לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

צעיר מאור הנר והמלווה שלו נהרגו אמש בתאונה ליד שדרות

בתאונת הדרכים שהתרחשה אמש בצומת איבים נהרגו חגי זבלבסקי ז"ל מאור הנר וציון פרץ ז"ל, עובד מועצה תושב שדרות, כשהיו בדרך למוסד החינוכי בו למד חגי ז"ל. ראש מועצת שער הנגב: "הלם ואבל כבד ירד על קהילת שער הנגב. המועצה תעמוד לרשות המשפחות ככל שיצטרכו" (צילום: Depositphotos)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

שני ההרוגים בתאונת הדרכים שהתרחשה אמש (חמישי) בצומת איבים הם חגי זבלבסקי ז"ל מאור הנר וציון פרץ ז"ל, עובד מועצה תושב שדרות. ככל הנראה, התאונה התרחשה כאשר היו השניים בדרכם למוסד החינוכי שבו למד חגי. נהג המונית נפצע באורח בינוני ונהג המשאית לא נפגע. לפי החשד, נהג המונית שהגיע מכיוון צפון פנה שמאלה מבלי לתת זכות קדימה למשאית, והתנגש בה.

הלוויתו של ציון פרץ ז"ל נערכה אמש (17.10) בשעה 16:00 בבית העלמין שדרות. הלוויתו של חגי זבלבסקי ז"ל תערך היום (שישי, 18.10) בשעה 10:30 בבית העלמין אור הנר.

בעקבות התאונה, פירסם אופיר ליבשטיין, ראש המועצה האזורית שער הנגב, את ההודעה הבאה: "הלב נשבר! הלם ואבל כבד ירד על קהילת שער הנגב הבוקר שקיבלנו את הבשורה הקשה כי חגי זבלבסקי, נער מקסים מקיבוץ אור הנר וציון פרץ, מלווה הסעות המסור שלו, נהרגו בתאונת דרכים קשה בצומת איבים, בדרכם לבית הספר של חגי בבאר-שבע".

עוד הוסיף וכתב: "חגי היה ילד עטוף באהבה של משפחתו הנפלאה, קיבוצו וקהילת שער הנגב כולה. חגי לקח חלק במועדונית דרור של המועצה ובקייטנת שמיים ומים במרכז הידרותרפי שלנו. את חגי ומשפחתו אני מכיר שנים רבות, הם אהובים באור הנר ובכל שער הנגב. אני אוהב אותם מאוד. ציון היה עובד מסור ואהוב שמלווה כבר מספר שנים את חגי באהבה כנה ומיוחדת בנסיעותיהם המשותפות. אני מחבק את כל משפחת פרץ, את אבנר פרץ עובד המועצה שלנו ואחיו של ציון ואת אלעד פרץ בנו של ציון שעבד שנים במועצה. מועצה אזורית שער הנגב ואני נעמוד לרשות המשפחות ככל שיצטרכו. יהי זכרם של חגי וציון ברוך".

רם זהבי, מנהל מחוז הדרום במשרד החינוך: "בכאב רב התבשרנו אמש על פטירתו של תלמידנו מביה"ס 'אורים' בבאר שבע, כתוצאה מתאונת הדרכים הקשה באיבים, בה נהרג גם מלווה ההסעה ונפצע הנהג. צוות פסיכולוגים ויועצים נמצא בבית הספר ומעניק תמיכה וליווי לצוות ההוראה, לתלמידים, להורים ולמשפחות. התאונה הטראגית גבתה מחיר חיים כבד. בשם המחוז כולו אנו שולחים תנחומים למשפחה, לסגל החינוך ולקהילה הרחבה ומשתתפים בצערם על האובדן. בשיתוף עם הרשות המקומית נעניק למשפחות את הסיוע הנדרש בשעתן הקשה. ליבנו עם משפחות ההרוגים, מן השמיים תנוחמו".

(צילום: Depositphotos)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: