לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

נחנך המוקד העירוני החדש במועצה אזורית אשכול

מנכ"ל המשרד לביטחון הפנים, ניצב בדימוס משה (צ'יקו) אדרי, חנך את המוקד האזורי החדש במועצה אזורית אשכול וקיים סיור בערים וברשויות המקומיות במחוז דרום (צילום: דוברות בט"פ)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 28, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

מנכ"ל המשרד לביטחון הפנים, ניצב בדימוס משה (צ'יקו) אדרי, חנך את המוקד האזורי החדש במועצה אזורית אשכול וקיים סיור בערים וברשויות המקומיות במחוז דרום. בביקור לקחו חלק גם ראש הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול, תא"ל במיל' דני שחר; המשנה למנכ״ל, ר' אגפים וגורמים מקצועיים מהמשרד לביטחון הפנים. כמו כן, הצטרפו לביקור גם סגן מפקד מחוז דרום תנ״צ מוטי אדרעי, מפקדי תחנות משטרה, מפקדי השיטור העירוני ומנהלים מטעם הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול.

במסגרת הביקור נחנך המוקד החדש במועצה האזורית אשכול והתקיים ביקור ביישוב אוהד. בין היתר, דנו מנכ"ל המשרד וראש מועצת אשכול בפעילות המשותפת למניעת אלימות סמים ואלכוהול גם באמצעות הרחבת המערכים הטכנולוגיים (מצלמות ומוקדים רואים) ברחבי המועצה. כמו כן, הוצגו מרכיבי הביטחון והטכנולוגיה שהותקנו במועצה בכדי לתת מענה טכנולוגי חדשני למיגור תופעות פשיעה ברחבי העיר ושמירה על הסדר הציבורי 

לאחר מכן ביקר המנכ"ל ביישוב ערערה בנגב וסייר במוקד רואה החדש ונפגש עם ראש המועצה, מנהלי בתי הספר בישוב. בהמשך הגיע המנכ"ל לביקור בבאר-שבע לדיון מורחב עם ראש העיר, רוביק דנילוביץ', לצד עובדי המשרד לבט"פ ונציגי העירייה. ראשי הרשויות הציגו את הפעילות בערים בשיתוף עם גורמי המקצוע של הרשות למאבק באלימות, בסמים ובאלכוהול וזאת על מנת לבחון דרכים לקידום ולשיפור הבטחת שלום הציבור והביטחון האישי של התושבים ברשויות.

מנכ"ל המשרד, משה (צ'יקו) אדרי: ״אני מברך על פתיחת המוקד החדש באשכול, ובטוח כי הדבר יסייע רבות בחיזוק הביטחון האישי של התושבים ובסיוע בעת אירועי חירום. המשרד לביטחון הפנים יסייע במענה לרשויות המקומיות וזאת בהתאם לצרכים הייחודים של המועצות. הרשות למאבק באלימות בסמים ובאלכוהול שהקים השר לביטחון הפנים ח"כ גלעד ארדן, פועלת בתחום המניעה, השיקום והביטחון האישי ברוב הרשויות במדינת ישראל ויחד עם המשטרה אנו דואגים לביטחון התושבים ולאיכות חייהם".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: