לפרסום חייגו: 072-3938700

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

כתבת "ישראל היום" באזור הדרום ועוטף עזה הלכה לעולמה

כתבת "ישראל היום" באזור הדרום ובעוטף עזה, ניקי גוטמן, הלכה היום (שני) לעולמה בנסיבות טרגיות. הלווייתה תיערך ביום רביעי ב-16:30 בבית העלמין במיתר (צילום: יהודה פרץ)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 27, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

העיתונאית ניקי גוטמן נפטרה היום (שני) בביתה בבאר שבע בנסיבות טרגיות. גוטמן ז''ל שהייתה בת 32 במותה, סיקרה את איזור עוטף עזה והנגב עבור העיתון ''ישראל היום'', והייתה ידועה ואהובה בקרב כתבי הדרום במערכות התקשורת השונות. הלוויתה תתקיים ביום רביעי בשעה 16:30 בבית העלמין במיתר.

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול: "קיבלתי בתדהמה את הידיעה על מותה בטרם עת של ניקי גוטמן, כתבת 'ישראל היום' בדרום. ניקי הייתה עיתונאית מוכשרת, מוערכת ואהובה וייצגה את האזור שלנו במקצועיות וברגישות יוצאת דופן. איבדנו עיתונאית וחברה יקרה. אני מחבק היום את בני משפחתה, החברים והקולגות. היא תחסר לכולנו. יהי זכרה ברוך״.

אופיר ליבשטיין ראש המועצה האזורית שער הנגב: "בצער רב קיבלתי את ההודעה על מותה של ניקי גוטמן, כתבת ישראל היום בדרום. ניקי היתה כתבת מוכרת ונמרצת. ליוותה אותנו בימים והלילות הקשים והקפידה באדיקות להשמיע את קולם של התושבים. היא היתה לוחמת אמיתית של עוטף עזה.  ניקי, תודה לך על הכל! יהי זכרה ברוך".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: