לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

דוידי ממשיך לגייס כספים לשדרות - חדשות בהעוטף

דוידי ממשיך לגייס כספים לשדרות

במהלך סוף השבוע שעבר יצא ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לכנס השנתי של ארגון JNF ארה"ב שתומך רבות בעיר שדרות. במהלך הכנס נפגש דוידי עם תורמים ותומכים רבים של העיר. הכנס היה מלא וגדוש והתקיימו בו פאנלים, הרצאות ודיונים הקשורים במושאי התמיכה של ארגון JNF בפרויקטים רבים בארץ, בעיקר באזורי הפריפריה בדרום ובצפון (צילום: עיריית שדרות)

מנכ"ל הדואר לדוידי:  "נרחיב את הסניף בשדרות" - חדשות בהעוטף

מנכ"ל הדואר לדוידי: "נרחיב את הסניף בשדרות"

בשורה גדולה לתושבי שדרות: מנכ"ל חברת "דואר ישראל" הודיע השבוע לראש העיר, אלון דוידי, כי קיבל את בקשתו להרחבת בית הדואר המרכזי ליד בניין העירייה המעניק שירות לכלל התושבים וכן לתושבי הסביבה. דוידי: "אני מודה למנכ"ל הדואר על ההקשבה והמענה שיובילו לכך שנהנה מסניף מרווח ומשופץ" (צילום: דוברות עיריית שדרות)

ראש עיריית שדרות: "מצפים שמנהיגי המפלגות יעמדו במילתם וידאגו שהשקט יחזור לאזור" - חדשות בהעוטף

ראש עיריית שדרות: "מצפים שמנהיגי המפלגות יעמדו במילתם וידאגו שהשקט יחזור לאזור"

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, התייחס אמש לראשונה לתוצאות הבחירות בשדרות, וכתב לתושבים בדף הפייסבוק שלו:"אני רוצה להודות לכם על כך שלא נשארתם אדישים ויצאתם לממש את זכותכם וחובתכם לבחור. אנו מצפים שמנהיגי המפלגות שהיו כאן חודשיים לפני הבחירות והצהירו הצהרות יעמדו במילתם וידאגו לכך שהשקט יחזור לאזורנו, שטובת תושבי שדרות והעוטף תהיה לנגד עיניהם יומם ולילה"

12 בניינים חדשים בפרויקט מחיר למשתכן בשדרות - חדשות בהעוטף

12 בניינים חדשים בפרויקט מחיר למשתכן בשדרות

תנופת הבניה בשדרות מתחדשת ב-12 בניינים חדשים שייבנו בשכונת 'שדרות בפארק' במסגרת פרויקט מחיר למשתכן. השכונה שתיבנה, תיצור סביבת מגורים חכמה, ירוקה ועוטפת. ראש העיר, אלון דוידי: "אני רואה חשיבות גדולה שהדור הצעיר בשדרות יבנה כאן בית ויגדל פה את ילדיו"

בוחרים בבטחה: היערכות מיוחדת במד"א לקראת יום השבתון - חדשות בהעוטף

בוחרים בבטחה: היערכות מיוחדת במד"א לקראת יום השבתון

במגן דוד אדום עומדים בהיערכות מיוחדת לקראת יום השבתון שיחול היום ברחבי הארץ, לרגל יום הבחירות. לפני ההצבעה או אחריה, ישראלים רבים בוחרים לשלב את החגיגה הדמוקרטית עם בילוי בים, בבריכה או בטיול עם הילדים. כל מה שצריך לדעת איך לחגוג בזהירות ובבטחה (צילום: דוברות מד"א)

חברי IATI  ירדו השבוע דרומה כאורחי חברת "ספקטרוניקס אמרסון" משדרות - חדשות בהעוטף

חברי IATI ירדו השבוע דרומה כאורחי חברת "ספקטרוניקס אמרסון" משדרות

את פניהם של חברי האיגוד קיבל מנכ''ל ספקרטוניקס אמרסון טל לאופר, שהפתיע אותם בשקשוקה מקומית ולאחר מכן סיפר להם על התעשיות המתקדמות באיזור עוטף עזה: ״למרות אי הוודאות הביטחונית המתמשכת, יש עשייה טכנולוגית וחדשנית בעוטף עזה שמושכת גם חברות בינלאומיות לבוא ולהשקיע, אנחנו דוגמה טובה לכך" (צילום: בן עזריאל)

השר ארדן בשדרות: נבחן הקמת תחנת משטרה חדשה וממוגנת - חדשות בהעוטף

השר ארדן בשדרות: נבחן הקמת תחנת משטרה חדשה וממוגנת

השר לביטחון הפנים, גלעד ארדן, ביקר בשבוע שעבר במוקד החדש בשדרות ונפגש עם ראש העיר, אלון דוידי, גורמי הביטחון והצוותים המקצועיים. השר הנחה לפתוח את תחנת הכיבוי בעיר עד סוף השנה, ואף ביקש מצוות המשרד לבחון את קידום בנייתה של תחנת משטרה ממוגנת בעיר (צילום: עיריית שדרות)