לפרסום חייגו: 050-5788255

מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב

מבצע "שי לחקלאי" לכבוד חג שבועות של הנוער העובד והלומד - מ.א שער הנגב בהעוטף

מבצע "שי לחקלאי" לכבוד חג שבועות של הנוער העובד והלומד

לכבוד חג שבועות יצאו חניכי הנוער העובד והלומד בקני שער הנגב להעניק שי לעוסקים בחקלאות בקיבוציהם. מרכזי משקים, רכזי מטעים, רפתות, חקלאים מהקיבוצים- חניכי הנוער העובד והלומד רואים חשיבות גדולה בעבודה זו שמתחדדת אף יותר בתקופה הנוכחית של משבר הקורונה, ועל כן החליטו לבוא ולהוקיר באופן אישי את כל העוסקים במלאכה בקיבוציהם

המסעדות נפתחו - ובשער הנגב קוראים לתושבים להגיע לחזק את המסעדות המקומיות - מ.א שער הנגב בהעוטף

המסעדות נפתחו - ובשער הנגב קוראים לתושבים להגיע לחזק את המסעדות המקומיות

בשבוע שעבר, אחרי יותר מחודשיים מורטי עצבים, ירדו ההגבלות והותר לפתוח מסעדות, פאבים ומקומות בילוי. כמובן שכמו כל דבר בזמן קורונה, לא מדובר בעניין פשוט, אך בהחלט מדובר בהחלטה חשובה ומשמחת לבעלי העסקים ובמיוחד בעלי העסקים באזור. ראש מועצת שער הנגב: "שמחתי לשמוע שכל המסעדות בשער הנגב פתוחות לקהל ואני מפציר בכולכם לנצל את התקופה הקרובה לצאת ולאכול, יחד"

שער הנגב:  מתנדבי "יחדיו" ממשיכים בפעילות למען האזרחים הותיקים - מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב: מתנדבי "יחדיו" ממשיכים בפעילות למען האזרחים הותיקים

מתנדבי "יחדיו" ממשיכים בפעילות הכל כך לא מובנת מאליה וכמובן, תוך הקפדה ושמירה על ההנחיות. גם השבוע יצאה ה"נכונית" של המועצה, שבימי שגרה מסייעת בהבאת הוותיקים המוגבלים בתנועה למועדון, לחלק ארוחות חמות לוותיקים, זכאי הרווחה והסיעוד בכל רחבי המועצה (צילום: רוני סרי, רכזת קהילה והתנדבות "יחדיו")

מתנדבים זה כוח - מ.א שער הנגב בהעוטף

מתנדבים זה כוח

במהלך כל התקופה האחרונה, היו עדים במועצה האזורית שער הנגב לעשרות יוזמות ופעילויות לחיזוק הערבות ההדדית והסולידריות בתוך הישובים ובמועצה. עשרות מתנדבים בישובים ובמועצה, מגילאי גן ועד ותיקים, סייעו בחלוקת ארוחות חמות לוותיקים, משלוחי קניות, קניית תרופות למי שצריך, טלפונים להעלאת המורל ועוד אינספור יוזמות מקסימות של היענות ורוח טובה. במועצה יצאו ביוזמה להוקרת המתנדבים בכל ישוב וישוב. בסיוע המועצה נתלה בכל ישוב בשער הנגב שלט הוקרה למתנדבים הרבים

תלמידים משער הנגב לוקחים חלק בפרויקט תב"ל - תלמידים בונים לוויין - מ.א שער הנגב בהעוטף

תלמידים משער הנגב לוקחים חלק בפרויקט תב"ל - תלמידים בונים לוויין

ראש מועצת שער הנגב נפגש השבוע תלמידי פרויקט תב"ל (תלמידים בונים לוויין) בתיכון שער הנגב, עם תחילתו של תהליך בניית הלוויין עצמו. פרויקט תב"ל הינו פרויקט בו לוקחים חלק 16 תלמידים מכיתה י"א. בסיומו של תהליך, התלמידים יבצעו בדיקות פונקציונליות ותקינות של הלוויין, לאחריהם ישלח הלוויין לאתר השיגור בהודו (צילום: דוברות המועצה)

מועצה אזורית שער הנגב מברכת על מינויו של ח"כ אלון שוסטר לשר החקלאות הבא של מדינת ישראל - מ.א שער הנגב בהעוטף

מועצה אזורית שער הנגב מברכת על מינויו של ח"כ אלון שוסטר לשר החקלאות הבא של מדינת ישראל

מועצה אזורית שער הנגב מברכת על מינויו של ח"כ אלון שוסטר לשר החקלאות הבא של מדינת ישראל. אופיר ליבשטיין, ראש המועצה הנוכחי: "מדובר באיש ההתיישבות העובדת, אשר יודע את כוחה האמיתי והנכס שנקרא החקלאות הישראלית. אני סמוך ובטוח כי אלון יחזק כל הענפי החקלאות השונים - בקיבוצים, במושבים ובמשקים הפרטיים וידע לייצר ביטחון תזונתי תוצרת כחול לבן, לכלל אזרחי מדינת ישראל" (צילום: דוברות שער הנגב)

מועצת שער הנגב מצדיעה לאחים ולאחיות תושבי המועצה - מ.א שער הנגב בהעוטף

מועצת שער הנגב מצדיעה לאחים ולאחיות תושבי המועצה

אמש צוין ברחבי העולם יום ההוקרה העולמי לאחיות ולאחים. עבור המועצה האזורית שער הנגב, הייתה זו הזדמנות נהדרת להוקיר תודה ולחבק את כל האחיות והאחים תושבי המועצה אשר עושים לילות כימים, במסירות ובשליחות עבור אזרחי מדינת ישראל בבתי החולים, במרפאות ובמוסדות הבריאות

שער הנגב: לא עוצרים באדום - מ.א שער הנגב בהעוטף

שער הנגב: לא עוצרים באדום

לפני מספר שבועות התבשרו במועצה האזורית שער הנגב שיצא צו תחילת עבודה להקמת רמזור בצומת ניר עם. השבוע מסרה המועצה לקבלן המבצע את השטח, וקיימה איתו סיור לקראת תחילת העבודה. ראש המועצה: "אנחנו מתקדמים בכל הכוח, ועל פי התחזיות נוכל לראות את העבודות בשטח כבר בחודש הקרוב. זמן העבודה מוערך בכמה חודשים, כך שעוד בשנת 2020 נראה את הרמזור בצומת ניר עם עומד ופועל. כולי תקווה שבקרוב נראה כולנו התקדמות משמעותית בכבישי שער הנגב" (צילום: depositphotos)

בתי הספר של שער הנגב חזרו ללימודים - מ.א שער הנגב בהעוטף

בתי הספר של שער הנגב חזרו ללימודים

בשבוע שעבר נפתחו במועצה האזורית שער הנגב בתי הספר קשת ואלונים לילדי כיתות א'-ג'. הכיתות והאוטובוסים חוטאו ונוקו, הכיתות חולקו בהתאם להנחיות ובחשיבה מתמדת ובלתי מתפשרת על טובת התלמיד, בריאותו וצרכיו. בכניסה לבית הספר הוקמה עמדה על מנת לוודא שלכל ילד יש את הצהרת הבריאות הדרושה על פי משרד הבריאות (צילום: דוברות המועצה)