לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

דוידי מברך את ח"כ גפני על פעילותו למען המסעדנים

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, ממשיך לפעול למען בעלי העסקים ובתוכם המסעדנים בשדרות ובעוטף עזה על-מנת שאלה יקבלו פיצויים על סגירת עסקיהם בזמן סבבי הלחימה בדרום. ביום רביעי השבוע דנה ועדת הכספים בנושא ויו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני, הורה לרשות המסים להציג לוועדה בתוך שבוע תכנית להסדרת תשלום הפיצויים (צילום: עיריית שדרות)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

ועדת הכספים של הכנסת התכנסה ביום רביעי השבוע לדיון מיוחד בנושא פיצויים למסעדנים ולבעלי אולמות וגני אירועים בשדרות ועוטף עזה בעקבות סבבי הלחימה בדרום. כזכור, בעבר פעל ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, מול שר האוצר, משה כחלון, ואף נפגש עמו יחד עם נציגי המסעדנים, כדי לדאוג לפיצוי על ימים שלמים בהם העסק היה סגור, אך פחות מ-7 ימים, כפי שהחוק מורה לקבלת פיצוי.

בדיון השבוע הורה ח"כ גפני לרשות המסים להציג לוועדה בתוך שבוע תכנית להסדרת תשלום פיצויים למסעדנים ולבעלי אולמות וגני אירועים בעוטף עזה שניזוקו במהלך סבבי הלחימה. במקביל, גפני הזהיר את הרשות ואת אגף התקציבים במשרד האוצר כי אם בימים הקרובים התוכנית לא תקודם - הוועדה שבראשותו תקדם חקיקה מיוחדת בנושא: "כעת ניתן לפתור את הבעיה בכמה מיליוני שקלים בודדים, ואם נביא את הנושא במסגרת של חקיקה - הוא יעלה למדינה מאות מיליונים", אמר.

בדיון השתתפו נציגים מעיריית שדרות אותם שלח ראש העיר וכן מסעדנים ובעלי אולמות וגני אירועים בדרום, שחלקם ספגו בשנים האחרונות נזקים של מיליוני שקלים בעקבות סבבי הלחימה התכופים ברצועה.

ראש העיר, אלון דוידי, אמר לאחר הדיון: "אני מודה לח"כ גפני על רצינותו בנושא הפיצויים לבעלי העסקים באזורנו, רצינות שאנו מכירים אצלו גם מנושאים אחרים. אמשיך לעשות כל שאני יכול למען המסעדנים ובעלי האולמות שנפגעים קשות בזמן סבבי הלחימה על-מנת שהתקנה תשתנה והם יקבלו פיצויים גם כשהעסק סגור פחות משבוע ימים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: