לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

מפגש בטחוני מסקרן

השבוע התקיים מפגש אנשי בטחון של יישובי עוטף עזה במועצה האזורית שער הנגב. במפגש השתתפו קציני ביטחון, אשר למדו אודות פיתוחים טכנולוגיים חדשים ואף שיתפו את הסובבים באתגרים העומדים בפניהם לקראת השנה החדשה (צילום: באדיבות חברת T9)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

השבוע התקיים מפגש אנשי בטחון של יישובי עוטף עזה במועצה האזורית שער הנגב. במפגש השתתפו קציני ביטחון, אשר למדו אודות פיתוחים טכנולוגיים חדשים ואף שיתפו את הסובבים באתגרים העומדים בפניהם לקראת השנה החדשה. בין הפיתוחים המסקרנים ביותר נרשמה שמיכת ה"ארמדילו", פיתוח של חברת 9T, המציע מיגון אישי בכל מקום לכל אדם ובכל גיל.

לירן כהן, מייסד החברה: "הצלחנו לייצר שמיכה המותאמת אישית כך שבעת אזעקה, אותו אדם יכול פשוט לשלוף את המיגון. השמיכה הממוגנת יכולה לצמצם את פגיעת הרסיסים. בדקנו אותה בעשרות מצבי חירום על מנת לבדוק את כשירותה, היא נוחה ויעילה ויכולה להציל חיים רבים".

הנושאים הנוספים שעלו במפגש הייחודי מפי הקב"טים היו: מיגון בתי אבות, מיגון חקלאים, אנשי רפואה ועוד. מרק פרוביזור, יוזם המפגש אשר הנו יועץ ביטחוני בכיר, השותף לרעיון ובעל חברת פרו - אסימטרי, ציין כי  הקב"טים העלו התמודדויות, אתגרים ואף יצאו עם פתרונות חדשניים ומסקרנים.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: