לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

מאות בהרצאת עמית סגל בשדרות

העיתונאי עמית סגל הגיע השבוע לסינמטק שדרות עם הרצאתו "פוליטיקה ישראלית: לאן מכאן" והצליח למלא את האולם מפה לפה. האירוע התקיים בשיתוף עיריית שדרות, המועצה האזורית שער הנגב וסינמטק שדרות. ראש העיר, אלון דוידי, הזכיר לסגל דברים שאמר עליו בעבר כשהקים את המטה לביטחון שדרות (צילום: המחלקה לתקשורת, מכללת ספיר)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

במסגרת סדרת הרצאות משותפת לעיריית שדרות, המועצה האזורית שער הנגב, מרכז הצעירים וסינמטק שדרות, הגיע ביום ראשון בערב לסינמטק הכתב והפרשן הפוליטי של חדשות 12, עמית סגל, הכותב גם טור מידי שבוע במוסף לשבת של "ידיעות אחרונות". 

האולם הגדול בסינמטק התמלא עד אפס מקום בתושבי שדרות והסביבה, בהם גם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, וסגן ראש מועצת שער הנגב, יוסי קרן. דוידי בירך את סגל על הגעתו לעיר: "אני מאוד מעריך את עמית, מי שרואה את מה שעמית עושה זה אומץ, זה יושר וללכת בדרך שלך ובמה שאתה מאמין והוא לא עושה זאת בדרך חנפנית". לאחר מכן דוידי הזכיר לסגל שלפני כ-15 שנה, כשדוידי עמד בראש המטה לביטחון שדרות ושבת רעב מול ביתו של עמיר פרץ, שר הביטחון דאז, סגל עשה על דוידי כתבה בעיתון "מקור ראשון" שכותרת הייתה – "אלון דוידי – ויקי קנפו של הקסאמים". 

לאחר מכן, דוידי ירד וסגל החל בהרצאתו שריתקה את הקהל ונגעה במהלכים היסטוריים בפוליטיקה הישראלית וכמובן בהתרחשויות הנוכחיות, בראש הממשלה בנימין נתניהו ש"לא משחרר", כדבריו של סגל והאם פנינו למערכת בחירות רביעית? "או שיהיה תיקו או שהימין יפול, אלא אם באורח פלא ליברמן יחבור לימין, אז אל תתכננו תכניות לספטמבר", אמר סגל. 

סגל גם הצביע על כך שכל ראשי הממשלה לא באמת ניצחו לגמרי בבחירות, אלא הונצחו לתפקידם, כל אחד ואחת בשל סיבות שונות וכי ראש ממשלה בישראל לא דואג ליורש כי מבחינתו, בזמן שאין מגבלת קדנציות, הוא ראש ממשלה לנצח. כשנשאל בכל זאת מי לדעתו היורש של ביבי, השיב: "ניר ברקת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: