לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מסורת רבת שנים ומפגש היסטורי נערך במועצה האזורית שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

מסורת רבת שנים ומפגש היסטורי נערך במועצה האזורית שער הנגב

את שבוע הבחירות האחרון בחרו לסיים במועצה האזורית שער הנגב במפגש היסטורי שהפך למסורת שנתית. ביום חמישי האחרון ישב אופיר ליבשטיין, ראש המועצה הנוכחי, לשיחה מרתקת עם ראשי המועצה האזורית שער הנגב לדורותיהם, "בשיחה נעימה וקולחת חלקנו חוויות הפרוסות על יותר משבעה עשורים! בהחלט היה מפגש מרגש וחשוב. נתראה כולם שוב בשנה הבאה" (צילום: דוברות המועצה)

גאווה מקומית: תושב שער הנגב סיים את קורס החובלים היוקרתי בצה"ל - מ.א שער הנגב בהעוטף

גאווה מקומית: תושב שער הנגב סיים את קורס החובלים היוקרתי בצה"ל

ביום רביעי התקיים טקס סיום קורס חובלים היוקרתי של צה"ל. אחד מיחידי הסגולה שסיים את הקורס והפך לחובל אלקטרוניקה רשמי הוא סגן יוני אביאני מכפר עזה. ראש המועצה: " יוני, אני מצדיע לך על ההישג המרשים. תמשיך לעשות חיל ולהוות דוגמא ומופת לנוער שלנו!" (צילום: דוברות המועצה)

שר הביטחון נפתלי בנט הגיע להתארח בשבוע שעבר בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

שר הביטחון נפתלי בנט הגיע להתארח בשבוע שעבר בשער הנגב

שר הביטחון, נפתלי בנט, הגיע ביום רביעי שעבר בשעות הערב לביקור פתע באיזור. בנט התארח ללילה בביתו של ראש מועצת שער הנגב, אופיר ליבשטיין, ושמע ממנו על המצב ביישובי העוטף ועל האתגרים עמם מתמודדים התושבים לאור המצב הביטחוני (צילום: דוברות המועצה)

יער לזכרם של יהודי ליטא שנספו בשואה נחנך השבוע ליד קיבוץ רוחמה - מ.א שער הנגב בהעוטף

יער לזכרם של יהודי ליטא שנספו בשואה נחנך השבוע ליד קיבוץ רוחמה

קרן קימת לישראל חנכה השבוע יער חדש באזור קיבוץ רוחמה, המוקדש לזכרם של יהודי ליטא שנספו בשואה. ביער החדש יינטעו כ-25 אלף עצים, במסגרת סדרת פרויקטים אקולוגיים חדשים אשר יסייעו בשיקום היערות בארץ, הודות לתרומתו המשמעותית של איש העסקים והפילנתרופ רומן אברמוביץ’ (צילום: דוברות המועצה)

יצא לדרך קורס הדירקטוריות הראשון שמיועד לתושבות ולעובדות מועצת שער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

יצא לדרך קורס הדירקטוריות הראשון שמיועד לתושבות ולעובדות מועצת שער הנגב

כחלק מתהליך חיזוק הכוחות הפנימיים מתוך המועצה ובשיתוף פעולה של הדס טריקי, יועצת לקידום מעמד האישה, יצא לדרך לפני כחודש קורס הדירקטוריות הראשון, שמיועד לתושבות ולעובדות המועצה על כל שלוחותיה (צילום: דוברות המועצה)

סוף שיתוף במחשבה תחילה - מ.א שער הנגב בהעוטף

סוף שיתוף במחשבה תחילה

בשבוע שעבר התקיים ברחבי הארץ שבוע האינטרנט הבטוח. יהודה אהרוני, השוטר הקהילתי של שער הנגב העביר הדרכות בשכבות הבוגרות של היסודי ובחטיבות הביניים. בנוסף, חשף אותם יהודה למוקד המשטרתי החדש שנועד למנוע ולטפל בבריונות סייבר (מוקד 105). ראש המועצה: "אני שמח שיכולנו לקדם את הנושא אצלנו. חשוב שגם אנחנו, ההורים, נלמד את ילדינו שלפגיעות במרחב המקוון יש מענה" (צילום: דוברות המועצה)

יזמות באדום - דרום אדום חוגג 15 - מ.א שער הנגב בהעוטף

יזמות באדום - דרום אדום חוגג 15

בדיוק כמו השמש, הזורחת בכל בוקר, כך מביא איתו חודש פברואר את פסטיבל "דרום אדום" המתקיים ברחבי הנגב המערבי. השנה, אנו מציינים 15 שנים לתחילתו של מיזם שהתחיל בקטן והפך לאירוע הנמשך על פני חודש שלם, 5 סופי שבוע והוא האירוע הגדול ביותר בישראל המתקיים במרחב הפתוח. בעיצומו של הפסטיבל ובתחילתו של השבוע השלישי מצפה לנו מזג אויר מושלם שיביא איתו את המטיילים

מרוסיה באהבה - מ.א שער הנגב בהעוטף

מרוסיה באהבה

ביום שלישי שעבר הגיעה למועצה האזורית שער הנגב משלחת ענקית של תגלית הלל מרוסיה. יותר ממאה צעירים הגיעו לאזור לסיור, מפגש עם תושבים וכמובן ארוחת צהריים. צעירי תגלית הילל לא הסתפקו רק בסיור, וצבעו כ-15 מיגוניות שונות ברחבי המועצה. ראש המועצה: "תודה ענקית לצעירי תגלית הילל שהגיעו ונתנו מזמנם וממרצם, למען ילדי שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה האזורית שער הנגב)

פרויקט מיוחד של צביעת מיגוניות התקיים בשער הנגב - מ.א שער הנגב בהעוטף

פרויקט מיוחד של צביעת מיגוניות התקיים בשער הנגב

בשבוע שעבר התקיים פרויקט נפלא במועצה האזורית שער הנגב, במסגרתו נצבעו כ-16 מיגוניות בקרית החינוך על ידי 400 נערות ונערים מפרויקט "תגלית הלל". על הפרויקט ניצחה עם המון כישרון אמנית המנדלות, שירלי עוקב, מקיבוץ כפר עזה (צילום: דוברות המועצה)