לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

"שדרות היא עיר של סטודנטים"

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בירך את הסטודנטים והסטודנטיות במסיבת פתיחת השנה האקדמית במכללת ספיר וזכה לתשואות רמות. אגודת הסטודנטים, משרד הדיקן, עמותת "איילים" והעירייה דאגו לסטודנטים ליומיים של מוסיקה טובה והופעות של שפיטה ומוקי (צילום: דוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

כ-7,000 סטודנטים וסטודנטיות, מתוכן 2,500 חדשים, פתחו ביום ראשון שעבר את שנת הלימודים האקדמית תש"ף במכללה האקדמית ספיר. בשיתוף פעולה שנמשך בשנים האחרונות, מאז החל אלון דוידי בתפקידו כראש עיריית שדרות, החליטו דוידי ויו"ר אגודת הסטודנטים, ניר טל, כי מסיבת פתיחת השנה תתקיים בשיתוף העירייה וכמובן משרד הדיקן ועמותת "איילים".

השבוע החגיגי של פתיחת השנה בספיר הסתיים כאמור ביומיים של חגיגות ומוסיקה טובה, כולל הופעות של שפיטה, מוקי וגאלו.

דוידי הוזמן לברך את הסטודנטים ואמר להם: "אנחנו אוהבים את כל הסטודנטים של המכללה, שדרות היא עיר שאוהבת את כולם, עיר של סטודנטים. אני מודה ליו"ר האגודה, ניר טל, ולכל הצוות על שיתוף הפעולה המתמשך ויחד נקיים כמה מופעי חורף. תיהנו מהתרבות של שדרות, תיהנו מהעיר, שתהיה לכם שנה מוצלחת". דוידי הוסיף וציין, כי בזמנו הקימה העירייה עם "איילים" כפר סטודנטים ועכשיו העירייה מוסיפה 100 מיטות במעונות החדשים.

העיר שדרות תפסה לעצמה בשנים האחרונות שם של עיר סטודנטיאלית, שהסטודנטים הלומדים במכללת ספיר השכנה, בוחרים לגור בעיר, בין אם במעונות ובין אם בדירות שכורות עם שותפים, בניגוד לעבר שרוב הסטודנטים גרו בקיבוצי האזור. סטודנטים רבים נשארו לגור בעיר גם לאחר סיום התואר, חלקם אף הקימו עסקים, כולל בתחום הקולינריה שמצליחים מאוד וזוכים לארח ולשרת תושבים מקומיים ואורחים מבחוץ.

כאמור, בשל הביקוש הרב, העירייה לקחה על עצמה להקים מעונות סטודנטים נוספים, כאשר שלב ב' שלהם, בעלות של כ-20 מיליון שקלים, כבר נמצא בבנייה ובהמשך יהיה שלב ג'. להקמה שותפים המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ומשרד הבינוי והשיכון.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: