לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

הישג לדוידי: כהונת החשב המלווה הגיעה לסיומה

לאחר 9 שנים בהן ליווה את עיריית שדרות חשב מלווה בהנחיית משרד הפנים, הודיע לאחרונה מנכ"ל משרד הפנים, מרדכי כהן, לראש העיר, אלון דוידי, כי החשב המלווה יסיים את תפקידו השבוע: "לאור התנהלותה האחראית של העירייה ולאור השיפור שחל בהתנהלותה התקציבית השוטפת, החלטתי לסיים את עבודת החשב המלווה בעיריית שדרות" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

החל מיום ראשון הקרוב עיריית שדרות תפעל ללא ליווי של חשב מלווה מטעם משרד הפנים. זאת, לאור החלטתו של מנכ"ל משרד הפנים, מרדכי כהן, שנשלחה לאחרונה לראש העיר, אלון דוידי, בנושא סיום כהונת החשב המלווה בעיריית שדרות.

לפני כ-9 שנים החליט משרד הפנים על הצמדת חשב מלווה לעיריית שדרות, שנכנסה לתכנית הבראה. "לאור התנהלותה הכספית התקינה של הרשות המקומית, הריני להודיעך על הפסקת כהונתך כחשב מלווה בעיריית שדרות", כתב מנכ"ל משרד הפנים, מרדכי כהן, לחשב המלווה הנוכחי, רו"ח שמעון (סימו) לבניטה.

כזכור, דוידי קיבל את העירייה בשנת 2013 כשבעירייה כבר היה חשב מלווה והעירייה הייתה בגירעון כבד של עשרות מיליוני שקלים. מאז ועד היום, דוידי כיסה את הגירעון העצום תוך התנהלות אחראית, כלל המשכורות משולמות בזמן, העירייה יצאה מתכנית ההבראה וזוכה לשיתוף-פעולה מצד כלל משרדי הממשלה ולהחלטות ממשלה ובהן תקציבים רבים  בסכומים של מאות מיליוני שקלים לעיר.

בהודעתו לדוידי, כתב כהן: "אני שמח לבשר לך כי לאור התנהלותה האחראית של העירייה ולאור השיפור שחל בהתנהלותה התקציבית השוטפת, החלטתי לסיים את עבודת החשב המלווה בעיריית שדרות. כולי תקווה כי נתוניה התקציביים של העירייה, בשנים הבאות, יעידו על כך כי היא ממשיכה להתנהל באחריות תקציבית ראויה על אף הסרת הליווי וכי ביכולתה לפעול בצורה עצמאית, אחראית ונבונה".

ביום שלישי השבוע נפרדו דוידי, המנכ"ל, טל טורן, וכלל מנהלי האגפים מבניטה בארוחת צהרים קלה בחדר הישיבות ובמתן תעודת הוקרה ושי. "ראשית, אתה איש של מידות וזה הדבר החשוב ביותר", אמר דוידי לבניטה. "היה נוח מאוד לעבוד לצידך, גם לי וגם לצוות המקצועי ולמדנו ממך הרבה. אנחנו מאחלים לך בהצלחה רבה בכל מקום בו תהיה".

עוד בירכו את החשב מנכ"ל העירייה, טל טורן, הגזבר, יהודה חזן, מנהלת אגף משאבי אנוש, גלית אופיר, ומנהל הרכש, נתי משה. בניטה הודה לכולם במילים חמות, שיבח את העשייה הרבה בעיר בפרויקטים מגוונים וחשובים לקהילות הרבות ואיחל ששדרות תמשיך לפרוח, להתפתח ולשגשג.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: