לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראש עיריית שדרות: "מצפים שמנהיגי המפלגות יעמדו במילתם וידאגו שהשקט יחזור לאזור"

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, התייחס אמש לראשונה לתוצאות הבחירות בשדרות, וכתב לתושבים בדף הפייסבוק שלו:"אני רוצה להודות לכם על כך שלא נשארתם אדישים ויצאתם לממש את זכותכם וחובתכם לבחור. אנו מצפים שמנהיגי המפלגות שהיו כאן חודשיים לפני הבחירות והצהירו הצהרות יעמדו במילתם וידאגו לכך שהשקט יחזור לאזורנו, שטובת תושבי שדרות והעוטף תהיה לנגד עיניהם יומם ולילה"

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, התייחס אמש לראשונה לתוצאות הבחירות בשדרות, וכתב לתושבים בדף הפייסבוק שלו: "אני רוצה להודות לכם על כך שלא נשארתם אדישים ויצאתם לממש את זכותכם וחובתכם לבחור. גם הפעם אחוזי התמיכה במפלגות הימין בעיר היה הגבוה ביותר, מתוכם 43% למפלגת הליכוד.  אני רוצה להודות באופן אישי לכל הפעילים בניצוחו של אופיר אסולין, יו"ר סניף הליכוד בעיר, שלא ויתרו על אף קול עד לרגע האחרון, ישר כח על העבודה הקשה והנחישות. בהזדמנות זו אני שולח את ברכותיי לידידי מארק איפראימוב - סגן ראש העיר שמעכשיו הוא ח"כ ואין לי ספק כי הוא ראוי לכך וכי הוא יפעל רבות למען העיר והמדינה, וכמובן ברכות לעמיר פרץ - יו"ר העבודה-גשר. מאחל לכם הצלחה רבה".    

עוד הוסיף דוידי ואמר: "כלל תושבי שדרות והעוטף מצפים שמנהיגי המפלגות שהיו כאן חודשיים לפני הבחירות והצהירו הצהרות לוחמניות והתחייבות אישית שלהם לריסוק החמאס והשבת ההרתעה לאזור, יעמדו במילתם וידאגו לכך שהשקט יחזור לאזורנו ושלא מדובר רק בהבטחות סרק של תקופת בחירות אלא שיעמדו במילתם, וטובת תושבי שדרות והעוטף תהיה לנגד עיניהם יומם ולילה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: