לפרסום חייגו: 072-3938700

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

אמו של החייל שנרצח לפצ"ר: "הקל בעונשם של הלוחמים העצורים" - חדשות בהעוטף

אמו של החייל שנרצח לפצ"ר: "הקל בעונשם של הלוחמים העצורים"

אילנית מוריוסף, אמו של החייל שנרצח בפיגוע בגבעת אסף, פנתה במכתב לפרקליט הצבאי הראשי וביקשה ממנו להקל בעונשם של הלוחמים שנאשמו בהתעללות במחבלים: "בשעה שאתה בא לחרוץ את עונשם חשוב עליי ועל משפחתי. דע כי כאבם של החיילים הוא כאבי" (צילום: דובר צה"ל)

הדי הפיצוצים הנשמעים הם כתוצאה מהפרות סדר בשטח הרצועה באזור דרום מועצת אשכול - חדשות בהעוטף

הדי הפיצוצים הנשמעים הם כתוצאה מהפרות סדר בשטח הרצועה באזור דרום מועצת אשכול

הדי הפיצוצים הנשמעים הם כתוצאה מהפרות סדר בשטח הרצועה באזור דרום המועצה. יש שימוש בפירוטכניקה ורמקולים אשר מגבירים את עוצמת הרעש בשעות הלילה ולכן הם נשמעים במרחב המועצה. צה״ל נמצא במקום והאירועים בשליטה. לא נשקף כל איום או סכנה לישובים מלבד המטרד המעיק (דוברות אשכול)

אירוע סיום פרויקט החממה לחדשנות חברתית התקיים בשער הנגב - חדשות בהעוטף

אירוע סיום פרויקט החממה לחדשנות חברתית התקיים בשער הנגב

באירוע רב משתתפים שנערך ביום שני במועצה האזורית שער הנגב, הגיע לסיום "פרויקט החממה לחדשנות חברתית", פרויקט שהוקם לראשונה השנה, ושם לו למטרה לעזור ליזמים צעירים באופן מקצועי תוך דגש על חדשנות ותרומה לקהילה (צילום: נגה גולסט)

החלו העבודות להקמת המכשול העילי בגבול רצועת עזה - חדשות בהעוטף

החלו העבודות להקמת המכשול העילי בגבול רצועת עזה

מנהלת גבולות ותפר במשרד הביטחון החלה ביום חמישי האחרון את הקמתו של המכשול העילי בגבול רצועת עזה, שיוקם על תוואי המכשול התת-קרקעי, יהיה באורך 65 ק"מ ויתנשא לגובה של כשישה מטרים. תוואי המכשול העילי יתחבר בחלקו המערבי למכשול הימי החדש שהוקם בסמוך לחוף זיקים, ויגיע עד למעבר כרם שלום. הקמת המכשול מבוצעת על-ידי משרד הביטחון במנהלת גבולות ותפר בשיתוף אגף הנדסה ובינוי (צילום: דוברות משרד הביטחון)

זוג מטוסי קרב הוזנקו למטוס זעיר לא מזוהה שטס בשמי שדרות - חדשות בהעוטף

זוג מטוסי קרב הוזנקו למטוס זעיר לא מזוהה שטס בשמי שדרות

זוג מטוסי קרב הוזנקו למטוס זעיר לא מזוהה שטס בשמי שדרות ללא תיאום ובניגוד לחוקי התעופה האזרחית במדינת ישראל. לאחר בירור התברר כי מדובר במטוס פרטי ישראלי. המקרה הועבר למ"י להמשך טיפול. צה״ל יפעל למיגור הסכנה הבטיחותית בטיסה שאינה ע"פ חוקי הטיסה ונהלי הפמ"ת במדינת ישראל(דובר צה"ל)

ישראל - סיפור הצלחה - חדשות בהעוטף

ישראל - סיפור הצלחה

בדף הפייסבוק "ישראל סיפור הצלחה" מפרסמים אדם רויטר ונגה קינן, שני אנשי עסקים, את הדברים החיוביים שקורים בישראל. הפוסטים מבוססים על הספר "ישראל סיפור הצלחה" שרויטר וקינן כתבו ויצא לאור לפני כשנה, בו גילו שהמצב בישראל טוב בהרבה מכפי שכולם חושבים, ביחס למה שמשתקף במדיה ובעיקר באופן יחסי למצב ולמגמות השוררות במדינות המפותחות