לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

האם רמי לוי בדרך לשדרות?

איש העסקים רמי לוי, בעליה של רשת הקמעונאות "רמי לוי שיווק השקמה", נפגש השבוע עם ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לקראת הקמה של סניף בעיר שדרות. לוי: "אני מאמין שנפתח סניף בשדרות כמה שיותר מהר". דוידי: "אני מברך כל יזם שרוצה להיכנס לשדרות ולהשקיע בה" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

סופרמרקט נוסף צפוי להיפתח בקרוב בעיר שדרות. איש העסקים רמי לוי, בעליה של רשת הקמעונאות "רמי לוי שיווק השקמה", מעוניין להקים בשדרות סניף של הרשת, שיתחרה בסופרמרקטים הקיימים הפרוסים ברחבי העיר, הן ב"מול 7", הן באזור התעשייה והן במרכז העיר. 

בשבוע שעבר הגיע לוי לפגישה עם ראש העיר, אלון דוידי, כדי לספר לו על כוונתו ולבדוק שטחים אופציונאליים להקמת הסניף. לוי יצא לשטח יחד עם ראש מינהלת הסכם הגג, אריה כהן, ומנהל מינהלת התעשייה והעסקים, שמעון אדרי. כרגע נראה שהסניף יוקם באחת השכונות החדשות שנבנות בימים אלו בעיר. 

בשדרות חיים היום קרוב ל-30,000 תושבים והעיר צפויה לגדול בזכות הסכם הגג וילודה טבעית בכ-20,000 תושבים חדשים בשנים הקרובות. העיר מתפתחת בתחום התעשייה וצפויה להרחיב את אזור התעשייה שלה במסגרת הסכם גבולות עם מועצת שער הנגב, עליו חתמו דוידי וראש המועצה לשעבר, ח"כ אלון שוסטר, וכן אזור תעסוקה ומסחר "green sderot" בשכונת "שדרות בפארק החדשה. 

ראש העיר, אלון דוידי: "אני מברך כל יזם שמגיע לעיר ומעוניין להשקיע בה. רמי לוי הוא אדם יקר ואני מאחל לו הצלחה רבה בכל עסקיו ובכניסתו בע"ה לשדרות". 

רמי לוי אמר בתום הפגישה: "שדרות מתפתחת וגם לרשת כמו של רמי לוי שיווק השקמה יש מקום בעיר. חשוב מאוד שיש תחרות, בסוף הצרכנים מרוויחים נהנים ממנה. אני בודק ובוחן את הדברים ומאמין שנפתח סניף בשדרות כמה שיותר מהר".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: