לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

התנועה הקיבוצית התקוממה - ב"תגלית" חזרו מההחלטה לבטל את הטיולים בעוטף - חדשות בהעוטף

התנועה הקיבוצית התקוממה - ב"תגלית" חזרו מההחלטה לבטל את הטיולים בעוטף

בעקבות המתיחות הביטחונית באזור, החליטו מנהלי פרויקט "תגלית" לבטל את הפעילויות שלהם במרחב עוטף עזה, ולאסור על הגעה לאזור. בתנועה הקיבוצית התקוממו לנוכח ההחלטה, והגיבו: "אנו מצפים מארגון שחרט על דגלו את ערכי הציונות, להוכיח זאת במעשים. לא לנטוש את עוטף עזה אלא לחזק אותו" (צילום: depositphotos)

סיבוב שני ואולי שלישי - טרור ובחירות: על הקשר בין בחירות והסלמה - חדשות בהעוטף

סיבוב שני ואולי שלישי - טרור ובחירות: על הקשר בין בחירות והסלמה

כאוס פוליטי, העדר משילות וחוסר וודאות, כל אלו יכולים להוביל את מדינת ישראל למצב של אנדרלמוסיה ואסקלציה ביטחונית מצד אויבנו שירצו "לנצל" את המצב ולהגביר את פעולות הטרור בשטח. שלומי אדר, מומחה לטרור בינלאומי מסביר האם יש השפעה על המצב הביטחוני בארץ בימים אלו לקראת הבחירות הקרובות?

ראשי הארגונים במשק מצטרפים ליוזמה הלאומית להכפלת מספר התושבים בנגב ובגליל - חדשות בהעוטף

ראשי הארגונים במשק מצטרפים ליוזמה הלאומית להכפלת מספר התושבים בנגב ובגליל

מועצת המאה" להובלת מהלך לאומי להקמת מרכזי חיים חדשים בנגב ובגליל התכנסה השבוע (שני), ליישיבת הייסוד שלה. את "מועצת המאה" הקימה "תנועת אור" למימוש "חזון 2048 - עתיד משותף", ותפקידה לקדם את בנייתם של מרכזים בנגב ובגליל

רמת"ק עזה נפגש עם ראש עיריית שדרות - חדשות בהעוטף

רמת"ק עזה נפגש עם ראש עיריית שדרות

ראש מינהלת התיאום והקישור (מת"ק) לרצועת עזה, אל"ם איאד סרחאן, ביקר השבוע בעיריית שדרות ונפגש עם ראש העיר, אלון דוידי. הרמת"ק שמע מראש העיר על ההתמודדות של תושבי העיר עם טרור הקסאמים, על החוסן של הקהילה ועל התפתחותה הצפויה של העיר בשנים הקרובות (צילום: דוברות עיריית שדרות)

שמות רחובות בת"א שונו בדרישה לשינוי גישת הממשלה בטרור - חדשות בהעוטף

שמות רחובות בת"א שונו בדרישה לשינוי גישת הממשלה בטרור

פעילי פרויקט "הניצחון הישראלי" שינו במהלך הלילה את שמותיהם של רחובות בתל אביב במחאה על המדיניות של ממשלות ישראל מול החמאס. במסגרת הפעילות הוחלפו שמות הרחובות המרכזיים ברחבי ת"א לשמות המתארים את המציאות היומיומית של תושבי הדרום בפרט, ואזרחי מדינת ישראל בכלל. בפרויקט חברים משפחות שכולות, תושבי הדרום, לוחמי מילואים ועוד

"התרגשתי עד דמעות מתפקוד המוקד" - חדשות בהעוטף

"התרגשתי עד דמעות מתפקוד המוקד"

שלומית, אמו של מ' המתמודד עם אוטיזם בתפקוד גבוה, התקשתה לעצור את הדמעות לפשר הסיוע של מוקד מידע ושירות לתושב שדרות במצוקתו של בנה. מ', תושב באר-שבע, נתקע במרכז שדרות לאחר שנהג אוטובוס סירב להעלותו, חשש שלא יגיע חזרה לביתו, אך נציגות השירות ובמיוחד סייר המוקד שדאג להסיעו לתחנת הרכבת, החזירו לו ולאמו את החיוך (צילום: עיריית שדרות)