לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

נובמבר של יזמות - מ.א שער הנגב בהעוטף

נובמבר של יזמות

בחודשים האחרונים מגבשים במועצה האזורית שער הנגב קבוצה של יזמים ובעלי עסקים קטנים, במסגרתה חושבים וחולמים יחד את ההקמה של קהילת העסקים בשער הנגב. ראש המועצה: "מי כמונו יודע שלקהילה יש כוח – החשיבה המשותפת, הקשרים שנרקמים, שיתופי הפעולה העסקיים והשייכות. כשמדובר על קהילת עסקים באזורינו, הדבר נכון פי כמה וכמה" (צילום: דוברות המועצה)

ראש מועצת שער הנגב: "ההישג המדיני לוקה בחסר. לא הושגה הכרעה" - מ.א שער הנגב בהעוטף

ראש מועצת שער הנגב: "ההישג המדיני לוקה בחסר. לא הושגה הכרעה"

לאחר ההודעה על הפסקת האש הבוקר, ולמרות האזעקות שהגיעו מיד לאחר מכן, פירסם ראש מועצת שער הנגב הודעה לתושבים: "אנחנו בשער הנגב עסוקים הבוקר בשיקום החוסן האישי והקהילתי. אני מצפה שכבר בשבוע הקרוב נקבל עדכון ממשרדי הממשלה שהם שמים את רשויות עוטף עזה בראש סדרי העדיפויות, על כל המשתמע מכך"

בשער הנגב מתנדבים זה כוח - מ.א שער הנגב בהעוטף

בשער הנגב מתנדבים זה כוח

בטקס חגיגי של המשרד לביטחון פנים במעמד השר גלעד ארדן, קיבלה אמש יחידת מתנדבי הכיבוי של כפר עזה תעודת הצטיינות. ראש המועצה: המתנדבים של קהילת שער הנגב, בחירום ובשגרה, הם הרוח מאחורי העשייה בקהילות. אני גאה בחברי מכפר עזה ומכל מתנדבות ומתנדבי שער הנגב" (צילום: דוברות המועצה)

יכיני הדור הבא 2 - מ.א שער הנגב בהעוטף

יכיני הדור הבא 2

ממש לפני תחילת חג הסוכות, הסתיים קורס הדירקטורים של יכיני – אבן דרך משמעותית למושב ולמועצה. הקורס, שנולד ונבנה על ידי תנועת המושבים בישראל והמועצה, הינו ראשון וייחודי מסוגו בישראל. הצלחתו האדירה הכתה גלים, ועכשיו עומלים בתנועת המושבים על שכפול ההצלחה במושבים נוספים בארץ (צילום: דוברות המועצה)