לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

יו"ר ההסתדרות בשדרות: "נעמוד מאחורי העובדים, בשעות שגרה ובשעות חירום"

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד ובכירי הארגון, סיירו השבוע בשדרות, נפגשו עם ראש העיר, אלון דוידי, עם ממלאת מקומו ועם ועד העובדים ושיבחו את הנהלת העיר והעובדים על שיתוף הפעולה הפורה והמוצלח (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

צליל דיבקר

בת 29, נשואה + כלב, בעלת תואר ראשון בתקשורת ממכללת ספיר. נולדתי וגדלתי בקיבוץ בארי. כיום מתגוררת בנתיבות.

יו"ר הסתדרות העובדים הכללית, ארנון בר-דוד, ערך ביום ראשון השבוע סיור במרחב אשקלון, במהלכו חתם על הסכם עבודה קיבוצי ראשון בחברת "ספקטרוניקס" באזור התעשייה של שדרות, וביקר בעיריית שדרות ובמפעל "עשות-אשקלון". לסיור התלוו מנכ"ל ההסתדרות וראש מטה יו"ר ההסתדרות, עו"ד אופיר אלקלעי, ראש אגף מרחבים, אבי יחזקאל, מנכ"ל אגף מרחבים, רפי סדן, יו"ר ההסתדרות במרחב אשקלון, רמי גואטה, יו"ר נעמת במרחב אשקלון, יהודית אוליאל מלכה, המשמשת גם כמ"מ ראש עיריית שדרות וכן נציגי העובדים.   

במפעל "ספקטרוניקס" בשדרות, העוסק בפיתוח גלאי להבה וגז אופטיים ומערכות כיבוי אש, חתם בר-דוד עם הנהלת החברה, עם נציגי המרחב ועם נציגות העובדים, על הסכם קיבוצי ראשון בחברה. "אני שמח על חתימת ההסכם ובטוח שכל הצדדים ימשיכו לשתף פעולה למען הצלחת החברה". לאחר מכן נפגשו יו"ר ההסתדרות ובכירי הארגון במרכז ההפעלה עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, עם מנכ"ל העירייה, טל טורן, ועם יו"ר ועד העובדים, מורדי אליאסי. בר-דוד אמר, כי "בעיריית שדרות יש עובדים מסורים שפועלים למען העיר. אנו בהסתדרות, נמשיך לסייע ולעמוד מאחורי העובדים, בשעות שגרה ובשעות חירום". דוידי סייר עם בר-דוד במרכז ההפעלה ובמוקד מידע ושירות לתושב ובר-דוד ברך את העובדים על עבודתם המסורה.  

דוידי אמר בסוף הביקור: "כמדיניות שלי, יחד עם המנכ"ל ואגף משאבי אנוש, אנחנו מעניקים את השירות הטוב ביותר לעובדינו. הם המשאב שלנו והאנשים שמידי יום מעניקים שירות לתושבי שדרות. הקשר עם ההסתדרות הוא קשר חשוב ואני שמח שהיו"ר ארנון בר-דוד הגיע לכאן והבין שיש פה שיתוף פעולה מלא בינינו לבין ועד העובדים, בראשותו של מורדי אליאסי היקר. נמשיך לעשות טוב למען העובדים שלנו ולמען התושבים שלנו".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: