לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראשי המועצות מגיבים לירי האחרון על העוטף

בתגובה לירי הרקטות ביום שישי האחרון לעבר העיר שדרות ויישובי העוטף, הגיבו ראשי המועצות: "אנו מצפים מהדרג המדיני לפעול במיידי על מנת להחזיר את השקט והיציבות לאזור. הגיע הזמן להפסיק לשחק במשחקים, להתאחד ולפעול למען פתרון ארוך טווח שיאפשר שקט וחיים נורמליים ליישובי העוטף" (צילום: depositphotos)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בתגובה לירי הרקטות ביום שישי האחרון לעבר העיר שדרות ויישובי העוטף, הגיבו ראשי המועצות שער הנגב ושדות נגב:

אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב: "לצערי חזרנו לרוטינה המוכרת והבלתי נסבלת. שוב תושבי שער הנגב עוברים לילה ללא שינה וללא ביטחון, כשלמחרת החיים חוזרים לשגרה מתוחה ומבולבלת. אני מצפה מהדרג המדיני לפעול במיידי על מנת להחזיר את השקט והיציבות לאזור. ביסוס וחיזוק ישובי עוטף עזה זאת משימה לאומית, ביטוי לציונות בת זמננו. תושבי שער הנגב הם המתיישבים החדשים שבונים קהילות חזקות בסמוך לגבולות ישראל. מגיע לנו שקט ויציבות ארוכת טווח".

תמיר עידאן, ראש המועצה האזורית שדות נגב: "הטפטופים חזרו. ירי הרקטות שהריץ עשרות אלפי תושבים למרחבים המוגנים ביום חמישי ושישי, מזכיר לכולנו את המורכבות של החיים בעוטף.  הילדים שלנו והמשפחות שלנו ראויים לחיים נורמליים כמו כל משפחה אחרת בישראל. בישראל בשנת 2019, ערב השבת שלנו לא צריך להיות בשהייה במרחבים המוגנים והעובדה כי סכנת חיים שמרחפת מעל ראשינו נתונה להחלטת ארגוני הטרור מתסכלת ומקוממת אותנו. אנחנו מצפים ודורשים תגובה חריפה יותר. ארגוני הטרור חייבים לדעת שכל מעשה שלהם שמסכן חיים בישראל, ייענה בתגובה משמעותית, ושאף אחד לא חסין מידיו של צה"ל.  ראשי ארגוני הטרור צריכים לחיות בחשש, ולא תושבי העוטף. יש לנו חיל אוויר מצויין שיכול לבצע סיכולים ממוקדים – דבר שיגרום לכל טרוריסט ולכל מנהיג של ארגון טרור לדעת:  ינסו לפגוע בנו- יחוסלו. אנחנו כקהילה יודעים להיות חזקים. יודעים לתמוך במערכת הצבאית והביטחונית שלנו, אבל לא מוכנים לשבת בשקט ולתת למציאות של הטפטופים לחזור. אי אפשר לקיים מציאות שאוכלוסיה שלמה נמצאת תחת אש.  יש ממשלה, אין ממשלה, זה לא מעניין אותנו. הגיע הזמן להפסיק לשחק במשחקים, להתאחד ולפעול למען פתרון ארוך טווח שיאפשר שקט וחיים נורמליים ליישובי העוטף".

(צילום: depositphotos)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: