הדם של מד"א לתיאום התרמות פלסמה ממחלימים מקורונה

עשרות תרומות פלסמה (מרכיב הדם בו נמצאים הנוגדנים לנגיף הקורונה) מתואמות בכל יום במוקד הייעודי שפתחו בשירותי הדם של מגן דוד אדום, אשר פועל בסיוע עמותת רחשי לב. "אנו שמחים לראות היענות גבוהה של מחלימים מנגיף הקורונה, שמבינים את המשמעות של תרומת הפלסמה", אמר ליאור אלטמן, מנהל מחלקת התרמות הדם בשירותי הדם של מד"א