לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

בחזית ההגנה על הקשישים

אחד מכל חמישה קשישים בישראל סובל מניצול או התעמרות. בעקבות המצוקה, בימים אלו התרחב שירות הסיוע המשפטי לקשישים במחוז הדרום (צילום: דוברות יד שרה)

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

מערכת העוטף

haotef@gmail.com

www.haotef.co.il

זה קורה לרבים בחברה הישראלית ששיעור האזרחים הוותיקים בה הולך וגדל לשמחתנו. יש כאלה הרואים באזרח הוותיק קרבן קל להונאה בסחר מכר מרחוק, בניצול ונישול בטענת אי כשירות, בהנחה כי הקשישים אינם יודעים לקרואת את "האותיות הקטנות" בחוזה. 

כחלק ממערך רחב של סיוע לאזרח הוותיק, פועלת יד ריבה מסניפי יד שרה כדי ליצור קו הגנה יעיל על בנות ובני הגיל השלישי. קו הגנה שאינו מכביד על כיסו של הקשיש ובו שורת עורכי דין מתנדבים המוכנים לסכל כל ניסיון של פגיעה והונאה. הביקוש לשירות המשפטי לקשיש הולך וגדל. יד שרה פועלת כל העת להרחבת שירותיה הן למרכז והן לפריפריה והיעד עתה הוא הרחבת פעילות הסיוע המשפטי בדרום כולל ריכוזי עולים דוברי רוסית.  

בימים אלו התרחב שירות הסיוע המשפטי לקשישים בסניפים הבאים במחוז הדרום: באר שבע, אשדוד, אשקלון, נתיבות, קריית גת וקריית מלאכי. הפונים ימצאו אוזן קשבת ויד מסייעת נוכח סוגיות מורכבות של ביטול עיסקות שיסודן בניצול, הבטחת כשירות ומניעת אפוטרופסות כפויה ללא זכות וצורך, עמידה מול ממסדים ומיצוי זכויות, סוגיות של צוואה והורשה. 

לקבלת פרטים ולקביעת פגישה, כל קשיש/ה (או כל אחד מבני המשפחה) מוזמנים להתקשר למוקד הטלפוני של העמותה במס' 02-6444569 או 6444*

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: