לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

מנכ"ל הדואר לדוידי: "נרחיב את הסניף בשדרות"

בשורה גדולה לתושבי שדרות: מנכ"ל חברת "דואר ישראל" הודיע השבוע לראש העיר, אלון דוידי, כי קיבל את בקשתו להרחבת בית הדואר המרכזי ליד בניין העירייה המעניק שירות לכלל התושבים וכן לתושבי הסביבה. דוידי: "אני מודה למנכ"ל הדואר על ההקשבה והמענה שיובילו לכך שנהנה מסניף מרווח ומשופץ" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

מזה למעלה משנה שראש עיריית שדרות, אלון דוידי, פועל נמרצות מול הנהלת "דואר ישראל" ומשרד התקשורת להרחבת בית הדואר המרכזי בעיר והוספת מרכזי חלוקה ושלוחות של הדואר.

בביקור שנערך בעיר בחודש מאי בשנה שעברה של שר התקשורת דאז, איוב קרא, עם מנהלי המרחבים בדואר, העלה דוידי את הצורך הדחוף בהרחבת בית הדואר המרכזי, אליו מגיעים כלל תושבי העיר וכן תושבי היישובים בסביבה ועובדים זרים שעובדים באזור. בימים מסוימים בחודש, בעיקר בעת קבלת הקצבאות והימים בהם העובדים הזרים מעבירים את הכסף למשפחתם בארץ מולדתם, נוצר עומס רב בסניף.

בחודשים האחרונים נפגש דוידי מספר פעמים עם נציגי הדואר, כולל עם המנכ"ל, דני גולדשטיין, על-מנת למצוא פיתרונות ולהתחיל בעבודה. כאמור, בימים האחרונים התקבל בלשכתו של דוידי מכתב מגולדשטיין בו נכתב: "בהמשך לשיחתנו וכן פגישתנו בלשכתך, וכן לאחר בחינה מעמיקה של הצורך בהרחבת הסניף בשדרות, שמח לעדכנך כי אנו מתכוונים להרחיב את הסניף הקיים. לו"ז יועבר בהקדם".

כזכור, בתחילת השנה קיבל סניף, הדואר בשדרות, אז בניהולה של איריס אליאסי, את התואר יחידה מצטיינת במחוז דרום על כך שהוא "פועל באופן מעורר הערכה רבה בהיערכותו לשינויים הרבים שהוטלו על כל יחידות הדואר בחברה. עובדי בית הדואר בשדרות מתפקדים  ביעילות, באחריות ובמסירות רבה, למרות שחוו תקופות קשות בשל האירועים הביטחוניים בעוטף עזה. בית הדואר הפגין לאורך שנים שאיפה למצוינות ועובדיו מתאמצים לספק לתושבי שדרות את השירות הטוב ביותר, תוך שמירה על עבודת צוות מעולה". כעת, יזכה הצוות המצטיין להעניק שירות לתושבים בסניף מרווח ומשופץ.

דוידי שמח מאוד על הבשורה ואמר: "תושבי שדרות זכאים לקבל את השירות הכי טוב ויעיל שיש, כולל בכל מה שקשור לשירותי הדואר ולכן התעקשתי ונלחמתי כדי שהמצב הנוכחי ישתנה. נמשיך לעשות ולפעול למען התושבים היקרים שלנו בכל התחומים. אני מודה למנכ"ל הדואר, דני גולדשטיין, ולצוות שלו על ההחלטה ובקרוב העבודות ייצאו לדרך".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: