לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

אשכול נגב מערבי זכתה להשתתף בתוכנית "הזירה" - תוכנית משותפת למשרד הפנים ומרכז פרס לשלום ולחדשנות - חדשות בהעוטף

אשכול נגב מערבי זכתה להשתתף בתוכנית "הזירה" - תוכנית משותפת למשרד הפנים ומרכז פרס לשלום ולחדשנות

שלוש רשויות מקומיות ואשכול אזורי אחד נבחרו להשתתף בתוכנית "הזירה", תוכנית להתמודדות עם אתגרים מהותיים ב-12 רשויות מקומיות במהלך 5 השנים הבאות. הצוותים יוכשרו ליישום מתודולוגיות חדשנות מבוססות חשיבה עיצובית, הערכה ומדידה על מנת לאפשר לרשויות להתמודד באופן בר-קיימא וחדשני עם אתגרים עירוניים ואזוריים. ארבע המשתתפות הראשונות שנבחרו למיזם הן הערים אשדוד, בת ים ועכו, וכן אשכול נגב מערבי

הסכם קיבוצי ראשון בחברת ספקטרוניקס בשדרות - חדשות בהעוטף

הסכם קיבוצי ראשון בחברת ספקטרוניקס בשדרות

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, אשר ערך סיור בדרום, אמר במעמד חתימת ההסכם: "כאות סולידריות עם עובדי ספקטרוניקס ועם תושבי האזור כולו, הגענו לשדרות לחתום על הסכם חשוב זה. אני שמח על חתימת ההסכם הראשון בחברה,ובטוח שכל הצדדים ימשיכו לשתף פעולה. ספקטרוניקס הינה מובילה עולמית בפיתוח גלאי להבה וגז אופטיים ומערכות גילוי וכיבוי אש אוטומטיות. מנכ"ל החברה, טל לאופר: "מאז ומתמיד החברה משקיעה רבות בעובדיה, שהם המשאב החשוב ביותר שלה ליציבות ולהתפתחות כלכלית"

מוקירים את שמיר:  כיכר על-שם ראש הממשלה המנוח נחנכה בשדרות - חדשות בהעוטף

מוקירים את שמיר: כיכר על-שם ראש הממשלה המנוח נחנכה בשדרות

השבוע נחנכה בכניסה לעיר שדרות כיכר על שמו של ראש הממשלה המנוח יצחק שמיר. בטקס השתתפו, בין היתר, השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת, זאב אלקין, ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, יו"ר JNF בריטניה, שמואל חייק, חברי כנסת ובני משפחת שמיר. דוידי בטקס: "כל מי שייכנס לשדרות יידע שהתושבים שואבים מיצחק שמיר את הרוח לאהוב את המדינה" (צילום: גולן סבג ודביר מלכה)

התגייסו למען העסקים בדרום: כמאה מתושבי רעננה ביחד עם ראש העיר ערכו קניות לשבת בשדרות - חדשות בהעוטף

התגייסו למען העסקים בדרום: כמאה מתושבי רעננה ביחד עם ראש העיר ערכו קניות לשבת בשדרות

יוזמה מרעננת: כמאה מתושבי רעננה והסביבה הצטרפו ביום שישי ליוזמה של ראש העיר, חיים ברוידא, והגיעו לערוך את הקניות לשבת - בשדרות. זאת על מנת לחזק את העסקים המקומיים ולתמוך בתושבי הדרום (צילום: נאור תקשורת ויח"צ)

משרד החינוך יקצה תוספת של 10 מיליון ש"ח ליישובי העוטף - חדשות בהעוטף

משרד החינוך יקצה תוספת של 10 מיליון ש"ח ליישובי העוטף

משרד החינוך נעתר לבקשת ראשי הרשויות בעוטף עזה, ויקצה תוספת של 10 מיליון ש"ח לחיזוק צרכים משמעותיים של חוסן במערכות החינוך ביישובים. ראש המועצה האזורית אשכול: "הצוותים החינוכיים שלנו נמצאים בחזית רגשית משמעותית ומוטלת על כתפיהם אחריות עצומה לקבל את ילדינו כל בוקר במלוא הפניות הרגשית ויכולת להכלת התלמידים. גם הם חיים כאן ומתמודדים עם אותה מציאות בטחונית וזקוקים למערך תומך, הפגה ואוורור" (צילום: דוברות המועצה)

ועדת הכספים אישרה את מתווה הפיצויים למסעדנים ובעלי אולמות בעוטף - חדשות בהעוטף

ועדת הכספים אישרה את מתווה הפיצויים למסעדנים ובעלי אולמות בעוטף

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, הגיב להחלטת ועדת הכספים לאשר את מתווה הפיצויים למסעדנים ובעלי אולמות האירועים: "מדובר בהחלטה חשובה עבור מי ששומרים על חוסנה של העיר במטרה לקיים שגרה אזרחית ועירונית" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

קק"ל תובעת קרן אמריקאית בגין מימון טרור העפיפונים - חדשות בהעוטף

קק"ל תובעת קרן אמריקאית בגין מימון טרור העפיפונים

תביעת הענק חושפת את הקשר בין ארגונים המתחזים למגייסי כספים למען זכויות אדם בארה״ב, בראשם ה-BDS לבין מספר ארגוני טרור ובניהם הג'יהאד האיסלמי והחמאס. במהלך טרור העפיפונים הוצתו למעלה מ- 2,155 שריפות אשר הסבו נזקים משמעותיים לתושבי עוטף עזה וכן החריבו כ- 35,398 דונם של שטחים פתוחים הכוללים יערות, שטחי חקלאות, שמורות טבע ופגעו פגיעה חמורה בבעלי חיים באזור. יו"ר קק"ל: "לא ייתכן שארגוני הטרור ימשיכו לפעול מבלי לתת את הדין. עליהם לשלם על מעשיהם הנפשעים נגד מדינת ישראל" (צילום: צפריר ניר)