לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

לראשונה בשדרות – ניידות סיור ואבטחה סביב גני הילדים

מערך אבטחת מוסדות החינוך בשדרות מקבל שיפור משמעותי ביותר - החל מתחילת חודש מרץ פועלות בעיר שתי ניידות סיור ואבטחה סביב גני הילדים בעיר (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

פעילות ניידות האבטחה מהווה נדבך נוסף במערך האבטחה סביב גני הילדים. המאבטחים יוצאים לבצע סריקה בגן ובסביבת החצר. פעילות זו משרה ביטחון אמיתי בקרב הגננות, הסייעות, ילדי הגנים וההורים שמהיום כבר לא מודאגים. אחד המרכיבים החשובים ביותר של ביטחון מוסדות חינוך הוא ערנותם של הנמצאים בו לכל הנוגע לנושא הביטחון. הימצאותן של ניידות הסיור והאבטחה סביב גני הילדים מגבירה את המודעות וטיפוח תודעת הביטחון בקרב צוותי החינוך בגנים. הורים רבים ששמעו על המהלך, הביעו סיפוק ושביעות רצון משיפור האבטחה סביב גני הילדים.

ראש העיר, אלון דוידי: "כחלק משיפור השירות לתושב בדגש על אבטחת מוסדות החינוך וגני הילדים, הובלנו את המהלך החשוב הזה יחד עם מנכ"ל העירייה, טל טורן, וקב"ט מוסדות החינוך, דוד שניאור. ביטחונם של ילדינו עומד בראש סדר העדיפויות שלנו כהנהגת העיר. נמשיך לעשות את המרב והמיטב למען שירות איכותי וטוב לתושבינו".

סגן ראש העיר, אלעד קלימי: "אני שמח על הבשורה החשובה הזו. אין ספק שכשביטחון הילדים נמצא בידיים טובות, זה נותן שקט נפשי לצוותי החינוך בגנים, לילדים שיכולים ללמוד בבטחה ולהורים, שממשיכים בשגרת היום בראש שקט ורגוע. נמשיך לפעול לטובת שדרות ותושביה".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: