לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

עמיר פרץ חתם על מסמך הבנות עם ראשי הרשויות בעוטף עזה

אמש הגיע שר הביטחון לשעבר ויו״ר העבודה-גשר-מרצ בליווי ח״כ עמר בר לב והאלוף במיל' יאיר גולן לסיור בעוטף עזה. במסגרת הסיור חתם על מסמך הבנות עם ראשי הרשויות בעוטף להרחבתה ויישומה של תכנית הפיתוח לישובי עוטף עזה (צילום: רענן כהן)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

אמש (רביעי) הגיע שר הביטחון לשעבר ויו״ר העבודה-גשר-מרצ בליווי ח״כ עמר בר לב והאלוף במיל' יאיר גולן לסיור בעוטף עזה. במסגרת הסיור נפגשו עם רבש״צים, שם התחייב לחקיקת מעמדם במסגרת המו״מ הקואליציוני.

יו״ר העבודה-גשר-מרצ ח״כ עמיר פרץ: "במקום קמפיין ריק מתוכן על סיפוח, הייתי מצפה שממשלת ישראל תספח סוף סוף את הבעיות האמיתיות של תושבי עוטף עזה. את הביטחון האישי שלהם, את הרווחה, את הבריאות, את התשתיות. בחתימה על הסכם ההבנות, התחייבנו היום לעגן בחקיקה את מתן ההטבות הממשלתיות ליישובי עוטף עזה. לשם חיזוק החוסן החברתי, הקהילתי והכלכלי של קהילות העוטף התחייבנו לפיתוח תשתיות אנרגיה, אזורי תעשייה ומסחר, חינוך ותרבות. במקביל לחיזוק החקלאות כציר החיים המרכזי, פיתוח צירי התחבורה לטובת הצמיחה וקירוב אזור העוטף למרכז הארץ. אנחנו כאן עם ראשי הרשויות של עוטף עזה, נדאג לשיפור רמת החיים והעלאת הביטחון האישי".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: