לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראש עיריית שדרות אלון דוידי סייר במרכז הרפואי "ברזילי" בעיר אשקלון

פרופ' חזי לוי, מנכ"ל המרכז הרפואי "ברזילי", הציג בפני ראש העיר את הבניין הממוגן לצד חדרי הניתוח והמחלקות המתחדשות, והעניק סקירה על פעילות בית החולים בשגרה ובחירום (צילום: דוד אביעוז, דוברות ביה"ח)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

ראש עיריית שדרות אלון דוידי, קיים השבוע סיור מרשים במרכז הרפואי "ברזילי" באשקלון, והביע התפעלותו מהמהפכה המשמעותית שחלה בבית החולים.  במהלך הסיור סיפר מנכ"ל המרכז הרפואי פרופ' חזי לוי כי מידי שנה נולדים בברזילי כ-5000 ילדים, והציג את המהפכה המתחוללת גם במחלקת היולדות. 

במהלך הסיור ראש העיר התרשם בצורה יוצאת מהכלל מהבניין החדש והממוגן ואמר כי זו בשורה של ממש לכל תושבי הדרום. כמו  כן, סייר בבית החולים התת קרקעי, בחדר המיון, בחדרי הניתוח, במחלקת הילדים המרהיבה, ביחידה לטיפול נמרץ ילדים ובמרכז השיקום. דוידי קיבל סקירה על הפעילות של בית החולים בשגרה ובחירום תוך מתן נתונים מהלחימה האחרונה שהתקיימה אך לפני מס' שבועות.  במהלך הסיור במחלקות השונות, אף פגש ראש העיר תושבים רבים משדרות, אשר הביעו את שביעות רצונם הרבה מהטיפול אותו הם מקבלים בבית החולים.

במהלך הפגישה נידון שיתוף פעולה בין בית החולים לעיריית שדרות. במסגרתו יקימו אירועים משותפים. צוות מקצועי של מנהלי  אגפים ומחלקות מעיריית שדרות יסיירו בהמשך בבית החולים. וכן, הקמת יחידת דיאליזה בשדרות, שתקל על תושבי העיר שזקוקים לטיפול באופן סדיר. אלון דוידי הודה על הסיור המרתק, ושב והביע את התפעלותו מההתפתחות והצמיחה של בית החולים, ומהשירות המקצועי אותו מספק בית החולים לכלל תושבי האזור.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: