לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראשי מועצות העוטף בפנייה משותפת: "אנו דורשים לעצור את הטרור הזה אחת ולתמיד"

עקב גל השריפות שהתחדש לאחרונה בעקבות המשך הפרחת בלוני תעבורה מרצועת עזה לעבר שטח יישובי העוטף, פנו ראשי המועצות בפנייה משותפת: כל פעולה, כל הסדר, כל הסכם וכל שיחה, צריכה לכלול הפסקה מיידית של כלל השריפות והבלונים" (צילום: בטחון אשכול)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בעקבות גל השריפות שהתחדש לאחרונה לנוכח הפרחת בלוני תבערה מרצועת עזה, פנו ראשי מועצות העוטף ושדרות, אופיר ליבשטיין (שער הנגב), אלון דוידי (שדרות) תמיר עידאן (שדות נגב), איתמר רביבו (חוף אשקלון) וגדי ירקוני (אשכול) בדרישה משותפת: "שמענו דיווחים על הסדרה שאמורה לכלול הפסקה של כל הפרחות הבלונים, וכבר בבוקר אנו עדים למספר שריפות ובלונים בשטחי העוטף כולו. כל פעולה, כל הסדר, כל הסכם וכל שיחה, צריכה לכלול הפסקה מיידית של כלל השריפות והבלונים. לא נקבל פחות מכך. הממשלה חייבת להבין - השריפות ובלוני הנפץ הם טרור לכל דבר ועלינו להגיב לשריפות כמו שהן - מתקפת טרור על אזרחי מדינת ישראל. אנו דורשים לעצור את הטרור הזה אחת ולתמיד".

כזכור, בשישי שעבר אותר בשטח מועצה אזורית אשכול צרור בלונים אשר היה מחובר אליו חפץ חשוד. החפץ המחובר היה ספר, עם כיתוב בעברית. מבדיקת אנשי הבטחון הספר היה ממולכד, וההנחה היא שהמטרה היתה שהוא יתנתק מהבלונים ויראה כספר בעברית תמים למראה. במועצה ביקשו לחדד את ההנחיות: "חשוב ביותר - בכל מקרה של זיהוי פריט חשוד כלשהו גם אם לא מחובר לבלונים, אין לגעת! יש להתרחק ולדוווח לרבש"צ הישוב במיידית".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: