לפרסום חייגו: 050-5788255

חדשות בהעוטף

חדשות, חדשות מקומיות בעוטף עזה, חדשות העוטף

תוצאות "צוק איתן":  גידול של 350% בדירות חדשות בשדרות - חדשות בהעוטף

תוצאות "צוק איתן": גידול של 350% בדירות חדשות בשדרות

העיר שדרות נמצאת בין 10 הערים שהכי צמחו בעשור האחרון. נתוני לוח מדלן ומחקר שערך מרכז המחקר והמידע של הכנסת מצביעים על גידול משמעותי בהגירה החיובית לשדרות וכן במכירת דירות מאז מבצע "צוק איתן" ב-2014. בין 2004 ל-2013 נמכרו בשדרות 367 דירות בלבד, בעוד שמ-2014 ועד 2018 נמכרו 1,386 דירות חדשות. ראש העיר, אלון דוידי: "זו ההוכחה שהמדינה חייבת להחזיר את השקט לאזור על-מנת שנמשיך להתפתח ולספק לתושבינו שירות מיטבי" (צילום: גולן סבג)

דואגים לעתיד: קק"ל תקיים יום עיון בנושא מרכז ופריפריה למען חיזוק הגליל והנגב - חדשות בהעוטף

דואגים לעתיד: קק"ל תקיים יום עיון בנושא מרכז ופריפריה למען חיזוק הגליל והנגב

על מרכז ופריפריה: קק"ל תקיים יום עיון למען חיזוק הגליל והנגב בהשתתפות יו"ר קק"ל דניאל עטר, ראש עיריית נוף הגליל רונן פלוט, ראשי רשויות מהצפון, אנשי אקדמיה וחינוך (צילום: ישראל פרץ, ארכיון הצילומים של קק"ל)

פורום ראשי הרשויות של עוטף עזה: ״מציאות חיינו לא מוסרית״ - חדשות בהעוטף

פורום ראשי הרשויות של עוטף עזה: ״מציאות חיינו לא מוסרית״

בכנס מיוחד שהתקיים אמש בכנסת בנושא: ״חיזוק שדרות ורשויות עוטף עזה״, קטעו ראשי הרשויות של העוטף את הדיון ומחו: ״עוד תקציבים לא יפתרו את הבעיה. נדרשת פעולת חירום מיידית לשינוי המציאות באזור". ראשי הרשויות הגיעו עם חולצות עליהן הכיתוב ״מציאות לא מוסרית״ (צילום: דוברות אשכול)

אשכול נגב מערבי זכתה להשתתף בתוכנית "הזירה" - תוכנית משותפת למשרד הפנים ומרכז פרס לשלום ולחדשנות - חדשות בהעוטף

אשכול נגב מערבי זכתה להשתתף בתוכנית "הזירה" - תוכנית משותפת למשרד הפנים ומרכז פרס לשלום ולחדשנות

שלוש רשויות מקומיות ואשכול אזורי אחד נבחרו להשתתף בתוכנית "הזירה", תוכנית להתמודדות עם אתגרים מהותיים ב-12 רשויות מקומיות במהלך 5 השנים הבאות. הצוותים יוכשרו ליישום מתודולוגיות חדשנות מבוססות חשיבה עיצובית, הערכה ומדידה על מנת לאפשר לרשויות להתמודד באופן בר-קיימא וחדשני עם אתגרים עירוניים ואזוריים. ארבע המשתתפות הראשונות שנבחרו למיזם הן הערים אשדוד, בת ים ועכו, וכן אשכול נגב מערבי

הסכם קיבוצי ראשון בחברת ספקטרוניקס בשדרות - חדשות בהעוטף

הסכם קיבוצי ראשון בחברת ספקטרוניקס בשדרות

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, אשר ערך סיור בדרום, אמר במעמד חתימת ההסכם: "כאות סולידריות עם עובדי ספקטרוניקס ועם תושבי האזור כולו, הגענו לשדרות לחתום על הסכם חשוב זה. אני שמח על חתימת ההסכם הראשון בחברה,ובטוח שכל הצדדים ימשיכו לשתף פעולה. ספקטרוניקס הינה מובילה עולמית בפיתוח גלאי להבה וגז אופטיים ומערכות גילוי וכיבוי אש אוטומטיות. מנכ"ל החברה, טל לאופר: "מאז ומתמיד החברה משקיעה רבות בעובדיה, שהם המשאב החשוב ביותר שלה ליציבות ולהתפתחות כלכלית"

מוקירים את שמיר:  כיכר על-שם ראש הממשלה המנוח נחנכה בשדרות - חדשות בהעוטף

מוקירים את שמיר: כיכר על-שם ראש הממשלה המנוח נחנכה בשדרות

השבוע נחנכה בכניסה לעיר שדרות כיכר על שמו של ראש הממשלה המנוח יצחק שמיר. בטקס השתתפו, בין היתר, השר להגנת הסביבה, ירושלים ומורשת, זאב אלקין, ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, יו"ר JNF בריטניה, שמואל חייק, חברי כנסת ובני משפחת שמיר. דוידי בטקס: "כל מי שייכנס לשדרות יידע שהתושבים שואבים מיצחק שמיר את הרוח לאהוב את המדינה" (צילום: גולן סבג ודביר מלכה)