לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

הקורונה במספרים -  עפ"י הנתונים הרשמיים: בשבוע האחרון לקחו צוותי מד"א דגימות מ-63,860 בני אדם - חדשות בהעוטף

הקורונה במספרים - עפ"י הנתונים הרשמיים: בשבוע האחרון לקחו צוותי מד"א דגימות מ-63,860 בני אדם

ארגון מגן דוד אדום מפרסם אמש כי מראשית משבר הקורונה, מתאריך 24.2 ועד היום נלקחו ע"י החובשים והפרמדיקים של הארגון 524,941 דגימות לנגיף הקורונה. הבדיקות בוצעו במהלך ארבעת החודשים האחרונים במגוון מוקדים ובפריסה ארצית - בבתי האזרחים, במתחמי היבדק וסע, בבתי אבות, במוסדות סיעודיים ועוד (צילום: דוברות מד"א)

במד"א קוראים לציבור להגיע ולתרום דם - חדשות בהעוטף

במד"א קוראים לציבור להגיע ולתרום דם

בשל מחסור חמור בדם במנות דם מסוג O שירותי הדם של מדא קוראים לציבור לבוא ולתרום דם. המחסור נגרם בעקבות הירידה בהתרמות שנובעת ממגבלות ההתקהלות, שנועדו לשמור על בריאות הציבור ושצמצמו את האפשרויות של שירותי הדם של מד"א לקיים התרמות דם גדולות במרחב הציבורי, ובשל הצורך לענות על דרישות מערכת הבריאות וצה"ל, למנות ומרכיבי דם. מוזמנים לתרום כל מי שחשים בטוב, וכן מי שחלפו לפחות 28 יום מחשיפה לחולה קורונה מאומת או ממועד ההחלמה מהנגיף (צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א)

המאבק בנגיף קורונה:  פעילות מבצעית ראשונה ל'אמבולנס-בוס' של מד"א - חדשות בהעוטף

המאבק בנגיף קורונה: פעילות מבצעית ראשונה ל'אמבולנס-בוס' של מד"א

בשבוע שעבר (שישי 3.7), נקרא לראשונה אוטובוס הטיפול נמרץ הייחודי של מד"א לפינוי 9 דיירים מבית אבות בדרום הארץ אשר אובחנו כחולים בקורונה. כל החולים פונו באמצעות האוטובוס בנסיעה אחת, אל מרכז גריאטרי לטיפול בחולי קורונה במרכז הארץ. באוטובוס הייחודי מותקנות סירנות ומערכת תקשורת מתקדמת, שמאפשרת יצירת קשר בין הצוותים שנמצאים בחלקים השונים של האוטובוס לבין מוקד מד"א (צילום: דוברות מד"א)

הקורונה במספרים - עפ"י הנתונים הרשמיים:  מגן דוד אדם ביצע עד כה למעלה מ-430 אלף דגימות קורונה - חדשות בהעוטף

הקורונה במספרים - עפ"י הנתונים הרשמיים: מגן דוד אדם ביצע עד כה למעלה מ-430 אלף דגימות קורונה

ארגון מגן דוד אדום מפרסם השבוע כי מראשית משבר הקורונה, מתאריך 24.2 ועד אמש (שבת, כולל) – נלקחו ע"י החובשים והפרמדיקים של הארגון 432,314 דגימות לנגיף קורונה. הבדיקות בוצעו במהלך ארבעת החודשים האחרונים במגוון מוקדים ובפריסה ארצית - בבתי האזרחים, במתחמי היבדק וסע, בבתי אבות, במוסדות סיעודיים ועוד (צילום: דוברות מד"א)

במד"א קוראים לציבור להגיע ולתרום דם - חדשות בהעוטף

במד"א קוראים לציבור להגיע ולתרום דם

בשל מחסור חמור בדם שנגרם בעקבות הירידה בהתרמות עקב מגבלות ההתקהלות, שנועדו לשמור על בריאות הציבור שצמצמו את האפשרויות של שירותי הדם של מד"א לקיים התרמות דם גדולות במרחב הציבורי, ובשל הצורך לענות על דרישות מערכת הבריאות וצה"ל, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור להגיע ולתרום דם. מוזמנים לתרום כל מי שחשים בטוב, וכן מי שחלפו לפחות 28 יום מחשיפה לחולה קורונה מאומת או ממועד ההחלמה מהנגיף (צילום: מיקי פריידין דוברות מד"א)

המיזם הלאומי להצבת מכשירי החייאה (דפיברילטורים) במרחב הציבורי יוצא לדרך - חדשות בהעוטף

המיזם הלאומי להצבת מכשירי החייאה (דפיברילטורים) במרחב הציבורי יוצא לדרך

מפעל הפיס ומד"א התחילו להציב את ערכות ההחייאה בנקודות המכירה במסגרת המיזם הלאומי המשותף. במסגרת הפרויקט, ייפרסו ברחבי הארץ 600 מכשירים מתקדמים בעלי תקשורת אלחוטית למוקד 101 של מד"א. הערכות יותקנו מחוץ לעמדות מפעל הפיס כדי שיהיו נגישות לציבור גם כשהעמדה סגורה. במסגרת המיזם, רכש מפעל הפיס כ- 600 מכשירי החייאה (דפיברילטורים), בעלי תקשורת אלחוטית למוקד 101 של מד"א, בהיקף השקעה של כ – 5 מיליון שקלים

 יום תרומת הדם הבינלאומי: עמדת תרומות דם של מד"א יופעלו היום במתחם גלובוס סנטר מבקיעים - חדשות בהעוטף

יום תרומת הדם הבינלאומי: עמדת תרומות דם של מד"א יופעלו היום במתחם גלובוס סנטר מבקיעים

היום מציינים ברחבי העולם את יום תרומות הדם הבינלאומי. במועצה אזורית חוף אשקלון מזמינים אתכם להגיע אל עמדת תרומות הדם של מד"א במתחם גלובוס סנטר מבקיעים, בשיתוף המועצה והנהלת המתחם. העמדה תהיה פתוחה היום (14.6) בין השעות 12:00 - 19:00

יום תרומת הדם הבינלאומי:  משפחה אחת - 600 מנות דם - חדשות בהעוטף

יום תרומת הדם הבינלאומי: משפחה אחת - 600 מנות דם

נתינה זה בדם שלהם: בשנות ה-70, כשמשה (75) היה סטודנט צעיר באוניברסיטת בר אילן – הוא החליט לנסות ולתרום דם במד"א, לראשונה בחייו. מאז, הוא התמכר לנושא, המשיך לתרום מדי חודש ובמהלך השנים אף רתם את ילדיו ונכדיו. השבוע, לאחר שנכדתו הקטנה תרמה לראשונה בחייה - הם מציינים את תרומת הדם ה-600 של המשפחה (צילום: דוברות מד"א)

עושים תקשורת בנגב: פאר לוין תקשורת פותחת משרד בנגב - חדשות בהעוטף

עושים תקשורת בנגב: פאר לוין תקשורת פותחת משרד בנגב

משרד יחסי הציבור והאסטרטגיה פאר לוין תקשורת, המציין בימים אלה 13 שנות פעילות, פותח משרד בבאר-שבע תחת השם "פאר לוין נגב". המשרד ישרת את לקוחות החברה מהנגב והדרום ויעמיד את שירותיו גם ללקוחות חדשים בתחומי יחסי ציבור, תקשורת, ניהול משברים, דיגיטל ורשתות חברתיות, מיתוג ועיצוב