לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

כנס קבלנים 2020: "על הממשלה הבאה לפעול להקמת 'קבינט דיור' לטובת הדרום" - חדשות בהעוטף

כנס קבלנים 2020: "על הממשלה הבאה לפעול להקמת 'קבינט דיור' לטובת הדרום"

כך אמר יו"ר ארגון הקבלנים והבונים בבאר שבע והנגב ומ"מ נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, אלי אביסרור, בכנס המקצועי השמיני של הארגון שנערך במלון ישרוטל ים המלח. הכנס שנערך על ידי ארגון הקבלנים והבונים באר שבע והנגב בשיתוף ארגון בוני ירושלים והסביבה, התקיים במעמד סגן שר הביטחון, אבי דיכטר, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון, בני דרייפוס, נשיא התאחדות בוני הארץ, ראול סרוגו, מאות קבלנים, נציגי משרדי ממשלה ומכובדים נוספים (צילום: שמואל אדלר, באדיבות ארגון הקבלנים בנגב)

72 מיליון ₪ לשדרוג המט"ש של שדרות-שער הנגב - חדשות בהעוטף

72 מיליון ₪ לשדרוג המט"ש של שדרות-שער הנגב

עם התפתחות העיר שדרות, צמיחת יישובי שער הנגב והתווספות תושבים חדשים לאזור כולו, קיבלו הרשויות שחולקות יחד את מכון טיהור השפכים, תקציב לשדרוגו והרחבתו בהיקף של 72 מיליון ₪. "יש חשיבות גדולה בשדרוג המט"ש, לא רק בגלל הצרכים ההולכים וגדלים של האזור, אלא גם בשל חשיבותו הרבה למשק המים ולשמירה והגנה על איכות הסביבה", אומרים אלון דוידי ואופיר ליבשטיין

האם רמי לוי בדרך לשדרות? - חדשות בהעוטף

האם רמי לוי בדרך לשדרות?

איש העסקים רמי לוי, בעליה של רשת הקמעונאות "רמי לוי שיווק השקמה", נפגש השבוע עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לקראת הקמה של סניף בעיר שדרות. לוי: "אני מאמין שנפתח סניף בשדרות כמה שיותר מהר". דוידי: "אני מברך כל יזם שרוצה להיכנס לשדרות ולהשקיע בה" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

מאות בהרצאת עמית סגל בשדרות - חדשות בהעוטף

מאות בהרצאת עמית סגל בשדרות

העיתונאי עמית סגל הגיע השבוע לסינמטק שדרות עם הרצאתו "פוליטיקה ישראלית: לאן מכאן" והצליח למלא את האולם מפה לפה. האירוע התקיים בשיתוף עיריית שדרות, המועצה האזורית שער הנגב וסינמטק שדרות. ראש העיר, אלון דוידי, הזכיר לסגל דברים שאמר עליו בעבר כשהקים את המטה לביטחון שדרות (צילום: המחלקה לתקשורת, מכללת ספיר)

 בזכות מוקד שדרות: נמנעה פריצה לסופר - חדשות בהעוטף

בזכות מוקד שדרות: נמנעה פריצה לסופר

עירנות של נציגת שירות במוקד העירוני בשדרות מנעה פריצה ל"סופר לירון" בליל שבת האחרון. הנציגה הקפיצה למקום כוחות משטרה ושיטור עירוני ואלו ניהלו מרדף אחר כנופיית הפורצים. בעלי הסופר הגיע למוקד והעניק תעודה לנציגה ולפקח. ראש העיר, אלון דוידי, שיבח את העובדים: "תודה לעובדים שעושים את עבודתם במסירות יומם וליל" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

שדרות: יום עיון בנושא חוסן קהילתי בחירום - חדשות בהעוטף

שדרות: יום עיון בנושא חוסן קהילתי בחירום

מרכז חוסן שדרות ועיריית שדרות קיימו השבוע יום עיון – "פיקוח הנפש" על חשיבות הטיפול המיידי בנפגעי חרדה וההיבט ההלכתי בשבת בחירום. ראש העיר, אלון דוידי: "שדרות כעיר למידה, לומדת ומלמדת, נותנת מניסיונה בכל מה שקשור לתפקוד בשגרה ובחירום" (צילום: עיריית שדרות)

החורף כבר כאן: כיצד נשמור על הכלבים והחתולים מפני הקור - חדשות בהעוטף

החורף כבר כאן: כיצד נשמור על הכלבים והחתולים מפני הקור

החורף הגיע, רחובות מוצפים, סופות ברקים ורעמים, בחוץ סוער והטמפרטורות צנחו. חיות המחמד אינן חסינות מפני קור ועלולות לחלות, למרות שכבת הפרווה שעוטפת אותם. ארגון הרופאים הווטרינרים ברשויות המקומיות ממליץ להקפיד על מספר כללים שיגנו על הכלבים והחתולים מפני הקור והגשם (צילום: depositphotos)

במד"א שבים ומזכירים: כך נעבור את החורף בבטחה - חדשות בהעוטף

במד"א שבים ומזכירים: כך נעבור את החורף בבטחה

בעקבות הגשמים הכבדים שירדו במהלך סוף השבוע בכל רחבי הארץ, אשר גרמו להצפות רבות באזורים השונים, וכן המערכת הגשומה הצפויה במהלך השבוע, במד"א שבים ומפרסמים הנחיות לציבור להמשך חורף בטוח, על מנת שנדע להגן על עצמנו ועל היקרים לנו, בבית ומחוצה לו (צילום: ברוך הופמן - דוברות מד"א)