לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

ראשי המועצות הגיבו לעיכוב המשכורות של עובדי מרכז החוסן

בעקבות הדיווח על עיכוב במשכורותיהם של עובדי מרכז החוסן בשדרות, הגיבו ראשי הרשויות בשדרות ועוטף עזה: "לא יעלה על הדעת שהמטפלים המסורים שעובדים יומם וליל למען ילדי ותושבי שדרות והעוטף לא יקבלו את משכורותיהם בזמן מידי חודש בחודשו" (צילום: דובר צה"ל)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

בעקבות הדיווח אמש על עיכוב במשכורותיהם של עובדי מרכז החוסן בשדרות, ולאור העובדה שמשרד הבריאות מזה מספר חודשים מעכב את תשלום המשכורות, הגיבו ראשי הרשויות בשדרות ועוטף עזה - ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין, ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן, ראש מועצת חוף אשקלון, איתמר רביבו וראש מועצת אשכול, גדי ירקוני: "אנחנו קוראים לסגן שר הבריאות, יעקב ליצמן, לטפל באופן מיידי בסוגיית תשלום המשכורות לעובדי מרכזי החוסן בזמן. לא יעלה על הדעת שהמטפלים המסורים שעובדים יומם וליל למען ילדי ותושבי שדרות והעוטף לא יקבלו את משכורותיהם בזמן מידי חודש בחודשו. נמשיך לעקוב ולדאוג לכך שהסוגיה תיפתר כבר בימים הקרובים".

חשוב להדגיש: התשלום יוצא ממשרד הבריאות, עובר לקואליציה הישראלית לטראומה ומשם לעמותת "גוונים" משדרות, שאינה מצליחה לספוג את העיכובים ולשלם משכורות עד לקבלת התשלום ממשרד הבריאות. במועצות זה עובד אחרת והתשלום מתבצע מהמועצות, אך גם אליהן הכסף ממשרד הבריאות מגיע באיחור משמעותי. 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: